- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Jaké háčky se vám nejvíc osvědčily na plavanou???
Nejvíce na cejny a tlouště.
Autor diskuse: Spinner - , 3.2.2001 plavaná - náčiní, doplňky
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 3x v ignorovaných.
NKrl - Profil | Út 8.2.2011 12:42:46
Používám Maruto 9731 vel.4 a 8. Na ten menší/zrovna nevím který to je / kapr 6 kg.10 ks 22 kč.Letitá spokojenost.
Nlobotomie (fanik) - Profil | Út 8.2.2011 12:36:27
to je hodně stará oživená mrtvola
hayabusa H.YMM 220 vel. 10 - pro mě jednoznačně nejuniverzálnější volba, dost jemný a lehký háček na který lze napichovat i patentky a zároveň dost pevný abych s ním mohl chytat i kapry na kaprodromu v lípě
z jara nebo na menší ryby je to jeho užší bratr H.SDE 194 v různých velikostech
hayabusa H.YMM 220 vel. 10 - pro mě jednoznačně nejuniverzálnější volba, dost jemný a lehký háček na který lze napichovat i patentky a zároveň dost pevný abych s ním mohl chytat i kapry na kaprodromu v lípě
z jara nebo na menší ryby je to jeho užší bratr H.SDE 194 v různých velikostech
Nkrusnohorec - Profil | Út 8.2.2011 12:23:36
Colmic N500 A N501 bez protihrotu ,ryby nepadaj a jdou nádherně vyndat.
NMartin | Po 21.1.2002 16:46:16
Ja pouzivam hodne maly hacky asi šestnactku.Chitil jsem uz tlouste 48 na 16ku.
Nmiro | Čt 8.2.2001 13:12:44
Trabucco Samurai mozem len doporucit - pouzivam na plavacku, jedine na co je treba dat si pozor je dokladne spravit uzol na haciku
NSpinner | Út 6.2.2001 20:58:30
A jaký máte zkušenosti s Trabuccama ?Já osobně jsem si jedny koupil a vypadaj dobře (Trabucco Samurai)- ostrý, pevný.
NSpecimen | Út 6.2.2001 19:50:28
COLMIC BS5000, N500, N957. Ještě jsem je neohnul ani nezlomil. Jsou perfektně ostrý a hlavně oproti srovnatelným háčkům (MILO, Trabucco, atd.) jsou levnější.
NMartin M. - Profil | Po 5.2.2001 12:28:59
no ja jsem vlastne s jinyma Mustadam nez s tema 224N moc spokojenej nebyl. Snad jeste neco ze serie LongPoint, ale to se v Brne skoro neda sehnat...
Npike | Ne 4.2.2001 14:21:09
Jinak s tema Mustadama maji kolegove pravdu, ja jsem nejake zkousel (ale 224N to nebyly) a spokojenost velka.Ryby me z toho nepadaly (snad zadna), byly fkat pevne a ostre. Spatne nevypadaji ani hacky od Gamakatsu, ty zkusim na odhoz a pak dam echo.
NMartin M. - Profil | Ne 4.2.2001 13:14:25
LJ> souhlas - Mustad 224N je zrejme nejlevnejsi suprovej hacek!
Npike | Ne 4.2.2001 11:00:06
Michal Š: Tak na ty Tubertiny 12 a 14 mě přesvědčil pravě p.Pavelka, nejsou ani tak drahe, 25 ks za 75 Kc, coz jde a vypadaji dobre.
NMichal Š - Profil | Ne 4.2.2001 10:34:58
Colmic BS 5000, B 957, B 2000 a na velké ryby N 500. Dále mám s úspěchem vyzkoušené Tubertiny serie 3. Uplně jsem přestal používat Katany (často se sklepávali ryby)
Živě na MRK.cz
Kde to žije - plavaná
SoNRybnik bez povolenky (klidne soukrome) pro chytani s detma? 5
PáNNaviják Centrepin 5883
PáNSamo domo splávky 1923
StNKlub přátel Bolognese 1759
. . . NPrak na krmení 243
. . . NBoloňka a předpřipravené sestavy 19
. . . NBolognese 5/6 m 5
. . . NColmic nebo Sportex? 3
. . . Nvlastnosti prutu 7
. . . NCo je to za rybu? 37
Co je nového - plavaná + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
Oznámení - plavaná
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
GScarp.cz
Rádi Vás kdykoli uvítáme na našem internetovém obchodě rybářské potřeby a nově i v naší kamenné prodejně. V našem...












