Řeka Odra - fotky

Čau rybáři a rybářky. Chtěl bych se vás zeptat, jestli máte nějaké fotky z Odry? Jestli jo, tak bych vás chtěl poprosit, jestli byste mi mohli nějaké ty fotky poslat do této diskuze? Předem mockrát děkuji.
Autor diskuse: luli - Profil , 8.2.2009 všeobecné - ostatní
100 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy. (Začít číst od prvního z nich.)

Ndraveček - Profil | St 31.10.2012 18:48:14

Jedna ze dneška,ale bezrybka :-(

    Nchachar000 - Profil | St 31.10.2012 17:39:37

    Nevíte někdo o nějakém místě na odře a ostravici , kde se dají zachytat parmy . Ryby nežeru !

      Nchachar000 - Profil | St 31.10.2012 17:37:53

      Odra 5

        NVydra 15 - Profil | Út 1.6.2010 20:56:36

        foto přímo z dneška, odra - splav u bečkárny

          Nzbyna11 - Profil | Út 1.6.2010 20:52:10

          hoši čau potřeboval bych oradit dobry flek ana odře okolo kunina a kolem soutoku jičinky kde se da dobře zachytat diki

            Njuraa - Profil | Út 9.3.2010 17:47:20

            zdravim odru. ale jak to tam vypada momentalne byl uz nekdo skusit jesli ryby zerou? dik

              NDiki - Profil | Pá 5.3.2010 19:49:47

              Odra v únoru

                NDiki - Profil | Pá 5.3.2010 19:49:01

                Odra v lednu

                  NDiki - Profil | Čt 31.12.2009 17:11:13

                  Odra na Silvestra

                    NLaňas - Profil | Út 29.12.2009 18:17:27

                    bylo nádherně slunečno

                      NLaňas - Profil | Út 29.12.2009 18:12:16

                      dnes krásná procházka bez prutu :-)

                        NDiki - Profil | So 3.10.2009 13:26:53

                        Odra u Landeku

                          NDiki - Profil | So 3.10.2009 13:26:08

                          Odra u Hunculy

                            NDiki - Profil | So 3.10.2009 13:25:04

                            Odra v Zimě

                              Nmadeintomik - Profil | So 3.10.2009 12:58:18

                              Odra kousek od Hadinky .

                                Ndraveček - Profil | So 12.9.2009 9:44:58

                                Skoro to vůbec neteče,ale ryby berou.

                                  Npelikan_one - Profil | So 14.2.2009 22:36:32

                                  sliver - samolibý vůl >> sliver >> je to krásna řeka a hlavně je tam klid,malo rybářu a ryb tak akorat...

                                    Nsliver - Profil | So 14.2.2009 22:21:12

                                    Odra je pěkná. Ale nějak mi furt na ni nezbývá čas. Budu to muset napravit.

                                      Npelikan_one - Profil | So 14.2.2009 22:15:45

                                      ted to je správně...:))

                                        Npelikan_one - Profil | So 14.2.2009 22:11:19

                                        a ještě jedna

                                          Npelikan_one - Profil | So 14.2.2009 22:10:06

                                          soutok odry a opavy....

                                            Nkony296 - Profil | So 14.2.2009 21:35:46

                                            Petr.OVA >> Jo díky takže to zkusim zitra.Poslední den prázdnin

                                              Npelikan_one - Profil | So 14.2.2009 21:33:50

                                              kamarád co marně hleda utopeny prut....naviják a rohatinky na stojanu neustaly brutální záběr....ale co to bylo za rybu se už nedovíme.

                                                Npelikan_one - Profil | So 14.2.2009 21:30:26

                                                je tady spousta míst,kde se da dobře zašít:)

                                                  Npelikan_one - Profil | So 14.2.2009 21:28:57

                                                  odra v červnu....

                                                    Npelikan_one - Profil | So 14.2.2009 21:24:29

                                                    to je ten břeh ze strany od hoštál co je překopany...

