- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Team Dragon vs. Berkley Skeletor?
Bol som presvedceny, ze chcem TD ked som pocuval chvalospevy zainteresovanych, no nejako som si lepsie okukal Skeletory (ktore som pred tym nejako nemusel) a momentalne prevlada "Skelous"
skuste mi poradit - plusy a minusy nech si viem spravit "spravnu rovnicu" cena=uzitkove vlastnosti?
Pripadne budem rad ked mi niekto hodi link, kde sa daju v Prahe zohnat (Drak ci Skelous).
Vdaka za kazdu info!
skuste mi poradit - plusy a minusy nech si viem spravit "spravnu rovnicu" cena=uzitkove vlastnosti?
Pripadne budem rad ked mi niekto hodi link, kde sa daju v Prahe zohnat (Drak ci Skelous).
Vdaka za kazdu info!
Autor diskuse: Palky - Profil , 19.3.2007 dravci - náčiní, doplňky
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
0x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
sliver - Profil | Út 20.3.2007 22:05:41
PJ - není jich málo , je to akorát.Těžko popisovat, máš pravdu , že je třeba hho vzít do pracek.
zelí - Profil | Út 20.3.2007 22:03:32
sliver:zapoměl jsi opucovat hlínu z těch tyček,když jsi to vyndaval ze záhonku:-))))
PJ - Profil | Út 20.3.2007 21:58:22
sliver: polepším se, už to vidím.Pálenku nepiju, zatím, teď si dám, těch oček je na tu dýlku docela málo, ale chce to mít ten rod v ruce, jinak je to vo ničom. Ale vypadaj s tím Straďourem dobře.
sliver - Profil | Út 20.3.2007 21:53:13
PJ - pij pouze kvalitní pálenku.Máš to ke konci věty v mém posl. příspěvku.
sliver - Profil | Út 20.3.2007 21:44:44
PJ -míry a zátěže jsou pod třetí fotkou shora a VHS má 8 oček a VT 9.
Sander - Profil | Út 20.3.2007 21:26:07
sliver > rozumím :-))
Každopádně vypadají pěkně, obzvláště ten první. Asi je lahoda s ním rvát velkou rybu...
Každopádně vypadají pěkně, obzvláště ten první. Asi je lahoda s ním rvát velkou rybu...
sliver - Profil | Út 20.3.2007 21:19:59
Sander -je tam jeden výrazný rozdíl, když tě vezmu po hřbetě lipnem, máš modřinu.Ale když tě vezmu po hřbetě harisonem, tak máš tři žebra vejpůl.
Sander - Profil | Út 20.3.2007 21:14:46
sliver > čoveče, připomínají mi jeden legendární prut - Lipno!!! muhehe :-))))))
sliver - Profil | Út 20.3.2007 21:13:06
Jak se tak na to dívám , ty fotky jsou fakt hrozné , lipna by vypadaly stejně.Ne, že se toho zas někdo chytne.EDIT : na tom VHS je stradic 40 a na VT je stradic 80.
sliver - Profil | Út 20.3.2007 21:09:58
to byl VHS 10'6" 15-45g , ve skutečnosti 5-60g v pohodě.
A teď přichází král VT 11' 30-75g ve skutečnosti 10-120g s přehledem.
A teď přichází král VT 11' 30-75g ve skutečnosti 10-120g s přehledem.
Živě na MRK.cz
Kde to žije - dravci
SoFotky ryb pouze na přívlač 107200
SoKde sehnat protisměrné válečkové ložisko na Daiwu fuego 0
SoBurza na přívlačové nástrahy 33420
SoRare woblery - Rapala 14054
SoÚhoří sezona 2012 10520
ČtDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtPoradna: Sumcařina 2574
ÚtKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtÚprava chodu woblerů. 11
PoNepromokavá bunda na boat a brození 66
NeKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
. . . Úlovky na přívlač z Moravy 2
. . . Trojháčky na dravce 60
. . . Jaké bylo letošní zahájení? 65
Co je nového - dravci + obecné
ČtBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . Bleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
















