MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK.cz - Stále na rybách

Vězni pomohli s úklidem břehů Labe v Litoměřicích

Kategorie: Všeobecné

Uplynulý víkend se v Litoměřicích nesl ve znamení úklidu okolí Labe. Osm odsouzených z Litoměřické věznice ulehčilo pravobřežním ramenům Labe v lokalitách Střeleckého a Písečného ostrova v Litoměřicích od větví, pařezů a nepořádku jako jsou pneumatiky, koberce a ostatní komunální odpad. Dohromady se podařilo naplnit a odvést 3 kontejnery. Nejen Povodí Labe si spolupráci s vězni pochvaluje a počítá s ní i do budoucna. Dobrovolné zapojení odsouzených do práce je prospěšné nejen pro naše okolí, ale nepochybně také pomáhá i s přípravou na jejich začlenění do běžného života.

Zdroj: http://www.pla.cz/planet/webportal/internet/cs/doku​menty/vezni-pomohli-s-uklidem-brehu-labe-v-litomeri​cich_7665.html

 

MAXXSKATER - ®, 23.10.2017

Diskuse k bleskovce

N Rožnovák - ® Út 24.10.2017 18:51:54 - SKVĚLÝ ZÁPIS, DĚKUJI!
Jen by mě zajímalo kde se furt bere ten bordel, když se zapojuje čím dál víc lidí a subjektů a častěji. Přitom ráno sebereš flašku a večer najdeš dvě. Kdyby to tak bylo z rybama :-).

[ Vstoupit do diskuse - 1 reakcí ]

Co je nového - všeobecné
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniPrut Mikado M-KA

Není všechno zlato co se třpytí. Tyto slova ideálně popisují naše nové pruty, které jsou výsledkem několikaleté práce. Celá série je cíleně minimalistická. Na blanku neuvidíte žádné "křiklavé" nápisy, nebo velká označení. Pouze vrhací zátěž je vyznačena na blanku mezi úchyty sedla navijáku.

akce, rybareniObal na prut NASH SCOPE 1 ROD SKIN

Za 499
Skladem poslední 2 kusy. Akce platí do vyprodání zásob. Ochranný obal na jeden prut o délce 138cm. Vhodný na použití s navijáky středních velikostí.

Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Doporučujeme e-shop
Rubrika E-shopy
InRybareni.cz InRybareni.cz

Rybářský obchod InRybaření.cz nabízí prvotřídní zboží nejvyšší kvality, seriózní jednání a vstřícnost. V našem internetovém obchodě...