                                                      Npelikan_one - Profil | So 14.2.2009 21:16:30

                                                      draveček >> kapru kolem 50-60 je u nás dost,nějaky větší se taky připlete. Jinak na feeder to tam je taky dobry,ale to spíš chodím taky pod splav. Když tak někdy u vody,ja na odru chodím strašně rád.

                                                        Npelikan_one - Profil | So 14.2.2009 21:14:06

                                                        tomsa >> čau Jirko,budu to zkoušet z druhé strany a házet to pod nohy. Trochu mě to mrzi,bylo to moje hodně oblíbene místo,co naplat.

                                                          NPetr.OVA - Profil | So 14.2.2009 20:48:37

                                                          kony296 >> Podívej se tady: http://www.pod.cz/portal/sap/cz/
                                                          Běžný průtok je těch 50 kubíků, ale chytal (a nachytal) jsem tam při 17 i při 300 vteřinových kubících.Toho, že je to limnigraf z Bohumína si nevšímej, mezi ústím Ostravice do Odry a Bohumínem už není žádný rozhodující přítok.

                                                            Ndraveček - Profil | So 14.2.2009 20:45:10

                                                            Řeka je dosti kalná a přizvedlá,ale jak to teče zrovna tam to nevím.

                                                              Nkony296 - Profil | So 14.2.2009 20:23:39

                                                              Ahoj,vím že to nepatří k otázce,ale využiju toho že jsou tady lidi kteří chodí na Odru a zeptám se nebyl teď někdo na Odře u Hrušova jak je soutok s Ostravicí??Je tam hodně vody nebo dá se tam teď chytat ??

                                                                Nmadeintomik - Profil | So 14.2.2009 20:05:33

                                                                Pramen Odry 633 m.n.m

                                                                  Ndraveček - Profil | So 14.2.2009 19:32:00

                                                                  -stop salámbaits- >> pelikan_one >> Jo myslel jsem to místo z té fotky od štěpy,Já tam dolů nechodím,jen někdy do Lhotky pod splav a pod soutok s Ostravicí do Koblova.Jé to tam hezký úsek,u té lávky pro cyklisty a bílé ryby tam je dost?U nás nahoře je už skoro umění chytit jinou rybu než karase a kapry?dík

                                                                    Ntomsa - Profil | So 14.2.2009 19:25:09

                                                                    -stop salámbaits- >> pelikan_one >> čau Štěpáne
                                                                    už jsem to kolem Bony prošel minulou sobotu, a stojí to za prd. Navíc mezi těma šutrama budou asi vázky než se to zanese.

                                                                      Npelikan_one - Profil | So 14.2.2009 19:15:31

                                                                      draveček >> nebo si myslel to nad tím splavem??? Je tam jediny splav,hned mezi piskačema a svinovem,tam to taky před par roky vypadalo jinak...než ted.mě se to nelíbí,ty hole břehy.

                                                                        Npelikan_one - Profil | So 14.2.2009 19:13:23

                                                                        draveček >> myslíš to z te fotky od štěpy?? Je to asi 250m pod lávkou pro cyklisty přes odru u hoštálkovic. Kousek od toho místa je ještě níž takové male oko(bona),ja tam chytl před 5lety,tehdy meho nej.kapříka 82cm:) nikdo to nechapal a ja tež ne...:))

                                                                          Ndraveček - Profil | So 14.2.2009 18:56:37

                                                                          -stop salámbaits- >> pelikan_one >> Ahoj,můžeš mi to místo trošku přiblížit,nějak se nemůžu zorientovat,jsem právě ze Zábřehu.dík

                                                                            Npelikan_one - Profil | So 14.2.2009 17:54:44

                                                                            Stepa23 >> to nevím,zkopali to,najebali tam kameny,prostě to vypada jak na pískačích nad splavem. Mému oku to teda moc nelahodí. a pod tím jak sem chodil,tak tam už nemužeš ani bivakovat,tada pokud ti nevadí balvany v bivaku:))

                                                                              NStepa23 - Profil | So 14.2.2009 12:39:32

                                                                              -stop salámbaits- >> pelikan_one >> co kdyz ty kurvy tim jak to prekopali, tam udelali jeste lepsi flek, nez tam byl? ale to asi ne, že? :-)))

                                                                                Npelikan_one - Profil | Čt 12.2.2009 20:56:50

                                                                                Stepa23 >> štěpo hoj,tak ten protější břeh už takovy není,cely ho překopali,kurvy. a ten flek co byl 50m pod ním je tež v pí..!!

