- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Feeder
Zajimalo by me jako akci by mel mit prut aby se snim dala hazet klasicka srkacka a jestli se tim hazet vubec da, Pripadne jake nastrahy pro lov s fidrem na stojatych vodach pouzivate ...Myslim totiz ze feeder krmitko je spise do tekouci vody .
Dikes Gauss
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
Ndoskok | St 7.1.2004 20:33:38
Nmirmen - Profil | St 7.1.2004 20:31:31
Srkačku KLASICKOU nemám rád, proto ten můj příspěvek, sorry.
Nboyscout - Profil | St 7.1.2004 20:23:22
Nsiro | St 7.1.2004 20:22:24
Njiří - Profil | St 7.1.2004 20:09:20
Ndoskok | St 7.1.2004 19:42:11
NBigSteak - Profil | St 7.1.2004 19:12:08
Ndoskok | St 7.1.2004 18:58:51
NMartin M. - Profil | St 7.1.2004 18:44:20
Nsiro | St 7.1.2004 17:12:09
Druhou verzí kdy sice není návazec na spirále ale při utržení zůstane rybě viset u huby krmelec je jeden fous pod a druhý nad krmelec(také docela časté:o(
NMacOS | St 7.1.2004 11:54:53
"stará pravda, která se přenáší z dědy na atd., že ideální je dostat nástrahu co nejblíže, pokud možno PŘÍMO DO NÁVNADY."
myslíte si že je to opravdu tak?
pozoroval jsem mnohokrát na jednom rybníce který není rybář. revírem hejno kaprů, jak se chovají když jim někdo začne házet žrádlo. dorostenci se o to perou a je tam hrozná strkanice, ti větší kapři to pomalu objíždějí po kraji a čekají na větší kousky. vždyť i u plavané by mělo být vhodné chytat na okraji zakrmeného místa a ne zrovna uprostřed. navíc pokud se mi hejno krmí na návnadě a začnu zasekávat přímo uprostřed, musím nutně zbytek poplašit. nebo se mýlím?
NFolpy - Profil | St 7.1.2004 7:48:50
Nmirmen - Profil | Út 6.1.2004 23:43:05
Možná bys mohl dát fotku do placu, co myslíš?
Nsiro | Út 6.1.2004 22:18:10
Na klas. fídraření používám 0,12-0,15mm(kmen) a ochytam na tom celou sezonu.
Po te co jsem na 0,15mm dostal z vody parmu 75cm,o silnějším ani neuvažuji.Při bobkárně je skoro putna na jakym laně to bude.Taková 0,22mm by mohla být rozumným počátkem.
Model jaký jsi popsal bych vůbec nenavazoval.
Nsiro | Út 6.1.2004 21:37:37
Nmirmen - Profil | Út 6.1.2004 21:33:39
Nsiro | Út 6.1.2004 21:32:15
mirmen:záleží jakým způsobem srkačku navážeš.Máš li soucit s rybou dáš oba háky tak aby krmelec odpadl.Rybařina je hodně o experimentování a tak bych žádnou techniku nezavrhoval.
Nmirmen - Profil | Út 6.1.2004 21:12:23
Krása lovu na fídr spočívá v tom, že se citlivost lovu na položenou přibližuje k citlivosti lovu na plavanou.
Pokud chceš chytat šetrně, nechioď do srkaček ( lov pro osobák rekord za cenu poškozování ryb je zhovadilost). Krása lovu spočívá i v něčem jiném. Teď je na MRKu v otázkách, zda lovit "jako robot" po celý den, jestliže berou. Mohu Ti říct, že si radši po hodině-dvou četných záběrů otevřu lahváče či uvařím kafe, zapálím cigárko a porozhlédnu se bez nahozených prutů po okolí a vychutnávám ticho a klid. Pak zase začnu chytat a záběry, pokud ještě jsou, si díky chvilce klidu vychutnávám o to víc.
Srkačka je nesportovní a bylo by na místě ji ZAKÁZAT.
Na fídra si zachytáš a kaprů dostaneš dost.I pěkné, od 5ti do 8mi kilo.
Kde to žije - feeder
21:29NRybářská videa: Podvodni zabery na Šírave - sumce, kapre a zubáče 1
19:05NPickermánia-ultra light fishing 49171
19:05NTrofeje - lín obecný 1
14:44NFeederařina na řece 64410
PáNGURU - vše kolem téhle značky 6272
StNMethod feeder a vše kolem něj 40292
PoNFeeder v okolí Zlína 4581
NeNKlub fanoušků SPRO+Döme Gábor 5730
NeNS feederem na kapry 96912
. . . NDrennan - zkušenosti, rady, tipy 1367
. . . NKlub Fanoušků Feederů Daiwa. 10512
. . . NKorum - vše kolem téhle značky 9590
Co je nového - feeder + obecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - feeder
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - feeder
28.6.Zámecký pohár Opočno - děti
4.7.Feeder Talian 2
4.7.Malovidy - jednotlivci (feeder)
4.7.IV. hnanický feeder cup 2026...
11.7.Feeder 1×1 Talian
17.7.1 místo 60000 2×20 hodin Talian
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
15.8.Method Feeder Talian první.misto...
22.8.Feeder Talian 3
Doporučujeme e-shop
Rybářské centrum Olomouc
Rybářské potřeby pro Vaše životní úlovky. Na prodejní ploše 160 m2 a na eshopu naleznete vše pro sladkovodní i mořský...










