- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Ocelové lanko ANO nabo NE?
tiková sezóna je tu a s ní i otázka zdali používat ocelovélanko.Má lanko vliv na četnost záběrů? Jak zdolávat štiku aby vlasec nepřeškousla? viděl jsemzdolat metrovou štiku bez lanka,ale zato mě to ukousla stika mající 50cm.Prosim pište.
Autor diskuse: Lukáš Jelínek - , 10.9.1999 dravci - techniky lovu
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 5x v ignorovaných.
Nnofish - Profil | So 14.7.2012 21:48:05
LosPafkos >> Njn, co naděláš. Na silnici se taky jezdí vpravo a každou chvilku potkávám nějakého de*ila jak jede zatáčku přímo proti mě. Jsou prostě věci co se nezmění.
Btw, tak jsem dneska chytal bez lanka (na tu kukuřici) a štika žádná, i když umě? jsem asi lepl, ani jeden kapř a chtěl bych štikybez lanka... (jo vím, neuvěřitelné, ale fakt ani jeden :-D )
Btw, tak jsem dneska chytal bez lanka (na tu kukuřici) a štika žádná, i když umě? jsem asi lepl, ani jeden kapř a chtěl bych štikybez lanka... (jo vím, neuvěřitelné, ale fakt ani jeden :-D )
NLosPafkos - Profil | So 14.7.2012 21:44:10
nofish >> ahoj,tak asi bude třeba zase vyhlásit bezlankového hrdinu Mrku. Je tu mraky adeptů :--(((
Nnofish - Profil | So 14.7.2012 21:40:27
LosPafkos >> zdar. Jen k tomu včerejšku. Oni misí být kamarádi. Tu nejde o kolínka ale o reklamu a známou osobnost na webu :-) To je prostě obchod.
Jak se tak rozhlížím tak je to zas klasika. Lanka jsou zbytečná, jsou, jsou a jsou :-D
(btw, nechápu logiku dávání vlasců mega-občích průměrů, když si místo toho můžu dát 0,10mm silné lanko. Ale co...)
Jak se tak rozhlížím tak je to zas klasika. Lanka jsou zbytečná, jsou, jsou a jsou :-D
(btw, nechápu logiku dávání vlasců mega-občích průměrů, když si místo toho můžu dát 0,10mm silné lanko. Ale co...)
NBláža - Profil | So 14.7.2012 21:28:08
007jan >> Tak tohle vypadá spíš na práci cigaretkového rybyčkáře.....
Při vláčce ji takhle nešlukne žádná....
Při vláčce ji takhle nešlukne žádná....
NGoce - Profil | So 14.7.2012 17:48:24
Lukáš Jelínek - >> Já bych ocel. lanko už nikdy nepoužil. Já jsem spokojenej s wolframem.
NChosé 2 - Profil | So 14.7.2012 17:41:37
LosPafkos >> Jo také jsem měl o knedlík víc a k svačince zdravý chleba se sádlem a škvarky místo zeleniny, neb nejsem králík a kazil bych si draze získavanou postavu.
NLosPafkos - Profil | So 14.7.2012 17:35:43
Chosé 2 >> tady jen fičí,bez deště,ale in line necháme na zítra.Dnes se budu jen přežírat,když je ta krize :-))
NSalmo1 - Profil | So 14.7.2012 17:34:43
Denny >> Vycházím z nějakých zkušeností a když se rozhlédnu tak vláčkařů už moc nevidím.Na microwire jsem chytal někdy před dvaceti lety a špatné to zase až tak není.Monofil 0,60 jsem dával jako alternativu a sám za sebe můžu říci že nebyla štika která by ho dokázala překousnout.Za tu slušnou řádku let atakuji hranici 1000 chycených štik a to už nějaká škola je.Starý pytlák, který už dnes nežije, dávajíce dobrou desítku šňůr na úhoře, vždycky říkal "padesátku vlasec štika za noc někdy urafne, ale šedesátku nikdy" Přeber si to tedy jak chceš.
Jinak lanka používám běžně a nemám s tím žádný problém, avšak jsou ryby a situace kdy raději volím tu šedesátku monofil.
Jinak lanka používám běžně a nemám s tím žádný problém, avšak jsou ryby a situace kdy raději volím tu šedesátku monofil.
NChosé 2 - Profil | So 14.7.2012 17:32:33
LosPafkos >>ahoj no ještě , že jsi si spravil chuť dobrým gurmánským zážitkem.
Za sebe to mám vyřešeno. Dneska jsem za cyklistu byl pouze na Tour de France u telky jsem si konečně odpočinul neboť moje sportovní dračice usoudila, že ve větru a dešti to fakt je na houby jako na vláčce bez wolframu.
Za sebe to mám vyřešeno. Dneska jsem za cyklistu byl pouze na Tour de France u telky jsem si konečně odpočinul neboť moje sportovní dračice usoudila, že ve větru a dešti to fakt je na houby jako na vláčce bez wolframu.
NLosPafkos - Profil | So 14.7.2012 16:33:06
Chosé 2 >> zdar,teď jsem přijel ze Sapy z prima obědu a koukám,že lanko-nelanko furt není vyřešené :-))
NChosé 2 - Profil | So 14.7.2012 15:19:30
moskyt >> Máš pravdu je to pořád stejné o nic jsi nepřišel , okurková sezóna a kdyby u nás nefoukal vítr s deštěm, tak si na Mrk ani nevzpomenu.
Nmoskyt - Profil | So 14.7.2012 15:18:56
Pedro1 >> No jo, nic nenaděláš, někteří prostě nejsou poučitelní.
Nmoskyt - Profil | So 14.7.2012 15:15:08
Chosé 2 >> Já to tady moc nečetl, stejně je to pořád dokola.
NPedro1 - Profil | So 14.7.2012 15:13:46
moskyt >> Já bych vypružil hlavně ty bezlankový inteligenty:-)
Živě na MRK.cz
Kde to žije - dravci
1:47NFotky ryb pouze na přívlač 107180
StNBurza na přívlačové nástrahy 33409
StNPoradna: Sumcařina 2572
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNRare woblery - Rapala 14053
NeNDivoký potočák nebo granulák? 57
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚhoří sezona 2012 10514
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . NLov na vyvěšenou - nové téma 4050
Co je nového - dravci + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.











