- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Na dravce bez záteže
Ahoj, chytáte tak nekdo? Je to lepší než se záteží? Mám na mysli jen háček, rybka a vlasec. Pište či už chytáte na feeder anebo normálne s policejty. Za všechny odpovědi díky.
Autor diskuse: marekx - Profil , 26.3.2007 dravci - techniky lovu
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
Niwanhoe - Profil | Út 27.3.2007 16:09:05
To tomm: Lov na vláčenou mrtvou rybku - (bo živou - prostě nevím proč) - s jednoháčkem a s trvalým oživováním a bez cíleného "nechání zažrat" - zkus si to. Je to přeci o zkušenosti lovce. Já jsem byl v Dásku vyděšenoj z jednoho Němce, kterej na Karup A lovil na mepsku long č.3 a k nám chodil pro peán, bo sám neměl a ti potočáci (32 - 36) byli totálně "uvnitř" sešití a krváceli a on chtěl ty ryby pouštět - a víš proč? Protože prostě nevěděl, že nemají díky poškození šanci to rozdejchat - a div se, přestal chytat na ty rotačky, a poprosil nás o jigy s gumou, a že ho to prý mrzí :-))))
Ntomm - Profil | Út 27.3.2007 15:53:56
Rasto.> Myslím, že tohle už je trochu moc. Ať jsou podle tebe názory TK jakékoliv, tak mi připadá hodně přehnané psát, že lov na živou rybku je sportovnější než přívlač - zůstaň nohama na zemi :-)))
NRasto. - Profil | Út 27.3.2007 15:48:25
TK:to ze nevies chytat na zivu neznamena ze je to menejcenny lov.Z vlastnych skusenosti ti mozem povedat ze lov na wobler s 2-3 trojhakmi je castokrat daleko devastujucejsi ako lov na zivu alebo mrtvu rybku.Nezriedka sa stava ze ryba napali w tak ze ho chyti az za ziabre ci oko........
NTK - Profil | Út 27.3.2007 15:38:21
Opravdu se neškvařím ve vlastní šťávě :-) Už jsem se naučil na Mrku rozeznat názory, které je třeba brát vážně a ty, nad kterými se není třeba zamýšlet. Jednou mi chcípla malá štika kvůli tomu, že to měla zažraný a proto říkám, že tento lov odsuzuji, kvůli jeho nebezpečnosti. Ostatní narážky nejsou podstatné. Ale jestli ti Stick udělám radost - tak ano, celou noc jsem nespal a čekal, jak mě asi zhodnotíš :-) Taky mi byl kvůli tobě snížen plat, zdviženy roční poplatky v klubu a asi mě i přestanou brát ryby. Jsem zničen ...
NMr.Stick - Profil | Út 27.3.2007 13:12:16
@oliv: Zadej do vyhledávání heslo "značka Dragon" ... myslím, že rychle poznáš starý nick kolegy TKpodle příspěvků ...
Nechci ho psát přímo, to není moc taktní, ačkoli TK je silně netaktní ...
Nechci ho psát přímo, to není moc taktní, ačkoli TK je silně netaktní ...
Noliv - Profil | Út 27.3.2007 12:54:55
NO ja tiez chytavam na zivu a je to podla mna v pohode, nemam s tym problem ani ma svedomie nehryzie, ale tiez rad chytam na mrtvu. Je to o kazdeho nazore a skusenostiach, ide o to prekabatit dravca a mat z toho radost. Pocul som od znamych rybarov co chytali na mrtvu, ze po hodine lovu sli prehodit miesto a mali tam candata zazraneho az na kost a pritom policajt sa ani len nepohol - holt aj taketo pripady sa stavaju.
