MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK.cz - Stále na rybách

Vězni pomohli s úklidem břehů Labe v Litoměřicích

Kategorie: Všeobecné

Uplynulý víkend se v Litoměřicích nesl ve znamení úklidu okolí Labe. Osm odsouzených z Litoměřické věznice ulehčilo pravobřežním ramenům Labe v lokalitách Střeleckého a Písečného ostrova v Litoměřicích od větví, pařezů a nepořádku jako jsou pneumatiky, koberce a ostatní komunální odpad. Dohromady se podařilo naplnit a odvést 3 kontejnery. Nejen Povodí Labe si spolupráci s vězni pochvaluje a počítá s ní i do budoucna. Dobrovolné zapojení odsouzených do práce je prospěšné nejen pro naše okolí, ale nepochybně také pomáhá i s přípravou na jejich začlenění do běžného života.

Zdroj: http://www.pla.cz/planet/webportal/internet/cs/doku​menty/vezni-pomohli-s-uklidem-brehu-labe-v-litomeri​cich_7665.html

 

MAXXSKATER - ®, 23.10.2017

Diskuse k bleskovce

N Rožnovák - ® Út 24.10.2017 18:51:54 - SKVĚLÝ ZÁPIS, DĚKUJI!
Jen by mě zajímalo kde se furt bere ten bordel, když se zapojuje čím dál víc lidí a subjektů a častěji. Přitom ráno sebereš flašku a večer najdeš dvě. Kdyby to tak bylo z rybama :-).

[ Vstoupit do diskuse - 1 reakcí ]

Co je nového - všeobecné
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniSumcový wobler - novinka

Za 156
MIKADO CAT TERRITORY – DONKEY 9 CM je dokonalým nástrojem pro lov sumců!

akce, rybareniNaviják Okuma Custom Black BF

Novinka švédského výrobce Okuma. Kaprový naviják s volnoběžnou bojovou brzdou, který se svoji velikostí hodí na feeder nebo lehčí kaprařinu. Nyní v moderním „uk“ designu.

Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Doporučujeme e-shop
Rubrika E-shopy
Rybářské potřeby Rybina Rybářské potřeby Rybina

Největšího kapra chytíte pouze s kvalitním vybavením a to Vám nabízíme v našem e-shopu Rybářské potřeby Rybina. Široký výběr rybářských...