MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK - Stále na rybách
Otázky a diskuse Seznam Diskuse

Černá listina Bazaru - upozornění na podvodné či nefér jednání

Zdravím,chci se zeptat,zda by nebylo na škodu založit nějakou stránku(sekci),kde by se zveřejnila přezdívka,kterou má-jestli ji má dotyčný na MRKU,který si objedná zboží i třeba v inzerci a pak ho nepřevezme.S takovými "živly" má myslím zkušenost dost a dost poctivých lidí,které tady toto stojí jen peníze navíc za poštovné a třeba by se tím nějaké adresy eliminovaly.Chtěl jsem zveřejňovat adrey a kontakty,ale to po prodiskutování s administrátorem MRKU nelze,což je dle mého škoda.

Zapisujte pouze problém s daným nepoctivcem, všechny ostatní zápisy ztěžují snahu prověřit hledanou přezdívku, jestli je dotyčný na černé listině.

Autor diskuse: zdenekaa ®
Dále moderuje: Greysmen ®
Zařazeno do: všeobecné - ostatní, 5.9.2011

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.
N Greysmen - ® Pá 16.12.2016 14:30:25
Zápisy pouze s upozorněním na nepoctivce! Všechny ostatní zapisy členů kterých se to netýká budou smazány. Vyjímku udělám pouze u zápisů protistrany pokud se bude snažit své jednání či chováni napravit či vysvětlit.

Nemůžete zapisovat do této diskuse, protože nejste zaregistrován nebo přihlášen.

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 22 | Vybrat stránku | Starší >> | Konec ]

N b.gun - ® Út 14.2.2017 15:15:16
Etiena >> Třeba byl dotyčný jenom zmaten - objednal od Etiena, místo toho na poště balík od Fish easyho, tak si řekl, že to raději nepřevezme...

PS: Tu fotku cívky od Daiwy v bazaru fotil který z vás dvou? Nebo jsi jenom jeden a kšeftuješ tu pod dvěma profily?
http://www.mrk.cz/clen.php3?id=73450
http://www.mrk.cz/clen.php3?id=8470
N Etiena - ® Út 14.2.2017 13:07:55
Bacha na dalšího "Ováda" , který Vás podělám o poštovné,poněvadž dělá mrtvého brouka,a nevyzvedává si balík

Mrakomorak
N bouďák - ® So 11.2.2017 16:54:01
Dejte si pozor na velkýho šmejda.Jmenuje se Lubor Dvořák **** Praha .
Objednává si zboží a pak když mu jej pošlete a řeknete mu že je odeslaný, tak Vám řekne že stím počítá.Pak zjistíte,že balík trčí na poště 3dny a na otázku proč si ho nevyzvedne nekomunikuje a dělá mrtvého brouka.Pak Vám s výsměchem odpoví že nemá zájem.

