- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Nahazovací echoloty - zkušenosti
Ahoj, chtěl bych se zeptat zda má někdo zkušenost s nahazovacími echoloty. Na netu jsem našel například tento: Echolot nahazovací Wireless Fish Finder - Adalkra. Vím, že asi normální echolot je mnohem lepší, ale bohužel na ryby jezdím dost často na kole, auto nemám. Takže bych chtěl poprosit někoho kdo má s tímto typem echolotu zkušenosti, či mi poradil jaký typ.
Předem díky
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
112x v oblíbených a 10x v ignorovaných.
NFany - Profil | Ne 23.6.2024 9:07:42
NFany - Profil | So 22.6.2024 18:11:18
Nanetsoukup - Profil | Út 6.10.2020 10:40:42
NPurista - Profil | Pá 1.3.2019 23:35:28
Nmilans14 - Profil | Po 28.1.2019 11:52:40
https://www.tropicliberec.cz/sonar-deeper-fishfinder-start/?
NKrom 63 - Profil | Út 22.1.2019 18:14:42
Ndosec - Profil | Út 25.12.2018 21:02:35
Ndosec - Profil | Út 25.12.2018 16:30:51
Na krabici je ,ale vyobrazen příjmač bez toho vstupu.Tak bych chtěl zjistit zda nedošlo třeba v obchodě kde to balili k záměně za obdobný příjmač kde je ale na krabici napsáno jen 70m a vyobrazeno se vstupem na anténu.
Půjdu samozřejmě po svátcích do obchodu kde to žena kupovala a budu to reklamovat,ale raději si prvně seženu informace zda má domněnka je správná než udělám někde randál😊
Nrobbie - Profil | Ne 8.7.2018 11:18:06
NHutas - Profil | Po 25.6.2018 15:13:10
zatim moji favorite
https://www.tropicliberec.cz/sonar-vexilar-sonarphone-sp-100-wifi/
https://www.tropicliberec.cz/sonar-deeper-smart-fishfinder-pro-2/
NRybařík - Profil | Čt 21.6.2018 16:45:05
NRybařík - Profil | Čt 21.6.2018 16:32:44
Nsam.doma - Profil | Čt 18.1.2018 7:40:37
NMirek66 - Profil | Čt 18.1.2018 6:24:37
Jinak jsem nikdy echolot nepoužíval,takže bez zkušeností,prostě absolutní laik.
Nmeďo1 - Profil | St 17.1.2018 14:03:22
NMirek66 - Profil | Čt 11.1.2018 18:30:32
Moc dík za fér nabídky.Mirek66
Nmeďo1 - Profil | Čt 11.1.2018 10:38:21
Nzdenos - Profil | St 30.8.2017 14:01:59
NDomais - Profil | Po 15.5.2017 19:29:30
Noperon - Profil | Út 20.12.2016 15:31:06
Nbarbus - Profil | Út 13.12.2016 19:10:20
NHeiko - Profil | Po 12.12.2016 20:53:39
Nstr66 - Profil | Po 27.6.2016 18:27:01
- dosah cca 50m
- perfektní citlivost při měření hloubky ( porovnáváno s plovákem měřeným dle metru )
- častý výpadek signálu ( zkouška na klidné hladině stojáku i mírně tekoucí řece )
- na větší vzdálenost při slunečném počasí velmi špatná viditelnost ( chybí mi v nabídce provedení ve žluté barvě )
Nstr66 - Profil | Út 21.6.2016 0:23:26
nejlevnější Deeper pro + ....5760,-
https://www.amazon.com/Deeper-Smart-Sonar-2-55-Black/dp/B01CQLVO5U/ref=sr_1_7?ie=UTF8&qid=1466460850&sr=8-7&keywords=deeper+pro%2B
potom za 249 éček z Alzy v polské mutace
https://www.alzashop.com/search.htm?exps=deeper
neodolal jsem a už papá z nabíječky :)
Nstr66 - Profil | Ne 12.6.2016 23:49:49
https://www.youtube.com/watch?v=Fscmugg10cw
pěkná recenze, byl otestován dosah cca 60m při menších vlnkách
Nxsarinka77 - Profil | Pá 10.6.2016 16:39:04
Nstr66 - Profil | So 28.5.2016 22:56:29
Oficiální prodejní cena v Čr : 7 499,- Kč
nejlevnější cenu jsem našel na Ebay 6000,- + 400,- poštovné
http://www.ebay.com/itm/Leeda-NEW-Deeper-Fishing-Sonar-Pro-/311599679328?hash=item488cc9c760:g:cUoAAOSwtPZXHg2k
tak už si to někdo pořídil ?