                                                                                  NStepa23 - Profil | St 11.2.2009 17:40:49

                                                                                  pod hoštálkama....

                                                                                    NLaňas - Profil | St 11.2.2009 17:29:58

                                                                                    Diki >> Ok. pokud víš tak fajn....ale pokud nemám podložku u sebe,tak fotím rybu jen ve vodě (třeba při zdolávání) a nebo raději vůbec....

                                                                                      NLaňas - Profil | St 11.2.2009 17:22:14

                                                                                      Vase zprava

                                                                                        NDiki - Profil | St 11.2.2009 17:21:05

                                                                                        Laňas >> Já to vím, prostě jsem byl s 0,10 na očka a připletl se kapr 38. Byl puštěn, ale chtěl jsem ho mít zvěčněného.

                                                                                          NLaňas - Profil | St 11.2.2009 17:14:48

                                                                                          Vase zprava

                                                                                            NLaňas - Profil | Po 9.2.2009 21:22:56

                                                                                            Diki: ta fotka je katastrofa....zamysli se nad tím co děláš u vody :-(...prosím Tě neber to jako prudění,ale jako radu...

                                                                                              NDiki - Profil | Po 9.2.2009 20:18:32

                                                                                              Odra u Vyškovických tůní

                                                                                                Ndudan - Profil | Po 9.2.2009 20:18:13

                                                                                                bajox:odpověd zitra na SZ.Dnes už nestíhám.

                                                                                                  Nbajox - Profil | Po 9.2.2009 20:13:03

                                                                                                  dudan >> Ahoj,jestli se mohu zeptat,jak to tam níž od soutoku s lubinou vypadá.Třeba,jak se stíká s ondřejnici co se tam dá chytit?co tam lovíš?je to tam hodně vybrané od kormoránu?Ještě jsem tam od toho soutoku níž nebyl.Dík za info.

                                                                                                    Ndudan - Profil | Po 9.2.2009 20:12:53

                                                                                                    Odra 3 Letošní zima

                                                                                                      Ndudan - Profil | Po 9.2.2009 20:10:11

                                                                                                      Odra 6

                                                                                                        Ndudan - Profil | Po 9.2.2009 20:06:41

                                                                                                        bajox >> Odra 3 její konec,opačná fotka jak od BAJOXE,soutok Lubiny a Odry

                                                                                                          NVitak - Profil | Po 9.2.2009 17:24:03

                                                                                                          Kousek nad splavem.....

                                                                                                            NVitak - Profil | Po 9.2.2009 17:21:36

                                                                                                            Ještě jednou jez u Studénky...

                                                                                                              Nbajox - Profil | Ne 8.2.2009 22:37:45

                                                                                                              bartošovický splav

                                                                                                                Nbajox - Profil | Ne 8.2.2009 22:35:41

                                                                                                                Vase zprava

                                                                                                                  Nbajox - Profil | Ne 8.2.2009 22:15:01

                                                                                                                  včera soutok soutok lubina odra

                                                                                                                    NSegalek - Profil | Ne 8.2.2009 22:12:07

                                                                                                                    luli: Bobři na Odře jsou např. v Bohumíně hned vedle Kališova jezera. Stačí se projít po břehu a narazíš na popadané stromy které mají typické znaky po bobřích "hrátkách".

                                                                                                                      NSpinJ - Profil | Ne 8.2.2009 22:03:56

                                                                                                                      luli >> öd podzimu jsem tam nebyl, takže ne

                                                                                                                        Nluli - Profil | Ne 8.2.2009 22:01:36

                                                                                                                        SpinJ >> a videl jsi je tam nekdy ted?

                                                                                                                          NSpinJ - Profil | Ne 8.2.2009 22:00:08

                                                                                                                          luli >> připluli tam minulé léto, nevím odkud, ale byla to celkem atrakce :)