Šnúra na vláčenie

Chcel by som sa spytat. AKú šnúru používate či ktorá je podla vás najlepšia.Bo som si kupil od RApaly-Titanium Bride a vždy po par nahodoch sa mi mota a pri rozuzlovani sa mi strapka.Budem rad za každý názor
Autor diskuse: Mischal Black - , 25.12.2006 dravci - náčiní, doplňky

Nrybomil | St 3.1.2007 11:59:53

Laci : A jsme zase u problému co jsme byli už víckrát. Prosím tě popiš, jakou metodou si na tu pevnost cca 5 kg přišel ?

    NLaci - Profil | St 3.1.2007 11:47:01

    pepino- spiderwire 0,20 nosnosť okolo 18 kg, po jednej sezone to je asi 5 mesiacov ma nosnosť okolo 5 kg možno niekedy mala trochu viac ale 18 určite nie a v uzle problem nieje skušal som aj bezuzlove spojky urve sa mimo spoja, ale inak je super ani raz sa mi nezamotala nestrapká sa vobec a to očká nemam až take kvalitne dobre hádze len tá nosnosť a farba trochu vybledla

      NPepino - Profil | St 3.1.2007 10:01:46

      De Profundis: mam to na stiku pri pouziti rybicky jako nastrahy..

        NDe Profundis - Profil | Út 2.1.2007 21:56:12

        Pepino: co chytáš za rybičky, že uvažuješ nad 0,37???

          NDenny | Út 2.1.2007 21:50:47

          Pepino - urcite se da pouzit i na privlac

            NPepino - Profil | Út 2.1.2007 19:01:38

            Denny: na rybicku mam obyc valsec od spomy prumer 0,35 nosnost 10,1kg, ale premyslym ze bych dal Spiderwire super mono XXX 0,37 noosnost 15,1kg a na polozenou mam taky Spiderwire super mono XXX 0,22 nosnost 5,60Kg..

              NPepino - Profil | Út 2.1.2007 18:54:53

              Denny- na privlac se muze taky pouzit nebo se milim ?

                NDenny | Út 2.1.2007 16:43:17

                Pepino - pouzivam ji a jsem s ni fakt spokojenej,ale ja ji nepouzivam na privlac ale kdyz chytame na rybicky a nebo na klasickou polozenou

                  NPepino - Profil | Út 2.1.2007 16:39:16

                  a jakej nazor mate na "pavoučí šňuru" a to Spiderwire Stealth mne by se libila v prumeru 0,17 ma nosnost 16,5Kg cena 6Kc/metr.. tak povidejte zda ji znate..

                    NVendy - Profil | Út 2.1.2007 15:13:22

                    Denny:Pokud by to bylo přibližně za ty peníze co je na Cabelasu tak bych chtěl tu žlutou FLv průměru 0,10 max 0,12mm to by bylo super.!!! .o)

                      Nrybomil | Út 2.1.2007 12:40:15

                      Flip: No já tu WP 0,10, Corastrong 0,14 a Dynacable 0,17 docela normálně rozmotávám. Dá to sice někdy dost fušku, ale co by rybář - šetřílek neudělal. Je potřeba to hlavně hlídat, aby se smyčky
                      moc neutáhly a mít pevné nervy. V noci vláčím stejně většinou na FL , nebo si pomůžu čelovkou.
                      Po rozmotání zacuchané místo" přežehlím " takovým sajrajtem, asi na muškařskou šnůru, dostal jsem od Holandů, pokud to mám sebou.

                        Npppp - Profil | Po 1.1.2007 23:28:07

                        Denny -no aspoň,že tak.

                          NDenny | Po 1.1.2007 23:25:51

                          Kentucky whisky neni k zahozeni a spoustu veci je zde z Evropy

                            Npppp - Profil | Po 1.1.2007 23:21:59

                            Denny -tak to je fakt hrůza.Z těch jejich burbónů ti musí být zle,ne?

                              NDenny | Po 1.1.2007 23:18:45

                              jdu na chvili do vasi sekce,chci se na neco zeptat profiku vlackaru

                                NDenny | Po 1.1.2007 23:17:23

                                pppp - bohuzel to by asi neproslo,zabavili me i boili poslane z Cech ,tak co kdyby v jahodach byla bomba,parkrat nam sem znamy poslali nejake jidlo - salamy atd. a my jsme vzdy obdrzeli to nejhorsi co bylo v baliku,zbytek "zlikvidovan",protoze se sem zadne jidlo se sem nesmi dovazet.Obcas se to da poslat v pet lahvi - to obcas projde,nebo v lahvi od octa,zalezi na tom kdo to kontroluje,to vis ze pokud je tam nejakej cechoamerican tak to nema sanci,vi moc dobre o co jde.

                                  Npppp - Profil | Po 1.1.2007 23:09:06

                                  Denny - tak si to nech poslat v plechovkách s nálepkou jahodový kompot.Neříkej,že americkým celníkům to docvakne.Jako kdysi na vojně.Jak tam bez takových vitamínů vydržíš ?

                                    NDenny | Po 1.1.2007 23:08:43

                                    Tyto posilovace opravdu vetsinou nezanechavaji takoveto nasledky ale obcasna ztrata pameti se muze vyskytnout,ja to nechci rozpatlavat at nedostanem vynadano,ze se nedrzime otazky

                                      Nsmradzjzd - Profil | Po 1.1.2007 22:51:22

                                      Denny - s cenou se nepletu, tenkrát to tak stávalo, dnes tak 3,7kč.
                                      Pokud požíváš večer "zázrak jménem Slivovice", dobře vypálený, z vlastního ovoce, bez přidaného cukru, NEMÁŠ ráno problémy(alespoň s hlavou).

                                        NDenny | Po 1.1.2007 22:51:06

                                        Sem tam nejake ty posilovace take pouzijeme ale domaci vyrobu tady clovek nesezene a kdyz si ji necha nekdo poslat z cech tak ji zabavi - prece bezpecnost statu predevsim