Máte někdo kotlík?

Zdravím všechny kotlíkáře, máte někdo rady a zkušenosti s tímhle "hrncem"
Autor diskuse: GRUPA - Profil , 27.4.2010 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: PYTLAKS Profil

co jíte u vody nejraději?

A) kotlíková jídla, guláš, ragů atd....19%

B) konzervy7%

C) masíčko na grilu45%

D) buchty2%

E) řízky od manželky7%

F) zeleninu1%

G) kukuřici a boilies :-)3%

H) něco úplně jiného...2%

I) hmyz11%

J) ryby3%

Od 6.5.2010 hlasovalo 414 čtenářů.

88 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy. (Začít číst od prvního z nich.)

NZip1 - Profil | Út 3.8.2021 13:00:53

Akce hovězi gulasek

    NPYTLAKS - Profil | Ne 1.9.2019 18:05:07

    ladan1303 >> tak fotím mobilem když si vzpomenu:-)

      NPYTLAKS - Profil | Ne 1.9.2019 18:04:33

      jurasoft >> to mě hned napadlo,jak pejsek s kočičků pekli dort:-)

        Nladan1303 - Profil | Ne 1.9.2019 17:04:46

        jurasoft >> však jo,hlavně když šmakuje-)))

          Nladan1303 - Profil | Ne 1.9.2019 16:57:55

          PYTLAKS >> nefotím vůbec bo nemám čím a nějak mě to nebaví.

            Nladan1303 - Profil | Ne 1.9.2019 16:56:51

            jurasoft >> podle toho co píšeš žes tam narval tak je to spíš perkelt než guláš-)))

              NPYTLAKS - Profil | Ne 1.9.2019 12:17:01

              ladan1303 >> hoj vlado,vařím často,ale fotím málo:-)

                Nladan1303 - Profil | Ne 1.9.2019 11:26:22

                PYTLAKS >> čau Tome,ty to vždy zachraňuješ-)))

                  NPYTLAKS - Profil | Ne 1.9.2019 11:11:45

                  nikdo nevaří v kotlu?.-)

                    NLauri - Profil | Út 13.11.2018 18:45:45 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Guláš z divočáka

                      NPYTLAKS - Profil | Ne 12.2.2017 20:40:33

                      Buffalo1969 >> to si tam zhříval kámoš:-)já jsem měl radka:-))

                        NBuffalo1969 - Profil | Ne 12.2.2017 19:26:49

                        PYTLAKS >> twl....kotel dobrej, ale co to skoropivo vedle??? Kde máš Radečka???

                          NPYTLAKS - Profil | Ne 12.2.2017 18:41:23

                          půjčený kotel od kámoša,velice praktické a úspora dřeva veliká:-)

                            Nladan1303 - Profil | Pá 16.12.2016 7:13:20

                            PYTLAKS >> taky děláme guláš řidčí, nemám rád kejdy

                              NPYTLAKS - Profil | Čt 15.12.2016 23:38:54

                              jurasoft >> blbost,já guláš skoro vůbec nehustím,je to jak skoro polévka,to v čim stojí lyžka není guláš

                                Nladan1303 - Profil | Čt 15.12.2016 14:27:50

                                jurasoft >> tohle by snad mohl každý vědět

                                  NPYTLAKS - Profil | Ne 11.12.2016 14:37:52

                                  Martas711 >> seženu tu papriku jaků chcu

                                    NMartas711 - Profil | Ne 11.12.2016 13:47:09

                                    jurasoft >> Přesně tak. Spolužačka je původem Maďarka a její máma dělá luxusní guláš. Jen papriku musí mít maďarskou, protože takovou tady nesežene.

                                      NBuffalo1969 - Profil | Ne 11.12.2016 13:34:14

                                      Martas711 >> to je fakt. Gulášů jsou mraky. Mně spíš baví dělat různý jednohncovice. Dneska třeba ne já, ale ta moje Josefka udělala vepřový kousky na šalvěji.
                                      ...TWL nebe v hubě......:-P°°°°°O

                                        NMartas711 - Profil | Ne 11.12.2016 13:29:04

                                        jurasoft >> Dej deseti lidem stejné suroviny a stejně budeš mít deset různých gulášů. Každý dělá guláš trochu jiný. A většina bývá dobrá.