Jinak první zkušenosti uživatelů jsou k přečtení na :
https://www.facebook.com/Deeper.cz/?brand_redir=272664026146652
Nstr66 - Profil | Pá 13.5.2016 2:10:07
U vexilaru existuje držák na ruku, ale ten je při navíjení sonaru dost nepraktický.
Nstr66 - Profil | Pá 13.5.2016 2:01:31
Letos vyšla novinka Deeper Fishfinder 3.0. Testoval to už někdo ?
Ještě by mě zajímaly tipy na držáky. Jeden takovej sem vyfotil z videa jednoho šikuly z anglie, ostatní ho drželi v ruce.
Ntom@s - Profil | Po 18.4.2016 11:30:16
Njirisyky - Profil | Čt 14.4.2016 19:52:23
NMildaK - Profil | Čt 24.3.2016 10:10:30
NPan mašinka - Profil | So 19.3.2016 14:28:32
N21 - Profil | Ne 21.2.2016 10:48:18
Nsir_arasid - Profil | Po 25.1.2016 14:54:05
Nkozelka - Profil | So 23.1.2016 12:23:47
Nsir_arasid - Profil | St 14.10.2015 16:25:08
NLáňouš - Profil | Ne 11.10.2015 16:00:40
Nhulimrk - Profil | So 10.10.2015 23:39:36
Nstr66 - Profil | Út 1.9.2015 1:58:03
jak rozeznám starou sondu od nové ? ...v prodeji bude velmi pravděpodobne jeste spousty tech " starých "
15. 7. 2015 - Nová verze sondy Deeper Fishfinder
http://www.deeper-sonar.cz/stranka.aktuality.html
Deeper přichází v novém balení a s vylepšenými komponenty. Výdrž baterie dosahuje až 6 hodin provozu. Cena při tom zůstává stejná.
Nstr66 - Profil | Út 1.9.2015 1:33:54
Zvažuji pro/proti zda koupit nebo ne...proto bych majitele Deeper Fishfinderu požádal o jejich postřehy.
vlny na vodě - přesnost měření ?
Rychlost přitahování - vliv na zobrazení ?
verze - dělají se verze pro trhy ? usa/china/evropa ..nebo je to všechno stejné..aplikace se stáhne takže o češtinu asi nepujde, ale aby se verze nekopaly
tolerance hodnot oproti reálu ? ( test dám sondu třeba do bazenu kde vím že je 1m sloupec vody a porovnám s honotama sondy )
jak se k tahání sondy prutem staví RYBÁŘSKÝ ŘÁD ? když budu mít nahozené dva pruty mužu tahat sondu ? ...určitě by byla zajimava situace když budete mít 3 pruty v "akci" a za zadama porybnýho ze starý školy :DD
existuje držák přímo na prut pro telefon ? ( už sem viděl universální drzaky do auta omotany izolepou na prutu nic moc :(
NDenča - Profil | Po 22.6.2015 23:54:39
NBrutusSK - Profil | St 17.6.2015 12:56:36
Nsir_arasid - Profil | Út 26.5.2015 21:02:45
koupil jsem si z aliexpresu fish findera FF718Li.Funguje dobře,hloubku ukazuje cca od 0.8m ale chtěl bych se optat jak rychle tahat sondu abych měl na display to co je pod sondou?Mám speed nastavený na max ale přijde mi že to na obrazovce stejně jede hrozně pomalu...Stalo se mi i že jsem ho rychle stáhl a nechal kousek ob břehu a na display se postupně ukazovalo co bylo pod sondou,jestli je to vubec možné...?Nemáte s tím někdo zkušenost?
NGandy - Profil | Ne 24.5.2015 21:16:35
Jinak jsou mé zkušenosti dobré. Hloubku mi zatím ukazoval spolehlivě a proto jsem ho pořizoval. Jako "fish finder" bych ho nebral. U některých vod bych se bál nahodit, neukázalo se na něm nic.
