- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Nejlepší(nejoblíbenější) wobler?
Ahoj vláčkaři začínám pokukovat po vláčce.Už jsem to zkoušel ale nijak valný úspěchy jsem neměl:-)Učarovali mě woblery hoďte sem nějaké své tipy svých nej woblerů a pár řádek k němu.Proč právě ten wobler a co se vám na něj podařilo chytit popřípadě jaký má chod a jak hluboko se noří.Nebo na jakou cílovou rybu je nejlepší .
Předem díky .
Předem díky .
Autor diskuse: KEULI - Profil , 21.3.2008 dravci - nástrahy, návnady
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
6x v oblíbených a 3x v ignorovaných.
NJorjo - Profil | Pá 21.3.2008 17:48:27
Cau na zacatek se mi osvědčil wobler od firmy SPRO POWER Catcher .Je to celá kolekce woblerů koupil sem si woblera 7cm v barvě okouna . Můžu se za něj zaručit , protože sním chytám ůspěšně doteď. A nebál sem se ním nahazovat kolem keřů atd. protože byl celekm laciný , stál 90Kč takže bez problémů . Tady je okounek ,kterého sem na něj chytil.
NRaketýr - Profil | Pá 21.3.2008 17:46:27
elhierro: Jsem pro, ale někdo by to musel zorganizovat..
Zydar: Já sice pstruhovku nemám, ale kolikrát už mě to taky štve jak ty ryby "párám", takže na něčem ten jeden asi sundám. Divím se, že na to už některý výrobce nezareagoval a nedělá pstruhové woblerky s jednoháčkem..
Zydar: Já sice pstruhovku nemám, ale kolikrát už mě to taky štve jak ty ryby "párám", takže na něčem ten jeden asi sundám. Divím se, že na to už některý výrobce nezareagoval a nedělá pstruhové woblerky s jednoháčkem..
NPuntík - Profil | Pá 21.3.2008 17:43:30
Zydar: Že seš to ty, tak ti poradím, jak nepřijít o papíry hned při první vycházce.. http://www.mrsbrno.cz/bp-p.php
Nelhierro - Profil | Pá 21.3.2008 17:40:31
Raketýr: no mohli bychom uspořádat nějaký pokec u pivka, vždyť kolegů z Prahy či okolí je tady hafo......
NZydar - Profil | Pá 21.3.2008 17:39:20
Jelikož budu chytat teď dost na pstruhovce,tak určitě z woba jeden trojhák odělám... zřejmě to bude ten uprostřed ve spod,koncový ponechám...nebo máte někdo jiný názor ?
NRaketýr - Profil | Pá 21.3.2008 17:38:18
elhierro: Ty fóry si musím zapamatovat :-)))
A na ty woby se taky zajdu podívat.
A na ty woby se taky zajdu podívat.
NDeProfundis - Profil | Pá 21.3.2008 17:33:43
elhierro: :-)))) ten je dobrej
KEULI: jestli nemáš moc peněz, tak si vem přes inet nějaký kousky od jaxona. Nechají se koupit všechny tak kolem 100Kč a za tu cenu je to good. A abys neřekl, tak ti napovím svým posledním nákupem. Obrázek si udělej sám:-)
KEULI: jestli nemáš moc peněz, tak si vem přes inet nějaký kousky od jaxona. Nechají se koupit všechny tak kolem 100Kč a za tu cenu je to good. A abys neřekl, tak ti napovím svým posledním nákupem. Obrázek si udělej sám:-)
Nelhierro - Profil | Pá 21.3.2008 17:32:55
A ještě jeden:
Dvě spořádaně žijící ženy si vyrazí na dámskou jízdu a nějak nechtě se ožerou jak dogy. Vrací se domů, a když prochází okolo hřbitova, přepadne je naléhavá potřeba. Zapadnou tedy mezi hroby, ale ani jedna nemá nic na utření. První si teda stáhne kalhotky, utře se s nimi a zahodí je. Druhá má drahé luxusní prádlo, které nechce obětovat. Všimne si ale věnce na hrobu, u něhož dřepí. Použije tedy stuhu na něm... Ráno si jejich manželé volají a stěžují si, jak jejich jindy spořádané a slušné ženušky chrápou v posteli. Jeden z nich pak ještě podotkne: "Ty, ale začínám tušit to nejhorší ... Moje došla bez kalhotek.. " A ten druhý na to: "Hmmm, to nic není. Ta moje měla v zadku zastrčenou cedulku, na které stálo OD CELÉHO HASIČSKÉHO SBORU. NIKDY NA TEBE NEZAPOMENEME...."
