- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Team Dragon vs. Berkley Skeletor?
skuste mi poradit - plusy a minusy nech si viem spravit "spravnu rovnicu" cena=uzitkove vlastnosti?
Pripadne budem rad ked mi niekto hodi link, kde sa daju v Prahe zohnat (Drak ci Skelous).
Vdaka za kazdu info!
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
NJapčák - Profil | Pá 23.3.2007 22:29:54
sliver - harisoni , šíma, dragoni atd. ser na to.....(Palky je slovák - má pochopení)
Slivovice je taky spotřební materiál, na zdraví !!!! A Všem....
PS Tady sa dá ťuknout na více místech, aniž by jsi zvednul prdel......
NFlip - Profil | Pá 23.3.2007 22:28:57
NHugo Fisher - Profil | Pá 23.3.2007 22:28:00
Ja jen rekl, ze Dragon nema vychytanou marketingovou politiku. A to v tom smyslu, ze prodava pres net..ale neleze do kamennych obchodu... Coz si protireci s tim, ze ty Dragon chvalis a hned v druhe vete napises, ze je nutne kupovat prut osobne a jeste hluboce vybirat. Trochu uznani, prosim..
Nejde vubec o prachy - jde o nedostupnost.
PS: stale cekam na ty kamenne prodejny, ktere dragon nabizeji.. Flip mi jako jako vzorkova "prodejna" nestaci... :)
NTM - Profil | Pá 23.3.2007 22:24:30
Nsliver - Profil | Pá 23.3.2007 22:21:14
NJapčák - Profil | Pá 23.3.2007 22:19:45
NHugo Fisher - Profil | Pá 23.3.2007 22:14:33
NTM - Profil | Pá 23.3.2007 22:13:42
NHugo Fisher - Profil | Pá 23.3.2007 22:12:26
NHugo Fisher - Profil | Pá 23.3.2007 22:11:47
A to me vraci k otazce - kdyz nemam nakupovat pres i-net, tak kde mohu vsude dnes nakoupit Dragona - rekneme radu HM60....
PS: Nemam nic proti Dragonovi. Nekolikrat jsem porojevil zajem o TD 1-7g... Ale i nekolikrat jsem napsal, ze je tezke kupovat prut, ani by ho mel clovek v ruce (s tim souhlas s TM) .. presto se ale zda, ze politika Dragonu (v mych ocich zastoupenym rsp ) je ciste prave o nakupech pres i-net..
NFlip - Profil | Pá 23.3.2007 22:08:59
NFlip - Profil | Pá 23.3.2007 22:06:05
Ať si třeba každej nakoupí ty sračky co mají u nich ve sportu,nebo u vietnamců.
Když tu někdo zmiňuje fenwicka,nebo Studeného,tak nikoho nezajímá,že jsou k vidění na dvou místech republiky.Dragon je v kurzu tak se obrací ze všech stran i na ruby.Přestože do nich každej šije,tak už je má polovina Mrku a druhá polovina by je možná chtěla taky mít,ale zdůvodňují si proč je ještě nemají:-))))
Kašli na to!Škoda slov.To by si tu musel sedět od rána do večera a pořád něco řešit.
NHugo Fisher - Profil | Pá 23.3.2007 22:02:16
rsp tu hojne prosauje flip - ktery je tu velmi uznavanym profi vlackarem .. Takze bezny spotrebitel vychazi z toho, ze Dragon se kupuje u rsp, protoze jinde na netu v nabidce takrka neni... a jak jsme rekl - kamenne obchody ve vychodnich cechach znacku Dragon nemaji....
Coz me vraci k tomu , co jsme napsal vyse - neodpovedel jsi mi na posledni otazku....
NTM - Profil | Pá 23.3.2007 21:57:03
"Na jednu stranu je tu prosazovany rsp jako hlavni dovozce (autorizovany, jediny, oficialni - ci jake se ma vybrat slovo) dragonu do CR, ktery vsak funguje jen pres i-net nakup" - kdo to tvrdí ??? řešíme tu rybářské potřeby a ne snad firmu, která je prodává, o ní tu nepadlo ani slovo. Jinak na výstavě v Brně sis mohl koupit jakýkoliv z těch běžných typů...a rozhodně ne od RSP. Nákup přes inet rozhodně nehaním, sám ho hojně využívám, ale ne u takovýchto věcí.
NHugo Fisher - Profil | Pá 23.3.2007 21:53:55
NTM - Profil | Pá 23.3.2007 21:50:13
Ne nemám, jen mi vadí, jak do toho šijete a nevíte vlastně proč. Je celá řada jim podobných, stejně kvalitních a cenově srovnatelných. Kdybys četl pozorně, dočetl ses, že jsem se tam níže zmínil např. o Robinsonech ( znal jsem je daleko dřív než Draky, ale měli trochu jiný směr nabídky zboží ). Jinak do PL to mám 20 km takže tak.. Další, ale daleko levnější Mikado... další Jaxon - bohužel zřejmě kvůli nízké poptávce silně omezili nabídku takto specifikovaných vláčáků (nevím, proč, ale spektrum jejich nabídky se zúžilo minimálně o 5 modelů a zatraceně dobrých...)Mám jmenovat dál nebo Ti to stačí ?? Rozhodně ale mezi tuhle ligu nepatří Skeletor, kde oka při používání pletenky odešla během sezony do pryč ( nebo se pletenka nesmí používat - sakra, že se o tom výrobce nezmínil ) - jinak proti němu absolutně nic nemám, jen to že mi vydržel jednu vláčecí sezonu ( vláčáky od Cormoranu mám od roku 1998 - ne ve skříni ale na vláčení !! a za třetinu ceny - samozřejmě styl provedení odpovídá stáří, ale pořád se na ně dá koukat jako na pěkné pruty - korek, Fuji komponenty, vývaz na páteř, broušené trny atd. )
to Hugo Fisher: nechtěj abych jmenoval konkrétně - už tak jsem si tady početl.... Semily, Praha, Milo mám pokračovat ???
NHugo Fisher - Profil | Pá 23.3.2007 21:46:18
Tak pak je to proste hloupost, co tu "TM" napsal .. nelze chvalit Dragona a zaroven hanit nakupy pres i-net. To stoji(te) sam(i) proti sobe..
Nsliver - Profil | Pá 23.3.2007 21:41:16
NHugo Fisher - Profil | Pá 23.3.2007 21:35:18
Kde to žije - dravci
SoNFotky ryb pouze na přívlač 107200
SoNKde sehnat protisměrné válečkové ložisko na Daiwu fuego 0
SoNBurza na přívlačové nástrahy 33420
SoNRare woblery - Rapala 14054
SoNÚhoří sezona 2012 10520
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtNPoradna: Sumcařina 2574
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
. . . NÚlovky na přívlač z Moravy 2
. . . NTrojháčky na dravce 60
. . . NJaké bylo letošní zahájení? 65
Co je nového - dravci + obecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.













