MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK.cz - Stále na rybách

Chlebovka - pufi

Nástrahy > Extrudy

  • Druhy ryb: kapr, cejn, plotice, karas...
  • Finanční náročnost: 30 Kč za pytlík

Název chlebovka patrně vznikl proto, že se tato nástraha vypadá jak ze sušeného chlebového těsta. Je to takový větší burison ve tvaru válečku různých velikostí. Největší mají asi centimetr a používají se k lovu kaprů a větších cejnů, nejmenší asi 3 mm a jsou vhodné třeba i na feeder na menší ryby. Na háčku drží velmi dlouho, často i několik hodin. Prodávají se v pytlících asi za 30 Kč a v nabídce je mnoho barev a příchutí. Mohu doporučit hlavně neutrální a žluté medové (někdy se jim říká medovky).
Někdy jsou příliš tvrdé a ve vodě pomalu měknou. To není dobré, pokut čekáte záběry hned po nahození. Pak je lepší je předem trochu namočit, aby změkly, nebo aspoň pohodit do trávy a nechat zvlhnout.

Fotografie:

 

Martin M. - ®, 14.2.2006
Průměrná známka: 1,67

Diskuse k nástraze/návnadě

Žádné zápisy.

[ Vstoupit do diskuse - 0 reakcí ]

Co je nového - všechna témata

Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.

Kalendář akcí
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniUltegra 5500 XTD a XSD naviják

Za 3975
Nové Shimano - NA SKLADĚ JSOU nyní ve velikosti 5500 i 14000 za ještě lepší cenu - objednávejte - zasíláme ihned, na jedno zatočení návin 103cm - navíc právě teď se to vyplatí


akce, rybareniKompletní řada novinek SUPRA FISH od Jet Fish skladem

Nová řada SUPRA FISH od firmy jet Fish o sobě začala dávat vědět již koncem minulého roku. Nyní se konečně dočkala kompletní rodiny produktů. Kvalitní krmení za rozumnou cenu ocení jistě každý kaprař.


Doporučujeme e-shop
Rubrika E-shopy
FISHING INVEST FISHING INVEST

Rybářský e-shop zaměřený pro kapraře a hodnocený jako nejlepší kaprařská speciálka. Nabízíme to nejlepší ze světové kaprařiny.Veškeré...