http://www.mrk.cz/clen.php3?id=89745
N statik - ® St 18.1.2017 13:12:33
cechura09 >> měl jsem inzerát na koupi jednoho kusu BBLC tady v bazaru,sám od sebe mi poslal MMS v pátek večer,odpověděl jsem mu SMS že mu zavolám na druhý den, potvrdil že ano,v sobotu jsem byl v práci a volal jsem mu kolem 10 dopoledne,vzal mi to a když jsem se chtěl domluvit na podrobnostech cca po 5 vteřinách vypnul telefon,myslel jsem že mu klekla baterka to se občas stane, bohužel pak mi přišla SMS že domluva jen přes SMS ,jiná komunikace že není možná,tak jsem to ohulil a koupil jsem jinde, před časem jsem s ním byl domluvený na odkupu jednoho navi na sbazar,vše domluvené,pak přišla SMS že to prodal jinde,nemám potřebu se vnucovat,jen vyruji případné zájemce aby byli obezřetní.Ta fotka na bazaru je shodná s sbazarem, potom mi došlo s kým mám tu čest.
N Cáfa 332 - ® St 18.1.2017 9:27:49
statik >>Chci poděkovat .za upozornění,Měl jsem velky zájem o tyto dva navijáky.Trochu jsem pátral a je to tak nick hamlet-cestovatel Zaregistrovaný snad všude - mrk,carpfishing.bazoš,sbazar a další.Nabízí se otazka proč se přejmenoval.Každopádně je to dlouholetý překupník a u mne nevzbuzuje důvěru,Jen můj nazor.
N cechura09 - ® St 18.1.2017 9:15:09
statik >>
To nemusí nic znamenat, Samo že příliš mnoho přezdívek a jejich střídání důvěru nebudí přesto - kupoval jsem přes bazar stojan, Komunikace s prodávajícím nebyla jednoduchá. Vysvětlení později jednoduché bylo - v zaměstnání prostě nemohl mobil používat.................:)
N statik - ® St 18.1.2017 5:37:37
Tak se nám tady narodil nový vykuk: Jarda Blaha / (nick cestovatel),před nedávnem vystupoval pod nickem hamlet, prodává i na sbazaru,tam se jmenuje Marek,chtěl jsem od něj koupit jeden navi co teď nabízí v bazaru( BIG BAIT.LC), sám mi poslal MMS na mobil, že jsou krásné,když jsem odpověděl že se domluvíme,souhlasil.na druhý den mi vzal telefon který po dvou vteřinách hovoru vypnul a byl nedostupný,pak zaslal SMS, že domluva jen SMSkou,tak jsem to zabalil a koupil jinde,nevím jestli je to zrovna poctivec,tak raději obezřetně.
N Golden eagle - ® So 7.1.2017 16:19:01
Pozor na prodejce soutok84 jedna neferově a opět inzeruje, ať mu někdo nenaleti
N JKB - ® St 4.1.2017 20:15:39
Patrik >> Ikeu jsem zde již vysvětlil. Bylo to myšleno úplně jinak než to vyznělo a možná i vypadá...Ale kdo nechce vidět, nevidí...Končím s reakcemi, nyní už definitivně.
N Patrik - ® St 4.1.2017 20:13:46
JKB >> Jo, to lidi píšou celkem běžně, když se snaží vyjednat cenu o 600 Kč níž, než má prodávající v inzerátu... Nějakej argument se přece dát musí.
Ale co znamená celkem z ruky? to může být pro někoho i třeba 20 km, jak jsem zjistil při minulém prodeji prutů.
A když pak někdo po mé odpovědi, že s tou cenou dolů tolik nejdu, najednou napíše jedu do Ikei, tak bych se mohl stavit, tak to pro mě pocitově z ruky není, rozhodně jsem si nemyslel, že by to mělo být 200 km
N JKB - ® St 4.1.2017 20:07:10
Patrik >> psal jsem, že to mam celkem z ruky.. viz sz
N Patrik - ® St 4.1.2017 20:02:03
MrKos >> Díky za smazání té adresy.
Na mě to, že má cestu do Ikei, tak že může dojet, působilo stejně jako na tebe. Že jede primárně tam a přitom by se teda stavil, a to ještě ze začátku jen když mu to dám za 5. Pak teda OK, 5,5. Ale že pojede 200 km, o tom nebyla nikde řeč. Asi jsem měl být zase jasnovidec.
A kdoví, jestli vůbec tak daleko jel, vždyť v kartě nemá celou ani bydliště, ani MO, nic (proto jsem to nemohl ani tušit). Tak jak máme vědět, odkud jel...
N MrKos - ® St 4.1.2017 19:52:49
Patrik >> je těžké dělat soudce a neznat přitom podrobnosti. V tomto případě jsem si udělal obrázek v okamžiku, kdy kolega napsal, že jel 200km v kalamitě kvůli navijákům a pak z toho vylezlo, že za těch 200km mu stála primárně IKEA a navijáky byly vedlejší produkt. ¨
Ale v globále je mi to jedno, v bazaru jsem nikdy nic nekoupil a ani neprodal, nestojí mi to za to handrkování.
N Patrik - ® St 4.1.2017 19:43:43
MrKos >> vidíš to, to mě ani nenapadlo, že je taky nějaká ochrana osobních údajů a toto by sem neměl nikdo dávat.

Princip, proč se zde celou dobu hádám, je ten, že jsem na mrku od roku 2006, s nějakou přetržkou kvůli tomu, že to bývalé přítelkyni vadilo :-)
Za tu dobu jsem tu prodal řekl bych několik desítek udic (protože to jak magor furt měním), navijáků, bivak, lehátko, křeslo a mraky dalších věcí. Předání poštou, osobně, s platbou do ruky, dobírkou i dopředu na účet. A lidi se mnou neměli nikdy problém co se týká kvality věcí, poslání věcí nebo peněz či jiné domluvy.
Proto jsem zde i vyzýval, jestli někdo se mnou někdy problém měl, ať to napíše.
A teď ze mě tady někdo dělá já nevím co proto, že jsme se asi nechopili a pak pokračovala souhra věcí.

