- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Přivlač naviják
Chtěl bych si pořídit navijak na přívlač ale nevím co přesně. Poradí mi někdo ?Díky
Autor diskuse: Zdeněk - Profil , 7.3.2006 dravci - náčiní, doplňky
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
NFlip - Profil | Út 7.3.2006 19:13:29
Pj-to je náhodou dobré to má trvání tak do tří měsíců to stačíš uhrát na pomatení mysli.
NFlip - Profil | Út 7.3.2006 19:08:14
Pj-To máš jako manželství to se taky uzavírá na celej život a někdy je to to spíš takový Alivio,nebo ten nexave!
NPJ - Profil | Út 7.3.2006 19:02:51
Flip: taky by tu někdo měl napsat, že Nexave je naviják na celej život....takže velmi krátkej život, asi rok
NFlip - Profil | Út 7.3.2006 18:58:58
Tak pánové ještě se nedostavil příznivec Ticy abychom byli kompletní a mohli se po stopatnácté pustit do věčného souboje.Docela to tu v poslední době chybělo.
Nesox - Profil | Út 7.3.2006 16:26:35
Zkus Ryobi Zauber nebo Spro RedArc (jsou skro totožné) nebo něco od Okumy např. Alumina
Nharpunar - Profil | Út 7.3.2006 16:14:22
Chce se mi napsat Van Staal,ale............!Ale v zásadě souhlasím s Flipem.
NPJ - Profil | Út 7.3.2006 15:25:01
Zdeněk: Flip má svým způsobem pravdu nakupoval levné šmejdy a po roce se toho pod cenou zbavovat je pruda, ale Stellou bych nezačínal.
NFlip - Profil | Út 7.3.2006 15:23:19
Zdeněk-nezlob se ale je to nekonečná otázka zalistuj v historii a najdeš podobných dotazů možná desítky.Z toho si vycucneš co potřebuješ.
NFlip - Profil | Út 7.3.2006 15:09:19
Zdeněk-hlavně koukej aby měl kličku a takový to kolečko na který se natáčí silon.Jinak pro začátečníka by asi stačila Shimanno Stella,později můžeš jít do něčeho slušnějšího.
NJapčák - Profil | Út 7.3.2006 11:22:34
vraník - dík, konečně jsem se dneska zasmál ! Dávám za jedna :-)
Nvraník - Profil | Út 7.3.2006 11:16:41
Zdeněk
kup si jaký chceš, většinou by si měl naviják kupovat podle prutu nebo naopak. Vzhledem k tomu že navijáky do tří tisic jsou na českém trhu všechno stejné čínské krámy dej pozor hlavně na záruku nějakého dobrého obchodu s ryb. potřebami......
kup si jaký chceš, většinou by si měl naviják kupovat podle prutu nebo naopak. Vzhledem k tomu že navijáky do tří tisic jsou na českém trhu všechno stejné čínské krámy dej pozor hlavně na záruku nějakého dobrého obchodu s ryb. potřebami......
Nkarelc - Profil | Út 7.3.2006 11:02:46
Zdeněk: zkus si prohlídnout zkušenosti ostatních lidí v rubrice nádobíčko:
http://www.mrk.cz/tackle.php3?kat=213
http://www.mrk.cz/tackle.php3?kat=213
Nšeptal - Profil | Út 7.3.2006 10:59:42
vraník: Tak to jsem asi poplet. Já myslel, že otázka je o vláčecím navijáku.
Nvraník - Profil | Út 7.3.2006 10:57:55
šeptal
na naviják s.ru, ten má každý hňup - já chci chytat ty okouny
na naviják s.ru, ten má každý hňup - já chci chytat ty okouny
Nšeptal - Profil | Út 7.3.2006 10:49:59
vraník: Mám. Já bych šáhnul po Daiwě Caprice (snad jsem to nezkomolil). Líbí se mi, věříl bych ji a je za rozumný peníz. Nakonec, i kdybych ji za sezónu utejral, určitě bych to ustál. Do ryb už jsem narval tolik kapitálu, že jeden naviják nehraje roli. Stačí? :o)
Nšeptal - Profil | Út 7.3.2006 9:17:13
Zdenďáku, na tohle ti sotva kdo odpoví. Musíš konkretizovat. Chceš chytat okouny, nebo sumce? Chytat na malé gumy, nebo woblery? Tohle bys vědět moh.
Živě na MRK.cz
Kde to žije - dravci
SoNFotky ryb pouze na přívlač 107200
SoNKde sehnat protisměrné válečkové ložisko na Daiwu fuego 0
SoNBurza na přívlačové nástrahy 33420
SoNRare woblery - Rapala 14054
SoNÚhoří sezona 2012 10520
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtNPoradna: Sumcařina 2574
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
. . . NÚlovky na přívlač z Moravy 2
. . . NTrojháčky na dravce 60
. . . NJaké bylo letošní zahájení? 65
Co je nového - dravci + obecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.