                                          NPYTLAKS - Profil | Ne 11.12.2016 11:56:15

                                          jurasoft >> nech si chutnat:-)

                                            NPYTLAKS - Profil | Ne 11.12.2016 11:36:57

                                            jurasoft >> tak na paelu potřebuješ panvu,jaká bude,mořské plody,kuřecí,králík?

                                              NPYTLAKS - Profil | Ne 11.12.2016 11:04:36

                                              Buffalo1969 >> vařit se dá aj v zimě:-))

                                                NBuffalo1969 - Profil | Ne 11.12.2016 10:40:28

                                                jurasoft >> Já chtěl letos asi 4x při uzení udělat na plotýnce v kotlíku gulášek. Nikdy k temu nedošlo, páč vždycky někdo vymyslel nějakou pí....kačovinu a nezbyl na to čas. Snad příští rok.

                                                  NVítek - Profil | Ne 30.10.2016 9:26:36

                                                  PYTLAKS >> na čerstvém vzduchu i jezevec zachutná :-)))

                                                    NPYTLAKS - Profil | Pá 28.10.2016 10:02:08

                                                    ladan1303 >> ok:-)

                                                      Nladan1303 - Profil | Pá 28.10.2016 9:48:47

                                                      PYTLAKS >> foun,jen upřesňuji množství

                                                        NPYTLAKS - Profil | Pá 28.10.2016 9:46:42

                                                        ladan1303 >> sz nebo foun:-)

                                                          Nladan1303 - Profil | Pá 28.10.2016 9:10:56

                                                          PYTLAKS >> tomiku nakup masa chceme štangličky

                                                            NPYTLAKS - Profil | Pá 28.10.2016 9:07:02

                                                            ladan1303 >> to jsme dva:-)

                                                              Nladan1303 - Profil | Pá 28.10.2016 9:03:04

                                                              PYTLAKS >> jo,já ne .já mám zvířátka rád

                                                                NPYTLAKS - Profil | Pá 28.10.2016 2:06:36

                                                                ladan1303 >> tož ty by ses neokrad:--)

                                                                  Nladan1303 - Profil | Čt 27.10.2016 20:08:45

                                                                  PYTLAKS >> aj u nás

                                                                    NPYTLAKS - Profil | Čt 27.10.2016 18:45:00

                                                                    ladan1303 >> vod vždycky.-)

                                                                      NPYTLAKS - Profil | Čt 27.10.2016 18:44:45

                                                                      Vítek >> zežeru aj jezevca:-)

                                                                        Nladan1303 - Profil | Čt 27.10.2016 14:38:30

                                                                        PYTLAKS >> hele,vod kdy jseš vegetarián

                                                                          NVítek - Profil | Čt 27.10.2016 13:04:21

                                                                          PYTLAKS >> nežerte jezevcům houby, škudlilové :-)))

                                                                            NPYTLAKS - Profil | Čt 27.10.2016 12:04:02

                                                                            v sobotu při čelovce se dělala vaječina s hřibama:-)

                                                                              NBuffalo1969 - Profil | Ne 16.10.2016 17:16:53

                                                                              PYTLAKS >> tady vůbec nic.

                                                                                NPYTLAKS - Profil | Ne 16.10.2016 13:10:44

                                                                                Buffalo1969 >> byl jsem v lese a celkem prd,už je asi po:-(

                                                                                  NBuffalo1969 - Profil | Ne 16.10.2016 10:43:18

                                                                                  PYTLAKS >> to je fakt....:-)

                                                                                    NPYTLAKS - Profil | Ne 16.10.2016 10:24:49

                                                                                    Buffalo1969 >> stejně by ti to nedalo,tak tě to jenom dokoplo:-)

                                                                                      NBuffalo1969 - Profil | Ne 16.10.2016 10:20:46

                                                                                      PYTLAKS >> kdyby ty wolu nebylo borců do chodí do diškus o uzení, tak jsem asi nikdy nezačal.

