- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Shimano-Technium 2500FA
Chci si pořídit naviják na vláčku,ale váhám mezi timto,nebo Twin Power FA možná až FB.Nebo v tom hledám zbytečnou vědu a přívlač je prostě odrovná všechny?Jaké máte zkušenosti?
Autor diskuse: Semiš - Profil , 20.10.2006 dravci - náčiní, doplňky
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
1x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
Ntomm - Profil | Čt 12.7.2007 14:12:15
EkrCZ > Malá vůle tam bude, s tím se prostě smiř. Ale u TP máš narozdíl od jiných jistotu, že ta vůle zůstane jaká je a nebude se zvětšovat.
NEkrCZ - Profil | Čt 12.7.2007 14:08:36
PV: diky, taky chci prejit na predni brzdu, protoze tu bojovku zase az tak ja osobne moc casto nevyuziju, mas TP FB??? Nekdo tu hlasil ze uz v krame mel vuli na klice ale zase Laci povida ze uz u Technium MgS je tam kulickove tak u TP FB by to melo byt ok ne?
NPV - Profil | Čt 12.7.2007 14:05:45
EkrCZ: a vůbec si myslím, že naviják s přední brzdou vydrží víc, ale já přední brzdu používám hlavně pro to, že mi víc vyhovuje .
NPV - Profil | Čt 12.7.2007 14:03:15
EkrCZ: mám Stradica 4000 FE už asi 7 let. Letos absolvoval generálku a nedám na něj dopustit. A jelikož vláčím, tak dostal fakt zabrat. Dvakrát absolvoval týden v brakické vodě a ani to s ním nehlo. Kdybych si měl kupovat nové Shimano, tak jedině TP FB, nic jiného. Už jsem viděl několik nových stradiků, který po roce vypadaly na odpis. A to nemluvím o Saharách a pod.
NEkrCZ - Profil | Čt 12.7.2007 14:00:07
Laci: dik, zajimava informace. Ale mam Stradic X a ta vule je to same co u super x gtm! Ta montaz: ti presne nerozumim co myslis? packu bojovky nebo tu matici na regulaci brzdy?
NLaci - Profil | Čt 12.7.2007 13:58:04
EkrCZ- a povedz ako si dal dole ten úchyt na brzde, na bojovke, ten cierny klobucik, len si to stiahol?
NLaci - Profil | Čt 12.7.2007 13:56:47
EkrCZ- ale to ze tam je silonove puzdro sa piše v navode a zozname súčiastok tak neviem čo sa čuduješ, stradik tam ma guličkove AR-B , inak perlička v novej verzii GTM - RB je to prehodene tam kde na fotke je puzdro je ložisko guličkove a v rolničke namiesto gulickoveho je podobne puzdro aku u P3 typov, aj technium 2500 FA ma na klucke iba puzdro, technium mgs gulickove
NEkrCZ - Profil | Čt 12.7.2007 13:56:21
PV: jakou mas zkusenost ty se šímama??? modely myslim.....jake modely jsou tedy ta vyssi a snad kvalitnejsi? Uvazuju o TP FB a nebo pak jedine uz ta Stella
NPV - Profil | Čt 12.7.2007 13:53:22
EkrCZ: opakuji asi po padesáté páté: Kupovat navijáky zn. Shimano pod 3500 Kč, je holý nerozum. Jejich vyšší třídy jsou docela dobrý, nikoliv však nižší a střední třída.Ekvivalent od jiné firmy by jsi pořídil podstatně levněji a možná je ten ekvivalent i lepší.
NForeigner - Profil | Čt 12.7.2007 13:42:24
EKR: A to jsem si chtěl koupit Shimána. Zlaté Daiwy :) díky, jsem rozhodnutý, nechám si je.
NEkrCZ - Profil | Čt 12.7.2007 13:35:13
Tak prave sem poprve rozebral Shimano navijak a nestacim se divit! Pred par dny sme tu rozebiraly vule na klickach, ketre uz byvaji pri koupi a nebo se casem vytvori pri pouzivani. Na fotce vidite ,,lozisko,, ktere ty tolik nehezke vule ma na svedomi. Tomuhle jesi se v Japonsku rika lozisko tak klobouk dolu! To je smesne futyrko a uz se vubec nedivim, ze sou tam ty vule!!!! Neni to zas nijak malinke lozisko tak nechapu proc tam ten zlutak neda valive treba jehlove, urcite by to slo vyresit, a nebo poradne kovove kluzne, sice by se to hur rozebiralo a skladalo ( nalisovani ) ale sakra ta vule by tam nebyla...... tenhle plastik nebo co to je v zivote nemuze prenaset sily, ktere jsou na nej pres klicku vyvyjeny, nho je mi z toho na bliti!!! Proto sem se tady tazal jak je to u te Stelly s vuli pri uzivani, protoze jesi je takhle ulozena klicka tak to mi muzou skocit na hrb! Vas nazor panove?
NLudaT - Profil | Čt 12.7.2007 10:49:49
EkrCZ: no já to dělal následovně a drží to. Z plátínka (které jsem k prsačkám dostal) vystřikl "flek" v potřebné velikosti obě lepené plochy očistil tech.benzínem, natřel na obě plochy chemoprénem nechal odvětrat cca 10min (na chemoprénu je to popsáno) a potom obě plochy k somě silně přitiskl a DOBŘE zatížil. Lepil jsem z vější strany flek jsem dal hladkou stranou ven tak jak je to na broďácích. Jestli sem to dělal dobře nevím, ale zatím všechny 3 díry co sem lepil drží. :-)
NEkrCZ - Profil | Čt 12.7.2007 9:49:16
Please nemate tu nekdo zkusenosti s lepenim PVC prsacek???? tudle sem si nechtene na nich udelal mini dirku ale uz de voda lehce dovnitr. Dostal sem k nim lepidlo a kus platna ale zadnej navod:-( a tak nevim jesi se ma dat z venku zevnitr, nevim jesi se to lepidlo ma dat na obe plochy nebo jen na jednu a ani jesi se ma chvilku pockat az zaschne nebo ihned pripojit oba dily k sobe:-( prosim poradte......................
Živě na MRK.cz
Kde to žije - dravci
SoNFotky ryb pouze na přívlač 107200
SoNKde sehnat protisměrné válečkové ložisko na Daiwu fuego 0
SoNBurza na přívlačové nástrahy 33420
SoNRare woblery - Rapala 14054
SoNÚhoří sezona 2012 10520
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtNPoradna: Sumcařina 2574
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
. . . NÚlovky na přívlač z Moravy 2
. . . NTrojháčky na dravce 60
. . . NJaké bylo letošní zahájení? 65
Co je nového - dravci + obecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme cestovku
DORADA atlantic, s.r.o. - BIG GAME FISHING
Mezi rybáři z celého světa se už ví, že otevřené moře za průlivem mezi ostrovy Santo Antao a Sao Vicente a otevřené moře...











