Ryobi Zauber kupit či nekupiť??

Chel by som pocut všetko o tom navijaku klady zapory,vase hodnotenia,odporučania atď...velmi sa mi paci z rozmyslam o kupe...
Autor diskuse: Meppsko - Profil , 25.1.2007 dravci - náčiní, doplňky

3stan - Profil | Po 2.4.2007 13:50:33

a navyše bol red v akcii len za 3 litre

    Laci - Profil | Po 2.4.2007 13:33:31

    saxana- v podstate ak ide o typ tak je to naozaj len ina farba a CENA :-)))

      saxana - Profil | Po 2.4.2007 13:23:03

      LACI - to som chcel počuť

        Laci - Profil | Po 2.4.2007 13:01:28

        saxana, 1000 a 2000 maju rovnake telo , a 3000 a 4000 tiež rovnake len mohutnejšie, väčšie

          Laci - Profil | Po 2.4.2007 12:59:53

          TK-vážne, tak to sa už teším :-)

            TK - Profil | Po 2.4.2007 10:03:05

            Laci > já už ho zkoušel a je opravdu pěknej. Chod je bezchybnej. Pro mě jasná volba. Na zahájení přívlače mám rozhodnuto.

              saxana - Profil | Po 2.4.2007 10:02:07

              ...mám dotaz Rioby zauber má rovnako veľké telo pri veľkosti 1000 aj 4000, teda mení sa len veľkosť cievky ?

                Laci - Profil | Po 2.4.2007 8:39:45

                o chvilu asi budem mat TEAM DRAGON 935 iz, dam vediet aky je

                  Laci - Profil | Po 2.4.2007 8:39:02

                  Ja mam red 30 a kamarat ma zauber 40 to iste len väčšia cievka, sam uznal po vyskušani že moj red ma hladší chod, takže až taky črep to nieje :-)), možno ste držali nejaky chybny kus ale ten môj je OK, ale podľa mna všetky naviaky s tymito parametrami a s tou istou konštrukciou idú úplne rovnako každý naviak sa musí trochu zabehať.

                    Meppsko - Profil | Ne 1.4.2007 18:06:10

                    Palky-PPresne tho o tych motorkach mi povie kazdy clovek ktoreho sa spytam na vystavu a myslim si tho iste :D !!

                      Rasto. - Profil | So 31.3.2007 22:07:47

                      Ten ryobi je to iste co red arc len v inej farbe....takze mnoho zdaru

                        RyboFill - Profil | So 31.3.2007 19:13:25

                        Meppsko - ako hovoríš, red ani mňa nenadchol

                          Palky - Profil | Pá 30.3.2007 20:46:17

                          MEPPSKO> a co hovoris na Inchebu??? tazka to bieda prebieda...ze rybarska vystava...:-(((((
                          nebyt tych pipush co tam boli pri motorkach tak nadavam az strach....brno bol veltrh oproti tym 7 stankom co tam boli....

                            Meppsko - Profil | Pá 30.3.2007 18:40:17

                            Akoze dnes som na Inchebe v BA drzal v rukach ten vychyrany Spro Red Arc a poviem vam ze vobec ma nezaujal akoze mal som v rukach 1000ku a tho bolo na tu cenu nieco ani tho nefim popisat....Este stastie ze som objednal to ryobi a nie reda :P tho moj nazor.....Ale z reda len sklamanie :(

                              aspius - Profil | Pá 30.3.2007 18:20:16

                              All: Tak dnes som videl v predajni AZ Rybár v Košiciach absolútnu Kópiu navijaka Ryobi Zauber, avšak pod značkou Trabucco. Čo ma však na ňom zarazilo bola skutočnosť, že táto verná kópia stála 4.190 Sk, čo je asi o 500 Sk viac, ako originál Ryobi Zauber.

                                aspius - Profil | Ne 11.3.2007 7:20:44

                                RyboFill: Videl som ju vyloženú, ale o ňu som sa nezaujímal Ale aby som však pravdu povedal, na pohľad naozaj nevyzerá zle.

                                  RyboFill - Profil | So 10.3.2007 19:53:20

                                  aspius - nedržal si náhodou aj nižšiu radu Ryoby - Ecusimu ?

                                    Vimpy - Profil | So 10.3.2007 18:44:56

                                    Dik

                                      Meppsko - Profil | So 10.3.2007 18:34:26

                                      Vimpy-zavolaj do Durchu su to dobry chalani urcite sa s nimy dohodnes :) (www.durch.sk)

                                        Vimpy - Profil | So 10.3.2007 17:49:26

                                        Toledo: dik
                                        A kde sa da v okoli BA kupit? Neviete niekto?