MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK.cz - Stále na rybách

Devítiletý chlapec chytil v řece 270kilového jesetera bílého

Kategorie: Všeobecné

Vpravdě kapitální úlovek se podařil minulý týden teprve devítiletému chlapci z Kanady. Na řece Fraser v Britské Kolumbii se mu totiž podařilo chytit třímetrového jesetera bílého, který vážil podle odhadů 270 kilogramů.

Jeseteři jsou v Britské Kolumbii prohlášeni za ohrožené, úlovek tak rozhodně nebude viset u Rothmanových doma. Tento druh je sice možné lovit, ryby ale poté musí být vypuštěny zpět.

Společnost Great River Fishing Adventures se na této činnosti podílí a ryby navíc značkuje. Celkem jich podle agentury Reuters bylo firmou označkováno 66 tisíc. Získané informace se využívají ke studiu jeseterů.

Celý článek a video zde: http://www.novinky.cz/koktejl/374492-devitilety-chl​apec-chytil-v-rece-270kiloveho-jesetera-bileho.html​

 

foxxx - ®, 9.7.2015

Diskuse k bleskovce

Žádné zápisy.

[ Vstoupit do diskuse - 0 reakcí ]

Co je nového - všeobecné
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniGangster Carp Tele 3,9 m 3,5 lb + Druhý Zdarma (-41%)

Pruty Ron Thompson jsou vyrobeny z velice kvalitních materiálů a jsou schopni odhazovat velice těžké montáže do velkých dálek. Pruty mají rychlou akci a výborný poměr ceny a kvality. Kvalitní sedlo navijáku a tenká příjemná rukojeť.

akce, rybareniPrut Delphin ZIRCON Spin

Agresivní dravci od nynějška mají nového vyzyvatele - Delphin ZIRCON. Tento tuhý, silný a rychlý prut je přímo stavěný na ty největší štiky, candáty, ale i cílený lov menších sumců.

Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Doporučujeme prodejnu
Adresář prodejen
Milo Brno Milo Brno

Brno, Zvonařka 5