Mr.Stick> a aky to bol nick predtym, resp hod nejaku otazocku kde sa tieto vypady vyskytovali na TK, rad si to pozriem
Mr.Stick> a aky to bol nick predtym, resp hod nejaku otazocku kde sa tieto vypady vyskytovali na TK, rad si to pozriem
NRasto. - Profil | Út 27.3.2007 12:13:10
TK:prirodzena potrava pre drave ryby su ryby....... preto ich nechytame na salat.Ak mas problem s lovom na zivu preco nemas problem s lovom ako takym?Pochopil by som to iba v pripade ze si od vody odnesies vsetko co ma mieru a je v povolenom mnozstve a vahe.
NMr.Stick - Profil | Út 27.3.2007 11:39:35
@TK: Promiň, ale na to, že se pohybuješ v law prostředí (ano, i to jsi měl ve staré registraci, pokud jsi nekecal), tak se chováš jako totálně jednoduchý člověk a argumentaci, kterou tě na PF měli naučit absolutně nemáš ... už se začínáš škvařit ve svojí vlastní šťávě. Ono říct o někom, že je okresní primitiv bez toho, že jsi mu kdy podal ruku a prohodil jediné slovo, je skutečně ubohé ... kdybych byl opravdová svině, přepošlu sem tvoje perly z oné otázky, kde si ze sebe udělal totálního ..... (tam si domysli, co chceš) ... byl by to zajímavý kontrast a možná by se ukázalo, že zrovna potrefená husa kejhá nejvíc.
Jsem zvědavej, jak dlouho ti bude zase trvat, než se schováš pod jinou registraci.
Jsem zvědavej, jak dlouho ti bude zase trvat, než se schováš pod jinou registraci.
NPalky - Profil | Út 27.3.2007 10:53:09
MAREKX - k veci - ja tak nechytam...nemam feeder ani policajty...takze asi neporadim.. :-|
NPalky - Profil | Út 27.3.2007 10:52:18
debata sa nejako zvrhla ci co....moja jesitna cast ma nabada predat vsetky voblery & stuff a zacat chytat na male zive kapriky or nieco podobne...hm...kto do toho ide so mnou?! :-)))
NTK - Profil | Út 27.3.2007 9:19:42
Určitě ne bez důvodu. Každá malá štika, která nebude sešitá až v jícnu za to stála.
Npetr b. - Profil | Út 27.3.2007 8:58:01
TK - hele, prostě jsi přestřelil. To nebylo jen vyjádření tvého názoru, prostě jsi napadl ty, kdo na živou rybku chytají. Nebo je pak druhá možnost, že se prostě neumíš slušně vyjadřovat. Přečti si to po sobě .... byl jsi to v prvé řadě ty, kdo začal někoho zatracovat a to ještě bez důvodu.
NTK - Profil | Út 27.3.2007 8:37:00
Jen jsem demonstroval, že tím, že někoho osobně odsoudíš za jeho názor nic nevydebatuješ. Už jsem řekl, co jsem říci chtěl.
Niwanhoe - Profil | Út 27.3.2007 8:29:14
To Tk : Víc než "jen" svůj názor jsi to prostě popsal tak, žes napadl jiné a o tom to je - a jestli chceš používat informace o mé osobě z karty abys tím "podpořil své ego - posluž si, pak jsi ale hlupák :-)
NTK - Profil | Út 27.3.2007 8:20:20
Mluvil jsem o způsobu lovu, ne o lovcích. Tak jako mi muška přijde ušlechtilá a vznešená, tak mi lov na rybku přijde pod úroveň. To je zkrátka můj názor.
Živě na MRK.cz
Kde to žije - dravci
SoNFotky ryb pouze na přívlač 107200
SoNKde sehnat protisměrné válečkové ložisko na Daiwu fuego 0
SoNBurza na přívlačové nástrahy 33420
SoNRare woblery - Rapala 14054
SoNÚhoří sezona 2012 10520
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtNPoradna: Sumcařina 2574
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
. . . NÚlovky na přívlač z Moravy 2
. . . NTrojháčky na dravce 60
. . . NJaké bylo letošní zahájení? 65
Co je nového - dravci + obecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme prodejnu
RS Fish rybářské potřeby s.r.o
Havířov - Město, Hlavní Třída 438/73