Myslím si, že taková věc nasere každýho, kdo už tu nějakou dobu je a normálně obchoduje s ostatníma. Aby si pak člověk časem dal inzerát na nějakou další věc a nemohl to prodat proto, že tady na něho někdo kydá i přes to, že předtím prodal 50 věcí bez problému?

MB: Ano, s tím jsem už taky souhlasil, že když si tu diskusi čtu s odstupem, tak to tak vyznívá. Proto jsem nabízel ty peníze a omluvil se.
To ostatní, co tady vymýšlí, už ale nebudu dál komentovat.
N JKB - ® St 4.1.2017 19:42:09
MrKos >> již jsem psal i moderátorovi této diskuze...diky
N MrKos - ® St 4.1.2017 19:39:54
JKB >> opraveno
N JKB - ® St 4.1.2017 19:36:00
To uznávám a nebyl to úmysl...Vůbec jsem si to neuvedomil, nicméně teď to již vymazat zřejmě nelze.
N MrKos - ® St 4.1.2017 19:30:40
MB >> otázkou zůstává, jestli je zde fér zveřejňovat například sz s adresou bydliště a tel číslem, jak můžeme vidět níže. Dle mého názoru je to od dotyčného minimálně podpásovka a snaha ušetřit za každou cenu mu zatemnila mozek. Ostatně jako mnoha zdejším přispěvatelům.
N Patrik - ® St 4.1.2017 18:59:08
JKB >> Neuvěřitelný člověk toto, už se tomu musím smát, jak si furt mele to svoje :-)) Ano, sám vím, jak to bylo a že jsem za záclonou stát nemohl, takže asi tak.
N JKB - ® St 4.1.2017 18:54:07
Patrik >> Nesmysly to nejsou...Sám víte, jak to bylo. Ovšem nedělal jsem si iluze, že napíšete ,,Ano, stál jsem za záclonou a neotvíral " ....Za benzín teď nabízíte pouze neúměrně nízkou kompenzaci, takže to nestojí za řeč. Půl dne pryč a vše zbytečně. Více k tomu nemám a pokud s Vámi někdo bude chtít dále obchodovat, nechť je mu přáno. .Mě nebylo. Více se k tomu již nevyjadřuji, vše už padlo... Viz zveřejněna konverzace SZ
N Patrik - ® St 4.1.2017 18:25:03
JKB >> Víš co, když teď vidím, co tady furt píšeš, tak se mi i chce říct dobře ti tak. Ač jsem to od začátku řešil smírně, omluvil se a nabízel ti už asi 4x poslání peněz za benzín, tak místo toho, abys řekl OK, beru, posrali jsme to oba a stalo se, tak furt vymýšlíš další a další nesmysly, na který reaguju a nemá to u tebe asi konce. Za chvíli si beztak ještě vymyslíš, žes mě přímo viděl, i když jsem doma nebyl, ne? Asi fanamorgana
N JKB - ® St 4.1.2017 18:19:50
Patrik >> ano, to jsem napsal...Hlavní cesta byly navijáky, do Ikey jsme plánovali již několik měsíců, že až bude v zimě více času..A teď se ti naskytlo, Ikdyž do Brna...Takže proto.
N Patrik - ® St 4.1.2017 18:17:15
JKB >> Jo, tak hlavně že ty s tou Ikeou jsi to napsal pravdivě. Sám tady lžeš a vidíš se jako člověk s právem kydat na někoho druhého. A že to píši tady? No jistě, protože než jsem stihl volat, tak jsem viděl tady ten výplod věcí a nadávek, co se tu vůči mě strhly a na který každej normální člověk má potřebu reagovat
N JKB - ® St 4.1.2017 18:15:14
Je pravda, že to tu akorát zbytečně zaplnujeme...Stačilo přitom vzít telefon a vše si normálně vyříkat a ne se chovat takhle...Ikdyž po telefonu byste si tvrdil své, takhle Vás aspoň donutilo si přečíst naší konverzaci, když jsem ji sem vložil...
N JKB - ® St 4.1.2017 18:11:41
Patrik >> Nesmysly to nejsou...Sám dobře víte, jak to bylo. Ale když takhle lžete, co více dodávat..Já si nic nevymýšlím, u Vás napočítáme minimálně 5 lží...Ale je to už jedno, takhle jste to zřejmě chtěl. Nikoho neočerňuji, jen jsem napsal důvodné varování.
N Patrik - ® St 4.1.2017 17:50:49
JKB >> Cože? Já už na ty nesmysly nebudu reagovat. Lžeš tady sám o Ikei a o 200 km a teď vymýšlíš další kraviny. Omluvil jsem se, nabídl jsem řešení a furt tady budeš očerňovat a vymýšlet další nesmyslný spekulace.
N JKB - ® St 4.1.2017 17:50:37
Další věc je, že tvrdíte že, že jste poslední zprávu ode mě nečetl. Opět říkám, že je to lež. Zpráva byla během 10min označena jako přečtená, díval jsem se na to. Jinak bych určitě nejel. Ale tím, že to bylo přečteno jsem to logicky bral, jako že s tím počítáte. Dle té konverzace, kterou jsem proto i zveřejnil, to ani jinak brát nelze.
N JKB - ® St 4.1.2017 17:43:06
Patrik >> Nebyl doma? Nikdo neotvíral, ovšem za oknem byl vidět pohyb. To je zajímavé... A psal jste, že jste s sebou v hospodě neměl mobil, přitom když jsem stál před Vaším domem již cca 15min a podíval se do Vaší karty na Mrku, stalo tam, že jste před 6minutami byl přihlášen...Opět se potvrzuje lež.
N Pallermo - ® St 4.1.2017 15:59:59
JKB >> hlavne je tam psano ze mas cestu do ikei do Brna o tom zadna da ti na naftu na 50 km a je to :D roztrhejte si obcanky a mate klid
N Martin M. - ® St 4.1.2017 15:57:15
FRANK71 >> pokud mam prokazatelne informace, ze nekdo je previt, tak zasahuji. Je takto potrestano zakazem bazaru nekolik desitek lidi. Zkus se ale vzit do me pozice, kdy ja mohu jen odhadovat, ktera strana ma pravdu, a zaroven mam jen omezene moznosti, jak vinika potrestat.
N Patrik - ® St 4.1.2017 15:55:57
Já nerozporuju žádný bod té konverzace. Říkám ale, že jsem mu odpovídal na to, co se ptal a poslední jeho odpověď jsem nečetl, proto tam ani na ni žádnou odpověď nemá.
Chápu, že to mohl brát celou dobu jako souhlas, když si to celé zpětně čtu. Člověk odepisuje občas tak, že to pak v celkovém kontextu vyzní jinak než myslel.
Proto to nerozporuju. Celou dobu říkám jen to, že jsem nečetl tu poslední jeho zprávu a že jsem mu ji nepotvrdil.
To on rozporuje, že jel do Ikei jen kvůli mě a že jsem měl být asi jasnovidec jak daleko a odkud jede, když nikde v kartě nemá bydliště a ani ho nanapsal.
Odpovídal jsem mu, že je mi jedno, kdy by přijel, že jsem doma a poslal jsem mu to číslo.
Pak jsem prostě čekal, že ZAVOLÁ, když chtěl po mě číslo.
A druhý den, jak jsem zjistil, že se mnou počítá ten první prodejce a že mi pak ještě JKB psal to OK, domluveno, jsem mu hned psal co se stalo a že mu to nemůžu prodat.

