MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK.cz - Stále na rybách

Daňová kontrola uložila rybářům milionovou pokutu

Kategorie: Všeobecné

Daňová kontrola uložila rybářům milionovou pokutu

Třebíč, Bolíkovice - Daňová kontrola navštívila před časem organizaci třebíčských rybářů a zaměřila se na kauzu Bolíkovického rybníka. Ten se sice před dvěma lety dočkal i díky státní více než pětimilionové dotaci vyčistění, rybáři na něm ale od té doby nehospodařili. Majitel ho totiž odmítá napustit.
Zdroj: http://trebicsky.denik.cz/zpravy_region/danova-kont​rola-ulozila-rybarum-milionovou-pokutu-20151009.htm​l

 

yvana - ®, 13.10.2015

Diskuse k bleskovce

N bart.bm - ® Čt 15.10.2015 17:56:04
Přemas >> no právě.Pamatuji se když se dělal ten přítok.Byla to tenkrát akce Z a páni co pomáhaly v rámci....za děkuji... už ani někteří nejsou mezi námi.Pokud mě paměť neklame pokládaly se betonové trubky o průměru cca 50-60cm dokud nebyla povodeň byla to paráda.teklo to tak že i v létě šla voda přes přepad po povodních se ale šachta zanesla štěrkem a asi i hlínou.Říkal jsem si už v létě že se zajdu podívat na kontrolní šachty ale vždycky jsem na to zapomněl když sem dojel k mámě.
N Přemas - ® Čt 15.10.2015 13:40:55
bart.bm >> Tak je to možné, ale v článku je že do něj teče 600kubíku za den a to není zase málo vody :o) Tak proto mi je to podezřelé, ale je jasné, že nevím co a jak ... Jinak tady třeba vyschnul rybníček, co za 36let co kolem něj od dětství chodím spíše přetékal, než aby vyschl ...
N bart.bm - ® Čt 15.10.2015 10:41:06
Přemas >> ver ze nejde.vyrostl jsem u toho rybniku.pred revitalizaci tam bylo dalekovic vody nez po.propoustela hraz a po povodnich v 97 tam byl vetsi nanos sedimentu.to co predvedla obec potazmo firma co to delala je nechutne.je tam pritok od reky.ten ani vycisten nebyl jak hlasa pan zastupce.prej uz bylo podano trestni oznameni.
N Přemas - ® Čt 15.10.2015 10:26:49
bart.bm >> Tam jde ale opravdu asi o to sucho. Letos mnoho rybníků vyschlo a mnoho jich je po suché zimě zpola na suchu ...
N splávkař - ® Čt 15.10.2015 9:58:55
Pokud někdo ,,vyběhal,, projekt, 5 mil. z dotací a o to kolik tam toho bahna skutečně je se vůbec nezajímal tak se pak nemůže divit.
N Vítek - ® Čt 15.10.2015 9:49:38
Vypadá to, že se na pronajímající MO chtěl majitel zahojit, že chytračil, jak si za cizí prostředky nechat odbahnit rybník.
N Honza7 - ® St 14.10.2015 10:35:49
To co kolega uvádí v prvním příspěvku se zdá logický počin. Je ale zapotřebí si uvědomit pár věcí.
Kolik revírů ve skutečnosti patří - vlastní MO ČRS? Většina revírů někomu patří a ČRS si je pronajme ke svému užívání. Je jasné, že časem se musí do každého revíru investovat a pak čistě záleží na smlouvě s vlastníkem. Pro většinu organizací je schůdnější varianta, že nutné opravy provede MO ve vlastní režii. Tím se cena za opravu sníží a pronájem za užívání je o tuhle položku nižší.
Hlavní problém podle mého názoru je ve vlastním měřením množství sedimentu, které bylo zapotřebí odvézt a následném vypracování projektu na odbahnění uvedeného revíru.
Vše je ale podřízeno smlouvě mezi majitelem a nájemcem. Zde bude záležet jak je sepsaná a kdo případně zaplatí za vzniklé škody, které vznikly nedodržením smlouvy za použití dotací z EU na obnovu revíru.
N bart.bm - ® St 14.10.2015 8:05:21
Turňa >> něco podobného.sice ho napustili ale vody po kolena.http://bruntalsky.denik.cz/zpravy_region/co-se-deje​-s-celnakem-20150802.html
N Turňa - ® St 14.10.2015 7:09:54
A dobře jim tak, jak vůbec můžou investovat do cizího majetku, jak můžou zadlužit své lidi, kvůli cizímu, hlupáci. To si mohli spočítat už na začátku. Nemám jiný výraz než, že šli jak "telata na porážku".

[ Vstoupit do diskuse - 9 reakcí ]

Co je nového - všeobecné
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniAVID CARP zimní bunda M / L/ XL / XXL

Za 1.895
Bunda s vícevrstvou izolací a svrchní voděodolnou vrstvou - THERMAL QUILTED JACKET. Více na www.chytiljsem.cz

akce, rybareniSLEVA 18% na křeslo Anaconda Undercover

Za 2.299
Oblíbené křeslo v limitované maskovací edici Anaconda Undercover nyní za zvýhodněnou cenu.

Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Doporučujeme e-shop
Rubrika E-shopy
Raven Fishing Brno – Rybářské potřeby Raven Fishing Brno – Rybářské potřeby

Rybářské potřeby Raven Fishing Brno nabízejí nejširší sortiment rybářských potřeb a dopravu zdarma při objednávce nad 1 500 Kč! E-shop a...