                                                                                        NPYTLAKS - Profil | Ne 16.10.2016 10:17:01

                                                                                        Buffalo1969 >> mrk?tý brďo:-)

                                                                                          NBuffalo1969 - Profil | Ne 16.10.2016 10:15:06

                                                                                          PYTLAKS >> to jo...život a MRK mně naučili být připravený...:-DDD

                                                                                            NPYTLAKS - Profil | Ne 16.10.2016 10:12:53

                                                                                            Buffalo1969 >> to děláš dobře,vždy připraven:-)

                                                                                              NBuffalo1969 - Profil | Ne 16.10.2016 10:09:42

                                                                                              PYTLAKS >> to jo.........dneska jsem chtěl vaři, ale jdeme na narozky, tak si asi musím vzít sebou šrůtku uzenýho.
                                                                                              Bo slečna je celozrnný typ..:-)))

                                                                                                NPYTLAKS - Profil | Ne 16.10.2016 10:08:14

                                                                                                Buffalo1969 >> zas má všecko svoje pro a proti:-)

                                                                                                  NBuffalo1969 - Profil | Ne 16.10.2016 10:07:24

                                                                                                  PYTLAKS >> u mně to nejde....bohužel.

                                                                                                    NPYTLAKS - Profil | Ne 16.10.2016 10:05:48

                                                                                                    Buffalo1969 >> na to jsem se vyprdl,udělal jsem to tak abych nebyl plátce:-)

                                                                                                      NBuffalo1969 - Profil | Ne 16.10.2016 9:55:12

                                                                                                      PYTLAKS >> sedím u papírů a dělám DPH.

                                                                                                        NPYTLAKS - Profil | Ne 16.10.2016 9:51:34

                                                                                                        Buffalo1969 >> tož zrovna teď bys měl čas:-)

                                                                                                          NBuffalo1969 - Profil | Ne 16.10.2016 9:49:32

                                                                                                          PYTLAKS >> když myslíš.....

                                                                                                            NPYTLAKS - Profil | Ne 16.10.2016 9:39:10

                                                                                                            Buffalo1969 >> prd,to sů výmluvy,kdo chce si čas najde:-))

                                                                                                              NBuffalo1969 - Profil | Ne 16.10.2016 9:36:21

                                                                                                              PYTLAKS >> mam, ale bud´su v práci od tmy do tmy a nebo na to není čas a tak vaří Josefka.

                                                                                                                NPYTLAKS - Profil | Ne 16.10.2016 9:29:42

                                                                                                                Buffalo1969 >> zahradu nemáš?.-)

                                                                                                                  NBuffalo1969 - Profil | Ne 16.10.2016 9:26:51

                                                                                                                  PYTLAKS >> já v kotlíku nevařil ani nepamatuju. Zatím to vypadá, že asi až příští rok. Když su sam na rybách tak si vařit nebudu, protože už tak taham věcí až hrůza a s partou až příští rok na jaře. Letos už není čas na hrdinství..:-)

                                                                                                                    NPYTLAKS - Profil | Ne 16.10.2016 9:20:21

                                                                                                                    Buffalo1969 >> však jsme chytali,já prd,a pak se přejelo na druhý revír a tam se chytalo a vařilo:-)

                                                                                                                      NBuffalo1969 - Profil | Ne 16.10.2016 9:18:20

                                                                                                                      PYTLAKS >> kua na rybách se chytá a ne že se tam vyváří,..:-)

                                                                                                                        NPYTLAKS - Profil | Ne 16.10.2016 9:12:34

                                                                                                                        ladan1303 >> tož to je jasná věc:-)na guláš nebyl včera čas:-)

                                                                                                                          Nladan1303 - Profil | Ne 16.10.2016 9:09:09

                                                                                                                          PYTLAKS >> a taky chutná

                                                                                                                            NPYTLAKS - Profil | Ne 16.10.2016 9:06:46

                                                                                                                            Buffalo1969 >> jasné,ale na rybách vytráví:-))

                                                                                                                              NPYTLAKS - Profil | Ne 16.10.2016 9:06:17

                                                                                                                              ladan1303 >> tož na ohňu se dobře vaří:-)