- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
GUMY na vláčení
Jaké gumy mám koupit, mám jich už dost, ale prostě nic. Asi používám špatný, nekupuji moc křiklavý, spíš dávám na doporučení. Mám Berkley Series One 4-24g, jsem s ním moc spokojený, Fireline 12, a na konci karabinku, abych mohl přehazovat nástrahy, nevím jestli to není špatně? Kupuju hlavně menší gumy, hlavičky taky menší, mám ňáký už s originál háčky /takový ty velký okouny/ ale skoro nic jsem ještě na gumy nechytil, spíš woblery a plíšky. Lákají mě hlavně candoši a jak jsem uvedl chytám nejvíc na Labi, Vltava v Praze a Otava 5. Boyscoute tvých 13 candátů za jednu vycházku mě fascinuje. Gratuluji, krásně se to čte. Každopádně letos si nadělím elektromotor, echolot a budu brázdit vodu na člunu, tak jestli se někdo přidá /hlavně na Vltavu 7/ budu rád. Chci vláčení ovládat alespoň slušně. A za odpovědi opět děkuji. Tomáš
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
3x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
karelc - Profil | Pá 10.11.2006 14:47:21
nevím, je možný, že u vás opravdu candáti gumy nechcou. Neznám tě, takřže nemůžu soudit, jestli umíš nebo ne....
Jakub - Profil | Pá 10.11.2006 14:44:56
Hugo Fisher - Profil | Pá 10.11.2006 12:45:35
A prut od Dragona, jinak je clovek v pytli.... :)))
tomm - Profil | Pá 10.11.2006 12:27:38
Georgino - Profil | Pá 10.11.2006 12:24:15
karelc - Profil | Pá 10.11.2006 12:22:47
Já barvu nepřeceňuju, ale pokud jedu do neznámých krajin, beru si odstínů raději víc...
tomm - Profil | Pá 10.11.2006 12:17:13
Georgino - Profil | Pá 10.11.2006 12:11:49
karelc - Profil | Pá 10.11.2006 12:10:39
tomm - Profil | Pá 10.11.2006 12:07:33
Co si o tom myslíte?
Tomáš Paletář> Omlouvám se, že Ti sem dávám podotázku, ale myslím, že to s tématem souvisí
karelc - Profil | Pá 10.11.2006 12:05:21
tomm - Profil | Pá 10.11.2006 12:00:13
Georgino - Profil | Pá 10.11.2006 11:59:32
karelc - Profil | Pá 10.11.2006 11:54:48
Jakub - Profil | Pá 10.11.2006 11:19:08
Flip - Profil | Pá 10.11.2006 11:06:39
Na candáta Kopyto, Relax.Barva okounek(zelený hřbet šedivé bříško), ouklej(perleť, stříbrná) nějaká provokačka např.fluozelená, nebo oranžáda.Pak kombinace bílo-modrá a stačí.
Twister bílá, žlutá, perleť a na zimu fialová, nebo petrolej a opět stačí.
U nás s těmito gumáky vystačím a těch ostatních tisíc zbytečných kombinací, které jsem nakoupil stejně nepoužívám, tak zbytečně neutrácej a uvidíš, že se do nich jednou trefíš. Někomu fachčí určitě i něco jiného, ale nástrahy na které chytám musí mít mojí důvěru. Opět platí to, že největší podíl na úspěchu má spíše prezentace nástrahy,
tomm - Profil | Pá 10.11.2006 10:10:19
Z rybářů, které jmenuješ neměj žádné komplexy- třeba boyscout je právě jeden z těch který má ty dlouholeté zkušenosti a hlavně obrovskou výdrž a taky chytá na vodách kde candoši jsou - neváhá kvůli nim cestovat obrovské vzdálenosti. Abych ho nepřechválil tak musím říct, že poslední dobou těm gumám zrovna moc nedá:-))))) (Promiň Honzo:-))))
Stav vody v okolí
| Praha - Nusle (Botič) | 24.1 °C | 46 cm | 0.12 m³/s |
| Praha - Výtoň (Vltava) | 84 cm | ||
| Praha - Na Františku (Vltava) | 247 cm |
Kde to žije - dravci
17:40Burza na přívlačové nástrahy 33424
15:31Kde sehnat protisměrné válečkové ložisko na Daiwu fuego 0
13:21Rare woblery - Rapala 14054
9:23Úhoří sezona 2012 10520
PáFotky ryb pouze na přívlač 107199
ČtDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtPoradna: Sumcařina 2574
ÚtKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtÚprava chodu woblerů. 11
PoNepromokavá bunda na boat a brození 66
NeKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoTrojháčky na dravce 60
SoJaké bylo letošní zahájení? 65
Co je nového - dravci + obecné
ČtBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . Bleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
Výprodej - Elektromotor Minn Kota ENDURA C2 45/36"Za 7.500 Kč
Minn Kota Endura C2 45 je spolehlivý a odolný elektromotor s indikátorem stavu baterie, navržený pro maximální výkon, dlouhou životnost a bezproblémový provoz.
NOVINKA - Spacák 5 Season Luxury Sleeping BagZa 2.330 Kč
Vysoce kvalitní spací pytel, který byl pečlivě vyvíjen a jeho vnitřní vrstva kombinuje, jemný microfleece a delší vlas, který imituje hřejivou ovčí srst.
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Doporučujeme e-shop
Saccon Carp
Rybářský e-shop se zaměřením na moderní kaprařinu. Máme dlouholeté zkušenosti, na trhu úspěšně působíme přes 10 let....










