Lov na Silvestra

Chodíte se rozloučit poslední den v roce se sezonou, jaké ryby chytáte na Silvestra? Posílejte fotky a pište zážitky - všem děkuji
Autor diskuse: Čenda 513 - Profil , 17.12.2010 všeobecné - ostatní

Chodíte se rozloučit se sezonou na silvestra?

A) ano chodím sám42%

B) nechodím18%

C) ano chodím s partou na ryby26%

D) ano chodím jenom na procházku k vodě8%

E) v zimě nechodím na ryby 5%

F) v zimě chodím jenom na dírky1%

Od 3.1.2011 hlasovalo 493 čtenářů.

444 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy. (Začít číst od prvního z nich.)

Nbart.bm - Profil | Pá 3.1.2025 13:08:21

F16 >> právě jsem se s ní domlouval že mi dá vědět 😁 vím že brala ATB

    NF16 - Profil | Pá 3.1.2025 12:35:47

    bart.bm >> Míša byla krank. Příště budeme na tebe myslet 👍

      Nbart.bm - Profil | Pá 3.1.2025 10:56:45

      F16 >> Čau. Řekni Míše že ji natrhnu ... košilku 🙄 měla mi dát vědět. Chtěl jsem dojet s mašlí jako překvapení 😁

        NF16 - Profil | Čt 2.1.2025 20:08:20 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Byli jsme jako každý rok. Zamykání vody.Bylo fajn.

          NČenda 513 - Profil | Čt 2.1.2025 8:33:25

          krása

            Nvisage - Profil | St 1.1.2025 15:37:44 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Takže dnes som znova , zatiaľ bez záberu 😢

              Nvisage - Profil | St 1.1.2025 11:22:06

              Ale dnes idem znova,ako na Nový rok - tak po celý rok 👍

                Nvisage - Profil | St 1.1.2025 11:21:10 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                No včera som bol aj ja ,ale nič som neurobil😢 a to som si ešte v garáži zabudol stojan 😉

                  Ndada11 - Profil | St 1.1.2025 0:21:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Byl jsem jako každý rok, aspoň se teda snažím každý rok jít. Nějaký cejn, kapřík a okounek. Bylo sice ráno -7, ale bylo nádherně.

                    Nten,co má všeho dost - Profil | Út 31.12.2024 23:58:03 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Přívlač a prt(podle očekávání). Ale zase, zimní pohádka, jak z Mrazíka.

                      N777vlcakk - Profil | Út 31.12.2024 13:26:00 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Mají to tam😊

                        NČenda 513 - Profil | Út 31.12.2024 13:12:59

                        Dnešní den

                          NČenda 513 - Profil | Út 31.12.2024 8:55:02

                          tak jdeme na ně, je poslední den

                            NDocent Kolínko - Profil | Po 1.1.2024 15:50:13 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Letos na Silvestra s mladým na B1.

                              N777vlcakk - Profil | Ne 31.12.2023 21:14:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Čisté zero🙂

                                NJFisher - Profil | Ne 31.12.2023 20:42:19 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Jeden tloušť aspoň dnes . Zabral tam kde bych ho nejmíň čekal

                                  Nhabin - Profil | Ne 31.12.2023 20:21:15 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Tak rybu v ruce jsem dnes sice mel jen tu nastrazni, ale díky této milé společnosti to bylo příjemné zakončení letošní sezóny😉

                                    NMéněchápaví - Profil | Ne 31.12.2023 19:04:59 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Silvestrovská 74cm

                                      NNilsmaster - Profil | Ne 31.12.2023 19:01:29 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Ahoj vespolek, chodíme pravidelně s vláčákem. Dneska Otava u Písku.

                                        Ndada11 - Profil | Ne 31.12.2023 18:42:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Dneska dravec nic, ale kaprů víc než z jara 😄

                                          NA_dam - Profil | Ne 31.12.2023 17:43:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                          Dnešné ukončenie v slabej aktivite rýb som prehovoril aspon 2 šťuky.

                                            NF16 - Profil | Ne 31.12.2023 14:09:31 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                            Každý rok se sejdeme a zamkneme tu naši vodu. Vždy je fajn. Ryby nic.