A celou dobu mu tady nabízím tu kompenzaci, protože uznávám, že je v té komunikaci chyba i na mé straně, rozumíte?
Evidentně jemu ale nejde o kompenzaci, protože mi tady na to vůbec nereaguje.
Chce z toho jen dál dělat bublinu a štvát lidi proti mě.
Napsal jsem, že se omlouvám, vysvětlil, proč jsem nebyl doma a co se stalo a nabídl mu peníze na cestu.
Nevím, co víc by člověk měl dělat...
N Fishky - ® St 4.1.2017 15:47:09
a nebylo by prostě jednodušší sem dát tu SZ konverzaci? když si jste oba skálopevně přesvědčeni, že máte pravdu, tak v tom problém není, ne?
N JKB - ® St 4.1.2017 15:46:24
Aha...Oni zde nejsou vidět časy...Ale tak každopádně nechám uveřejněno... Jasná domluva. Ne že druhý den nejsem doma a pak se vymlouvat jako malý synek, jestli to teda domluva byla nebo ne.
N JKB - ® St 4.1.2017 15:44:47
Zde vkládám celou naši konverzaci přes SZ, z které je jednoduché odvodit, že domluva byla uskutečněna. Zvláště pak, kde prodávající PATRIK píše, že je jedno, kdy bych prijel, že bude cely den doma. A je zde i vidět, že jsem mu opravdu nepsal večer, jak uvedl.