Ngotta - Profil | Po 11.5.2015 16:43:19
stratil som povodnu sondu, vymenil za novu, fungovala ok, stratil aj tu, vymenil za dalsiu novu a tentokrat sonar stale ukazuje hlbku 1m (samozrejme chybne). viackrat som vymenil bateriu na sonde, zapinal/vypinal echolot, spustal nastavenie, ale automaticky pri spojeni so sondou zacne ukazovat hlbku okolo 1m.
stretli ste sa niekto s podobnym problemom, resp. je nejaka moznost resetovat sonar? ci pomoze kupa dalsieho noveho kusu sondy?
vopred diky
NXMASSS - Profil | Čt 23.4.2015 15:51:04
http://luckyproducts.en.made-in-china.com/product/ovZmGJuEaIcM/China-Color-Display-Wireless-and-Transducer-Boat-Fish-Finder-FF918-C100W-.html
http://luckyproducts.en.made-in-china.com/product-group/GqFQfRuwsEWY/Wireless-Fish-Finder-catalog-1.html
Nhonzulaw - Profil | Čt 9.4.2015 11:55:23
NMOndo - Profil | So 28.3.2015 14:53:38
NKrakonos60 - Profil | So 28.3.2015 13:31:23
NRybar.Honza - Profil | Po 23.3.2015 13:46:28
Ntom.f - Profil | Po 23.3.2015 1:49:06
Asi blbá "rada" - zkoušel jsi to když byla sonda ve vodě? Když se nepropojí ten kontakt na sondě vodou tak nevysílá.. Ale je pravda že přijímač naběhne a čeká na signál ze sondy... Bo nevím co by s tím mohlo být :-/
NRybar.Honza - Profil | Pá 20.3.2015 17:40:08
NTSoukenik - Profil | Pá 20.3.2015 14:37:48
NRybar.Honza - Profil | Pá 13.3.2015 8:53:15
NLuke21 - Profil | So 7.3.2015 20:56:14
Ndeda.komarek - Profil | So 7.3.2015 11:42:55
Nicméně novinka je 2v1 za skoro 4000, není upgrade té základní verze FFw218?
Nbobina - Profil | Ne 1.3.2015 10:20:06
Ahoj sonaristi. Vlastníte někdo Lucky Fish Finder FF 518 ? Prosím nějaké zkušenosti z praxe. Dík
NVapi - Profil | So 14.2.2015 1:17:34
NNergos - Profil | So 14.2.2015 0:35:43
Jenom otázka ( asi blbá ) :d, jaký je rozdíl mezi signálem tady z té žluté sondy co vypada jak kačena, a tím drahým deepthunder. To přece musí mít stejný signál ne? Nejde ta žlutá sonda taky připojit pomocí Bluetooth a té aplikace do telefonu? Nechce to nějaký majitel testnout na pár aplikacích? :)
NLuke21 - Profil | Út 10.2.2015 21:23:12
Čtenáři této diskuse také sledují
NFóry59866
NČína - objednali ste uz nieco?15714
NUdírny a uzení51139
NKulinářský kroužek aneb vše co se dá uvařit z ryb5794
NOstrava a okolí99468
NGastrorožek aneb o jídle a všem okolo36018
NRybářsko-houbařské jádro .-)45004
NRybářský retro bazar.16778
NSlezská Harta a kouzlo jejího okolí54917
NOpravy a úpravy navijáků5905
Kde to žije - všechna témata
17:06NATTs hlásiče a ATTx příposlech 541
16:34NRybáři vs ochránci přirody 57
16:31NKurz Teo Daška pro Otoše 305
15:53NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
13:44NÚprava chodu woblerů. 11
12:08NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 40
11:41NPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 24
8:45NPolsko, okolí Dunajce 6
8:22NLabe fishing store 19
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNStaré Česke rybářské vybavení 392
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNPoradna: Sumcařina 2570
PoNZměna fungování SZ na MRKu - chcete Whatsapp styl místo "emailovych" SZ? 177
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
Sensas pelety Super Feed 650gZa 115 Kč
Klasické zakrmovací pelety. Můžete je použít jako přídavek do vašeho krmení nebo s nimi volně krmit rukou nebo prakem.
Shimano šňůra Kairiki 8 Mantis Green 150mZa 449 Kč
Inovovaná šňůra Shimano Kairiki 8 je splétána z 8 nosných vláken, vyrobených v Japonsku, pomocí nové techniky VT.
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
SvětPVA.cz – Carp PVA Specialist
Jsme specializovaný rybářský e-shop zaměřený na PVA materiály, nástrahy a produkty pro moderní kaprařinu a method...






