Dvě spořádaně žijící ženy si vyrazí na dámskou jízdu a nějak nechtě se ožerou jak dogy. Vrací se domů, a když prochází okolo hřbitova, přepadne je naléhavá potřeba. Zapadnou tedy mezi hroby, ale ani jedna nemá nic na utření. První si teda stáhne kalhotky, utře se s nimi a zahodí je. Druhá má drahé luxusní prádlo, které nechce obětovat. Všimne si ale věnce na hrobu, u něhož dřepí. Použije tedy stuhu na něm... Ráno si jejich manželé volají a stěžují si, jak jejich jindy spořádané a slušné ženušky chrápou v posteli. Jeden z nich pak ještě podotkne: "Ty, ale začínám tušit to nejhorší ... Moje došla bez kalhotek.. " A ten druhý na to: "Hmmm, to nic není. Ta moje měla v zadku zastrčenou cedulku, na které stálo OD CELÉHO HASIČSKÉHO SBORU. NIKDY NA TEBE NEZAPOMENEME...."
NRaketýr - Profil | Pá 21.3.2008 17:30:04
KEULI: Výrobce uvádí myslím do cca 2,5m, ale já to tahám kolem 1,5m.
DeProfundis: Máš naprostou pravdu, ale já ještě nejsem "starej pardál" a baví mě sem cpát obrázky :-)))
DeProfundis: Máš naprostou pravdu, ale já ještě nejsem "starej pardál" a baví mě sem cpát obrázky :-)))
Nelhierro - Profil | Pá 21.3.2008 17:27:33
Něco pro zasmání:
Čtyřicetiletá žena utrpí srdeční záchvat. Na operačním stole spatří Boha a ptá se ho, jestli přežije. Bůh jí odpoví, že bude žít ještě dalších 40 let. Když se zotaví, rozhodne se využít toho, že je ještě v nemocnici, nechá si liposukcí odstranit přebytečný tuk, vycpat silikonem prsa a rty, narovnat nos, zmenšit zadek, odstranit vrásky a další plastické úpravy, aby omládla. Rozhodla se, že těch dalších 40 let života, prožije jako "fešanda". Když po poslední operaci vychází z nemocnice, srazí ji na přechodu sanitka a je po ní. Znovu se ocitne tváří v tvář Bohu a spustí: "Ty lumpe ! Copak jsi mi neslíbil, že budu žít ještě dalších 40 let ?!?" A Bůh odpoví: " Ty krávo, ale to ti teda přísahám, že jsem tě fakt nepoznal !!!"
Čtyřicetiletá žena utrpí srdeční záchvat. Na operačním stole spatří Boha a ptá se ho, jestli přežije. Bůh jí odpoví, že bude žít ještě dalších 40 let. Když se zotaví, rozhodne se využít toho, že je ještě v nemocnici, nechá si liposukcí odstranit přebytečný tuk, vycpat silikonem prsa a rty, narovnat nos, zmenšit zadek, odstranit vrásky a další plastické úpravy, aby omládla. Rozhodla se, že těch dalších 40 let života, prožije jako "fešanda". Když po poslední operaci vychází z nemocnice, srazí ji na přechodu sanitka a je po ní. Znovu se ocitne tváří v tvář Bohu a spustí: "Ty lumpe ! Copak jsi mi neslíbil, že budu žít ještě dalších 40 let ?!?" A Bůh odpoví: " Ty krávo, ale to ti teda přísahám, že jsem tě fakt nepoznal !!!"
NKEULI - Profil | Pá 21.3.2008 17:25:00
DeProfundis-Jo máš pravdu já to chápu:-)Jen nějaký základy jsem v přívlači začátečník jsem vděčnej za každou radu:-)
Živě na MRK.cz
Kde to žije - dravci
22:31NÚhoří sezona 2012 10516
20:54NBurza na přívlačové nástrahy 33415
20:15NBleskovky: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody 1
19:05NFotky ryb pouze na přívlač 107191
16:25NDivoký potočák nebo granulák? 63
8:21NPoradna: Sumcařina 2574
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNRare woblery - Rapala 14053
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
Co je nového - dravci + obecné
20:15NBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
Saccon Carp
Rybářský e-shop se zaměřením na moderní kaprařinu. Máme dlouholeté zkušenosti, na trhu úspěšně působíme přes 10 let....