                                              NČenda 513 - Profil | Ne 31.12.2023 12:12:15

                                              pilák na silvestra

                                                NČenda 513 - Profil | Ne 31.12.2023 12:09:26

                                                lov na silvesrta

                                                  N1975 - Profil | Ne 31.12.2023 10:46:31

                                                  Tak letos po delší době se lov na vláčku nekoná už tři dni bojuji s nachlazením tak kluci pojedou jen pustit nastrazky jinak všem přeji hodně štěstí zdraví a krásné úlovky v novém roce

                                                    NLadas78 - Profil | So 30.12.2023 13:23:34 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                    Dneska finiš zítra budou první lyže

                                                      NČenda 513 - Profil | So 30.12.2023 10:11:53

                                                      tak zase zítra u vody

                                                        Nwawlk - Profil | Ne 1.1.2023 7:41:50

                                                        Dnes na vláčku ukončená cca úsek 0,5 km bez rybka ale lekl jsem se užovky co se vyhřívala na sluníčku na kameném terasu.Nefoceno abych nerušil ale stejně sjela do vody.Po cestě zpět kontrola a byla tam doufám že přežije voda je opravdu studená.Užovku na silvestra jsem nevyděl.

                                                          Nbochovák - Profil | Ne 1.1.2023 6:39:26

                                                          Škoda, že výjimku má jen někdo

                                                            NTiger - Profil | So 31.12.2022 21:52:29 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                            Odpoledne hoďku a půl na Farčatech. Povedl se jeden Lín.

                                                              NHonzaS1028 - Profil | So 31.12.2022 21:15:51

                                                              Polčis >> Mám pocit že stejně jsou na tom středočeši, západočeši až do 10.1., takže ne jenom Pražáci.

                                                                Nstandas - Profil | So 31.12.2022 21:04:22 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                                Byl jsem😉

                                                                  NPolčis - Profil | So 31.12.2022 18:59:53

                                                                  smike >> Včera jsem to s tou svěcenou vodou přehnal,dnes mně z toho kroutí 😁

                                                                    Nsmike - Profil | So 31.12.2022 18:52:44

                                                                    Polčis >> vsak nejdřív namočíš do svěcené vody a pak to jde samo, ne?🙂

                                                                      NPolčis - Profil | So 31.12.2022 18:40:11

                                                                      smike >> Však víš, že já v neděli chodím do kostela 😜

                                                                        Nsmike - Profil | So 31.12.2022 18:26:49

                                                                        Polčis >> woe, ja zitra normalne jdu🙂ty ne?🙂

                                                                          NPolčis - Profil | So 31.12.2022 18:20:44

                                                                          Rybkin >> No jó, Pražáci:-))

                                                                            NRybkin - Profil | So 31.12.2022 18:16:11

                                                                            Polčis >> To máš sice pravdu ale třeba u nás v Prahe máme výjimku :-)

                                                                              NPolčis - Profil | So 31.12.2022 18:07:36

                                                                              Esox >> Povolenka je platná do 31.12.

                                                                                NBobo10 - Profil | So 31.12.2022 17:45:53 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                                                Jo jo jo chodíme...

                                                                                  NEsox - Profil | So 31.12.2022 16:49:59

                                                                                  smike >> no, dobrá rada nad zlato 🤣

                                                                                    Nsmike - Profil | So 31.12.2022 16:39:30

                                                                                    Esox >> normalne na Nový rok jdi🙂když nemáš platnou povolenku, nemají ti co vzít👍

                                                                                      NEsox - Profil | So 31.12.2022 14:28:36

                                                                                      Že využiju otázku, jak je to s platností povolenky po 31.12.? Někde jsem zaznamenal, že se na ni může ještě 5 dní chytat. Jedná se mi o celosvazovku ČRS, díky

                                                                                        NDulf - Profil | So 31.12.2022 13:50:15

                                                                                        rybař20 10 >> jak rikal Sobota:Máňa,potvora jedna.😀Tak at se Ti daří.

                                                                                          NMildaBigD - Profil | So 31.12.2022 12:51:24 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                                                          Aktuálně nealkoholicky rozlučkové poledne. Zatím ani ťuk, ale zúčastnil jsem se. Snad to vodník vzal na vědomí a příští rok na to bude brát ohled....🤪🤪🤪🤪

                                                                                            NČenda 513 - Profil | So 31.12.2022 12:46:09

                                                                                            dnes je krásné počasí na rozloučení se sezonou

                                                                                              NČenda 513 - Profil | So 31.12.2022 12:41:32

                                                                                              tak jak to dnes šlo?

