Kde sehnat "levné" Rapaly??

Obnovuji arzenál a hledám nejlepší cenu. Poraďte pánové který e-shop je na woblery nejlevnější.Dík za pomoc
Autor diskuse: Mulla - Profil , 3.8.2007 dravci - nástrahy, návnady

Sethy - Profil | Út 8.2.2011 20:33:45

rybomil >> by ses divil...

    mrkef - Profil | Út 8.2.2011 20:31:40

    rybomil >>
    i kdepááák .. mýlíš se ... :o)

      rybomil - Profil | Út 8.2.2011 20:22:30

      Transalp2 >> jasně, 120 ks rapal si nikdo nekoupí pro sebe, jedině na kšeft

        kebator - Profil | Út 8.2.2011 18:29:22

        Palky >> Tak Ty takto o mne a bezo mna ???!!!

          Sethy - Profil | Út 8.2.2011 17:06:45

          P!F >> :-D

            P!F - Profil | Út 8.2.2011 16:42:01

            Sethy >> Ak mam povedat pravdu nechytil som na to ani supinu, to mam lebo to niekto vychvaloval :)

              Sethy - Profil | Út 8.2.2011 16:24:14

              P!F >> No jo já jich před pár lety nakoupil hromadu v gammaču po 110kus. Už mám jen zbytky. Stejně jsou to woby na prd.

                P!F - Profil | Út 8.2.2011 16:21:01

                Sethy >> SFC mam iba J13, CDJ su CLN + RH

                  Sethy - Profil | Út 8.2.2011 16:18:24

                  P!F >> tak asi dělaly pearl když došly folie :-D
                  Já mám pearl i SFC, GFR atd. Ale teda jen na CDJčkách :)

                    P!F - Profil | Út 8.2.2011 16:08:51

                    Sethy >> ja mam na tej pearl prave ireland :P

                      Sethy - Profil | Út 8.2.2011 16:04:55

                      P!F >> Tož nevím. Mám staré i ty i ty. Nové mám jen foliové. (soudím dle finland na lopatce).

                        P!F - Profil | Út 8.2.2011 15:59:10

                        Sethy >> Tie pearl su tie "stare"? Som myslel ze prave naopak, co som si ich kupoval minuly rok su prave tieto, cakal som ze stare su tie "alobalove".

                          Dodo29 - Profil | Út 8.2.2011 15:34:44

                          Transalp2 >> kdyš si zrouna s kamošema neděláme upgrade cajku a naskytne se takovej kup tak asi natom dan tak 20-30procent

                            Sethy - Profil | Út 8.2.2011 15:33:11

                            P!F >> B ale v Pearl úpravě. Víš :)
                            Edit: nahoře je klasika s "folii" dole je pearl
                            Edit2: Prostě super extra rozdíl v chytatelnosti. Něco jak ORO a RFSH :-D

                              Sethy - Profil | Út 8.2.2011 15:32:35

                              Podoustvák >> No proto.

                                P!F - Profil | Út 8.2.2011 15:32:18

                                Sethy >> ktora farba to bola?

                                  Dodo29 - Profil | Út 8.2.2011 15:32:03

                                  Podoustvák >> ja jsem si jich taky jen par asi dvacet ale bylo nás víc

                                    Transalp2 - Profil | Út 8.2.2011 15:29:18

                                    Dodo29 >> A za kolik je dáváš pak ty ?
                                    Edit. : Aha to je mazaný , já nemám s kým se svézt ...jsem zlej a sám ..)))

                                      Podoustvák - Profil | Út 8.2.2011 15:27:32

                                      Sethy >> Dobrá,dobrá už mlčim a šoupu nohama :-)

                                        Podoustvák - Profil | Út 8.2.2011 15:25:49

                                        Dodo29 >> ...aha,tak to pak asi jo,u mě jde většinou jenom o pár kusků :-)))