Ok,jsme domluveni
____________________
Patrik napsal(a):

Jsou koupené v rybářství v Brně. Doklad samozřejmě mám.
Ano, budu doma celý den, takže je to docela jedno.
Adresa (smazano)
____________________
JKB napsal(a):

Mohu požádat o adresu a tel.cislo? Zítra bych prijel, je tedy asi jedno v kolik, že? Počítám dopoledne, nevím jaká bude cesta. Cena tedy 5500Kc, ano? A kde jsou kupovany a je k nim doklad?
____________________
Patrik napsal(a):

Jsem z Bošovic, což je necelých 20 km od Brna.
Zítra mám doma řemeslníky, děláme novou koupelnu. Těžko by se mi odjelo, ale doma budu celý den

____________________
JKB napsal(a):

A jste tedy z Brna? Máte to daleko třeba do Ikey? Tam budu mít zítra cestu...
____________________
Patrik napsal(a):

Bylo. Dnes mám v práci 12tku a zítra jsem doma.
Bošovice

____________________
JKB napsal(a):

A bylo by možné je zítra vyzvednout, případně kde?
____________________
Patrik napsal(a):

Mě je vcelku jedno,jestli někdo přijede,nebo to pošlu poštou. Tolik ztratit na tom prostě nechci

____________________
JKB napsal(a):

Ani pokud bych si přijel zítra nebo ve čtvrtek? Bohužel je to můj strop..
____________________
Patrik napsal(a):

Uf, to už ne. Psalo mi takto už víc lidí, ale to je málo. Pod 5500 nejdu.
Kupoval jsem je 22.11. a stály bez pár korun 8 tis. Jsou fungl nové, nepoužité.

____________________
JKB napsal(a):

Je možné se domluvit na ceně 5000Kč? Přijel bych si osobně, mám to celkem z ruky.
____________________
Patrik napsal(a):

ano, přesně tak.
Posílám ještě fotku obou v reálu i s náhradními cívkami

____________________
JKB napsal(a):

Jedná se tedy o tyto navijáky v tomto barevném provedeni?
____________________
Patrik napsal(a):

Ahoj, ano, mám je.
máte o ně zájem?
____________________
JKB napsal(a):

Ahoj.jsou stále na prodej navijáky?

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 22 | Vybrat stránku | Starší >> | Konec ]

[ otázky | všeobecné | ostatní ]

Co je nového - všeobecné
Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Podpora mládeže.

V průběhu závodu Method Feeder Cup proběhne sbírka rybářských věcí, které následně věnujeme rybářským kroužkům v našem okolí. Jestliže nepotřebujete staré pruty, splávky, háčky a další věci, které vám...

Čest Tvé památce..

Ivoši, přeji Ti tam nahoře splnění snu, který si přetvořil do textu své písně: "Jedno přání na srdci mám, tak mě poslouchej. Může se zdát trochu pošetilý, přesto ho mám.
Chtěl bych být řekou,...

pozdrav

Posílám pozdrav tam nahoru Ivošovi S........nikdy nezapomenu :-(

Odešel Rybář

Dnes nás náhle opustil kamarád, rybář a skvělý muzikant Ivo Sláma
Všichni,kdo jste ho znali, věnujte mu tichou vzpomínku…

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniNash Ballmaker 60mm

Naskladnili jsme NASH Ballmaker 60mm, které nebyly rok skladem! Přivezeme vám je na výstavu do Prahy a Trenčína. Budeme mít všechny průměry 60, 40, 30 a 20mm


akce, rybareniRaketa na krmení Fox Impact Spod

Nejlepší rakety na krmení, jaké byly kdy vyrobeny, prošly drobnými úpravami, aby se staly naprosto dokonalými pomocníky, a díky své odolnosti Vám vydrží velmi dlouho. V nabídce máme dvě velikosti.


Doporučujeme e-shop
Rubrika E-shopy
FISHING INVEST FISHING INVEST

Rybářský e-shop zaměřený pro kapraře a hodnocený jako nejlepší kaprařská speciálka. Nabízíme to nejlepší ze světové kaprařiny.Veškeré...