- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Nekovové lanko na štiku
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
0x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
Caira - Profil | St 17.1.2007 16:42:12
Flip - Profil | St 17.1.2007 15:58:37
Flip - Profil | St 17.1.2007 15:56:05
Caira - Profil | St 17.1.2007 15:21:47
Caira - Profil | St 17.1.2007 15:21:09
Během listopadu a prosince 2006 jsem udělal celkem cca 20 štik o velikosti 60+, vše pouze na twistery o max velikosti do 6 cm (bez ocásku) a PŘÍSAHAM BOHU, že JEDINÁ mi to neukousla !!! Používam 0,16mm vlasec + karabinka s obratlíkem. Nic víc. Mluvím o přívlači. Na mrtvou rybku a co tepre na živou opravdu nechytám a chytat nebudu - tam to bude s lankem asi jiné. Přikládám pár fotek.
Laci - Profil | St 17.1.2007 13:52:22
osprey - Profil | St 17.1.2007 13:47:04
Laci - Profil | St 17.1.2007 13:42:29
osprey - Profil | St 17.1.2007 13:34:44
1) Pokud máte štiku na nástraze bez lanka už 3 vteřiny, mohlo by to být dobrý.
2) Krátká modlitba neuškodí.
3) Jestli jede, má kam a pořád to ještě neukousla, pak je třeba nechat ji jet a oblouky vytáčet pomalu.Vodit dlouho, aby vyměkla na volné vodě v hloubce.
4) Nesmí skákat, škubat hlavou apod. = nervat ji ke hladině, nezvedat hlavu z vody.
5) Nenechat stát a válet na fleku - mohla by dělat něco , co odporuje bodu 4. Je-li třeba, je dobré ji mírným tahem prutu vodit dokola.
6) Použít podběrák nebo ji vtáhnout do tak mělké vody, že nezdrhne, i kdyby to v poslední chvíli prasklo.
Pochytal jsem jich takhle dost, úspěšnost určitě nad 50 % i s tenkými vlasci, ale vždycky to bude loterie.
Laci - Profil | St 17.1.2007 12:57:24
rybomil | St 17.1.2007 12:54:41
Taky párkrát mi zubatka vylítla z pod břehu, víc si " předsadila" a urafla vlasec tak 30 -50cm před vobem. Ten pak vyplaval nahoru. To mě vyškolilo dávat lanka.
Laci - Profil | St 17.1.2007 12:20:32
Flip - Profil | St 17.1.2007 12:17:44
Laci - Profil | St 17.1.2007 12:08:59
Laci - Profil | St 17.1.2007 12:05:18
PV - Profil | St 17.1.2007 12:04:57
Flip - Profil | St 17.1.2007 12:01:20
Kde to žije - dravci
SoFotky ryb pouze na přívlač 107200
SoKde sehnat protisměrné válečkové ložisko na Daiwu fuego 0
SoBurza na přívlačové nástrahy 33420
SoRare woblery - Rapala 14054
SoÚhoří sezona 2012 10520
ČtDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtPoradna: Sumcařina 2574
ÚtKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtÚprava chodu woblerů. 11
PoNepromokavá bunda na boat a brození 66
NeKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
. . . Úlovky na přívlač z Moravy 2
. . . Trojháčky na dravce 60
. . . Jaké bylo letošní zahájení? 65
Co je nového - dravci + obecné
ČtBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . Bleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Doporučujeme e-shop
GScarp.cz
Rádi Vás kdykoli uvítáme na našem internetovém obchodě rybářské potřeby a nově i v naší kamenné prodejně. V našem...