                                                                                                NBacha San - Profil | Pá 31.12.2021 21:37:08

                                                                                                rybař20 10 >> Šťastný nový rok i Máně:-)

                                                                                                  Nrybař20 10 - Profil | Pá 31.12.2021 20:23:58 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                                                                  Přeji pěkný a klidný večer. Chodím a především jezdím na loďce Máně. Dneší den začal v oparu nad řekou a samotou s tichem, které mám moc rád. Nechal jsem se unášet myšlenkou o velké štice na silvestra, když jsem projel úsek štik bez záběru, sám sebe přesvědčím, že candát určitě bude u jezu pod vrbou. A právě ten jez byl dnes osudný. Máňa ješte nikdy nebyla pod jezem a dnes se jí to povedlo za pět vteřin. Mám natržený stehení sval, el.motor jsem vykoupal, ale díky hodným kamarádům jsme už s Máňou doma. Opatrujte se PF 2022

                                                                                                    N1975 - Profil | Pá 31.12.2021 17:15:24 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                                                                    Tak sezóna ukončena

                                                                                                      NTiger - Profil | Pá 31.12.2021 16:32:54 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                                                                      Tak jsem to byl odpoledne na dvě hoďky taky zkusit. Nějaká ryba se chytla, takže za mě super...

                                                                                                        N1975 - Profil | Pá 31.12.2021 14:06:06

                                                                                                        Čenda 513 >> nádhera teď balíme ještě vybrat rybycky z nádrže a jedem k vodě je pustit trochu zavlacet a rozloučit se s vodou

                                                                                                          Nmagmaman - Profil | Pá 31.12.2021 13:45:10

                                                                                                          PF 2022

                                                                                                            NČenda 513 - Profil | Pá 31.12.2021 12:41:58

                                                                                                            na silvestra

                                                                                                              NČenda 513 - Profil | Pá 31.12.2021 12:38:33

                                                                                                              krásné počasí na ryby

                                                                                                                NTiger - Profil | Ne 26.12.2021 15:18:17

                                                                                                                Je to v plánu...

                                                                                                                  NČenda 513 - Profil | Ne 26.12.2021 12:04:42

                                                                                                                  jste připraveni - silvestr se blíží

                                                                                                                    NSerjoža - Profil | Čt 31.12.2020 21:06:06 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                                                                                    ..

                                                                                                                      Nmadeintomik - Profil | Čt 31.12.2020 20:58:29 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                                                                                      U nás bylo též pěkně :-)

                                                                                                                        NLauri - Profil | Čt 31.12.2020 19:13:13 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                                                                                        Dnes bída,ale sézóna byla dobrá👍

                                                                                                                          NHonza Veber - Profil | Čt 31.12.2020 19:07:43 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                                                                                          Tak a poslední den v roce na naší oblíbené vodě... Přijeli jsme až odpoledne, na břehu pár stejně postižených lidiček jako my a tak bylo opravdu veselo. Nic jsme sice nechytili, ale to vůbec nevadí. Venku bylo krásně a domů jsme se vydali až v okamžiku, kdy se nad vodní hladinou začal bělat mlhavý opar...
                                                                                                                          Všem slušným rybářům a rybářkám všechno nej do nového roku 2021
                                                                                                                          Honza a Maruška

                                                                                                                            N˘Ö˘ Krab - Profil | Čt 31.12.2020 18:15:04

                                                                                                                            u x a >> Neměl jsi od Vágnera podepsanou Catanu tak se nediv.

                                                                                                                              NTibiik - Profil | Čt 31.12.2020 17:56:25 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                                                                                              Tak dnes bez kontaktu,ale pětadvacátý silvestrovský klobásek to vše vynahradil:) Do Nového roku všem hlavně zdravíčka..

                                                                                                                                N777vlcakk - Profil | Čt 31.12.2020 17:01:22 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                                                                                                Dneska opet mrtvolka😉

                                                                                                                                  Červené karty: rybomil