- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Twin power FB 2500 nebo FB 4000
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
1x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
NMysho22 - Profil | St 18.11.2009 13:37:49
NRasto. - Profil | St 18.11.2009 13:29:47
NIgor - Profil | St 18.11.2009 12:50:51
NJapčák - Profil | Út 8.4.2008 23:06:03
Dobře vše beru i tu legendu i s jakýmsi občanem.... Sračky "tapy" 341 atd. již byly zprzněny bolševikem, Tlustoš je legendou, alespoň pro mě......
TwinPower - je za relativně malý peníz slušný naviják který mé veškeré nároky splňuje a nějaký rok i vydrží. Tečka.
Měj se.
NPiscicapus - Profil | Út 8.4.2008 19:53:03
Omyl, nebyli jsme první kdo přišel s křížovým navíjením jak ho známe z Tapu. První byl jakýsi občan z GB, ale s jiným řešením než jaké použil pan Tlustoš.
Nemohu a rozhodně nechci tvrdit, že je křížové navíjení Tapu na houno, naopak.
Ostatní odmrdky jsou ve své podstatě také "křížové", pouze nejsou tak dokonalé a úhledné.
Že se Šimáno jako první rozumně vypořádalo s problémem navíjení? A že je toto důkazem vyspělosti této firmy? Tak o tomto nejsem vůbec přesvědčen!
Až jednou poberu rozum, tak zorganizuji závody v přívlači a vítěz vyhraje Šimáno HYPERLOOP FB. Určitě bude nadšen, dlouhá léta spokojen a ještě déle na mne v dobrém vzpomínat!
Vím, je to extrém, ale v tuto chvíli se sem hodí.
Info kvůli mě nezjišťuj, nehledej nepodstatné.
Kája lenoch? Kdepak! Kája nestíhač? Nejspíš ano! Kája věčný kroutič? Pokud je jako já, tak určitě ano! Kája chronický měnič? Do jisté míry bych tomu uvěřil, ale ona míra je zdáním jisté maniakální hranice, kterou zmíněný Kája zná a nepřekročí.
Naštěstí tu muže vyvstat klasické ALE, protože jsem naštěstí jenom člověk s chabým smyslem pro prdel. :-) :-)
Nvláčkař 92 - Profil | Út 8.4.2008 19:32:30
NJapčák - Profil | Út 8.4.2008 19:00:08
Ty sračky od dajwy - jednu jsem vyhrál v přívlačových závodech, bylo To druhá cena, první jsem nechtěl - kolek hrozný, tak jsem směnil......a druhý kus mám leta a ani nevím jak jsem k němu přišel momentálně, vše je pod asi 3.000,- Kč.Nelapám na ně , ale můžu info zjistit, musel bych pohledat.....
Kája nám houby zjistí, když s každým zakroutí párkrát za sezonu a má jich všelijakých xy....:-)))
NPiscicapus - Profil | Út 8.4.2008 18:26:28
Otázka sem, otázka tam a odpovědi stojí dost často za...
Zmiňuješ klady, prosím, buď konkrétní. Třeba budu přesvědčen...
Nepamatuji se na doby, kdy Daiwa tápala, ale je dost možné, že myslíš tápání ve třídě sraček. Zde si dovolím zmínit svůj názor: Šimáno doteď tápe i ve vyšších třídách svých sraček.
Kdo by tak u nás mohl běžně porovnávat Steez a Štellu? Možná by stálo za hřích přesvědčit Káju z Ú.ES.Á...
Víš, líbí se mi Seiko, líbí se mi Fuji, a proto mám v oblibě Daiwu a Subaru.
Sakra, uvažuji o tom, že tě požádám o bližší popis tvých hnojních dajw. :-) :-)
Mám tě rád! Samozřejmě obrazně.
NJapčák - Profil | Út 8.4.2008 18:10:40
Otázka zní jasně.
Odpověď : FB 4000, na klady přijdeš časem sám, zbytečné o Tom polemizovat.
Já mám jen Japan.
Pokud chceš v klidu lapat se šnůrou (trošku cviku to ale chce) je TP FB nutnost.
Pisci - byly doby kdy Dajwa jen tápala (bavím se o smekáčích), porovnal vůbec někdo stezz - stella, možná že stezz je okopčená vylepčená stella nevím, dajwu lepší nemám, ale dva hnoje od nich mám.
NRomikS - Profil | Út 8.4.2008 17:29:33
NPiscicapus - Profil | Út 8.4.2008 17:23:21
Šimáno = dokonalost sama!
Se Šimánem na věčné časy!
K vodě jedině na Šimánu a jedině se Šimánem!
Zkrátka a prostě - kdo nemá Šimáno, jako by neblil!
NRybkin - Profil | Út 8.4.2008 17:13:42
NTopoľčanec - Profil | Út 8.4.2008 15:49:13
NTopoľčanec - Profil | Út 8.4.2008 15:45:35
NDickcz - Profil | Út 8.4.2008 15:43:01
Já proti navijákům Shimano nic nemám, samozřejmě vyšší řady než P3.
Kde to žije - dravci
SoNFotky ryb pouze na přívlač 107200
SoNKde sehnat protisměrné válečkové ložisko na Daiwu fuego 0
SoNBurza na přívlačové nástrahy 33420
SoNRare woblery - Rapala 14054
SoNÚhoří sezona 2012 10520
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtNPoradna: Sumcařina 2574
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
. . . NÚlovky na přívlač z Moravy 2
. . . NTrojháčky na dravce 60
. . . NJaké bylo letošní zahájení? 65
Co je nového - dravci + obecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
SONUBAITS krmení a nástrahyZa 109 Kč
NOVINKY skladem! Supercrush Mega Carp Method Mix Red, Spike'um Wafters 8mm, Clear Pellet Oil 250ml, Essential Ingredient, Baits spray a další na www.chytil.cz
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Doporučujeme e-shop
Rybářské centrum Olomouc
Rybářské potřeby pro Vaše životní úlovky. Na prodejní ploše 160 m2 a na eshopu naleznete vše pro sladkovodní i mořský...












