- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Vaše Nejoblíbenější nástrahy na dravce.
Jaká je vaše nejoblíbenější guma, třpytka nebo wobler. Zajímají me pouze opravdu úspěšné nástrahy :)
Autor diskuse: Hatori - Profil , 26.9.2007 dravci - nástrahy, návnady
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
1x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
NFlip - Profil | Čt 27.9.2007 13:25:34
hatori- kašli na batoh-vyndej ty woblery z krabiček a nacpeš to do kapsy od trenýrek.:-)))
NPalky - Profil | Čt 27.9.2007 11:14:10
TJ> dik...tak potom na slapy tam je este 1 variant co mam tiez a to fluo zelena cira...;-)
NTK - Profil | Čt 27.9.2007 11:00:13
Jak píše smradzjzd. Ta bílo-krémová varianta, taky potvrzuji že dobře chytá (hlavně na méně průzračných řekách) I když je již výraznější a např na Slapech, kde je extrémně čistá voda, je to jako pěst na oko.
NPalky - Profil | Čt 27.9.2007 9:56:47
TK> tu svoju max stucku mam na nieco podobne - opacna kombinacia - preto som ich aj kupil, no najlepsie mi idu na tu dolu a to aj v cistej vode...takisto ich mam vo farbe kremovej/zelenej/oranzovej/zeleno-zlto-oranzovej.. ..je to asi fakt o tom ako casto im da clovek sancu :-) inac mne to sprvoty islo najviac na kriklave farby - hlavne mensie zubace...a asi to bude aj tou farbou vody - davam na ne 3-5-malokedy viac g hlavicky
inac odporucam skusit aj tu farbu co som spominal dolu...je este aj v inej farbe - tusim modro-bordove telicko a biely chvostik no to uz dlhsiu dobu nemaju len v 1"...
Nsmradzjzd - Profil | Čt 27.9.2007 9:16:35
TK - osvědčují se mě podobně jako tobě. Ta barva co máš na foto+ FT+krémová- podle doby a průhlednosti vody, většinou ve 2", ale i ve 3" okounům chutná. TOP hlavička 6g.
NTK - Profil | Čt 27.9.2007 9:02:30
Palky > moc je nepoužíváš, nebo jim nevěříš? Ať tahám na malé říčce, nebo z lodi na přehradě, nasazuji většinou právě tyto, kromě případů, kdy by byla např. po bouřce extrémně zkalená voda. Mám je na hlavičkách od 2 - 15g a i když jsou malé, skáčou na to i štiky.
NPalky - Profil | Čt 27.9.2007 8:44:46
TK> tak to mi povedz na akych typoch vody..mam ich aj ja...su aromatizovane, no moc na ne nedavam...
Nkaprr - Profil | St 26.9.2007 16:53:21
aďo- kde si sehnal ty potvory od foxe, nevypadaj zle, ale nebudou cenově vycházet jako twistery od relaxu
NStanley 87 - Profil | St 26.9.2007 15:43:21
Hatori - ® to je moc pekny.pomalu se k Tobe poctem priblizuju
NHatori - Profil | St 26.9.2007 14:50:20
Zkouším, kombinuju. Já k vodě tahám tohle všechno. Časem bych si chtěl pořídit nějaký větší nepromokavý batoh. Kdybych mel vybrat, jedinou nástrahu které věřím nejvíc. Je to jednoznačně tato třpytka!
NAďo - Profil | St 26.9.2007 14:24:02
Mozno to bude jedna z tychto.
Dnes som si urobil trochu radost. :-) No nie tak celkom. Zda sa mi ze tie stuky predsa len dobiehaju wobler velmi tazko. Skusim to na nich .....
" MEKKO & POMALY"
Dnes som si urobil trochu radost. :-) No nie tak celkom. Zda sa mi ze tie stuky predsa len dobiehaju wobler velmi tazko. Skusim to na nich .....
" MEKKO & POMALY"
NVsetinek - Profil | St 26.9.2007 10:41:34
Loni byla moje top nástraha žlotooranžová Rapala CDJ 7, letos bych snad řekl, že nejlíp se daří rotačce 0, černé s červenýma puntíkama. Ale je to těžko říct. Jeden den jdou na to, druhý úplně na něco jiného.
Nschiwa - Profil | St 26.9.2007 8:15:02
Mám nejradši voblery od firmy Dorado a nebo staré dobré voblírky Ryna.
Živě na MRK.cz
Kde to žije - dravci
13:13NDivoký potočák nebo granulák? 61
12:59NBurza na přívlačové nástrahy 33411
12:18NFotky ryb pouze na přívlač 107189
8:21NPoradna: Sumcařina 2574
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNRare woblery - Rapala 14053
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚhoří sezona 2012 10514
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . NLov na vyvěšenou - nové téma 4050
Co je nového - dravci + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
PÁRYSŮV RYBÁŘSKÝ RÁJ
Rybářské potřeby pro všechny, kteří propadli kouzlu rybařiny. Díky unikátnímu věrnostnímu systému nakupujete neustále se...



















