- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Medkovy rybníky Kroměříž
Díky za odpovědi.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
17x v oblíbených a 5x v ignorovaných.
Njarda85 - Profil | So 4.2.2017 18:37:35
NVarada - Profil | So 27.6.2015 10:34:41
NVarada - Profil | Čt 30.4.2015 18:24:49
NM0RGAN - Profil | Čt 9.10.2014 2:49:32
NVarada - Profil | Pá 3.10.2014 14:52:00
NShark660 - Profil | Út 10.6.2014 13:34:11
NM0RGAN - Profil | Út 10.6.2014 13:28:46
Zrovna od té fabriky je tam docela mělko, já chytávám jinde - na hloubce.
NM0RGAN - Profil | Út 10.6.2014 13:26:59
NShark660 - Profil | Út 10.6.2014 13:26:06
Nmarmyš - Profil | Út 10.6.2014 13:03:26
NM0RGAN - Profil | Út 10.6.2014 12:55:49
Jinak ano, když chytám na plavačku, tak mi nevadí (mívají to za koutek), ale prakticky mi znemožňují noční feedrovačku. Navíc se vůbec nebrání, stejně velká plotice podá výrazně srdnatější výkon. Nechal bych je jen v tom jednom rybníku a nedával nikam dál.
Co si tak pamatuju z dob dřívějších, tak snad jsou i na tom rybníčku na začátku Hulína u silnice ve směru od Kroměříže. Dřív to býval, myslím, normální revír; teď je to soukromé, stejně jako Grado.
Každopádně nehrozí, že by je někdo vychytal, leda otrávit celý rybník a to by byla pořádná prasárna. A o nějaké nemoci, která by hubila cíleně jen trumany, nevím.
NVarada - Profil | Út 10.6.2014 11:14:44
Nmarmyš - Profil | Út 10.6.2014 11:14:40
NVarada - Profil | Út 10.6.2014 11:06:10
NM0RGAN - Profil | Út 10.6.2014 11:04:15
NM0RGAN - Profil | Út 10.6.2014 11:03:17
Co já se tak pamatuju, tak na tom dál od města brali po setmění aspoň loni výhradně sumečci, letos jsem tam byl jen přes den, tak jsem chytl jen dva asi. A nebyla potřeba 10cm žoužel, ale stačilo cokoliv, kukuřice, červíci, menší žoužel.. Akorát to vždycky pořádně zhltli, proto je nerad lovím, pak to z nich 5-10 minut dostávat na břehu je pěkná otrava.
NVarada - Profil | Út 10.6.2014 10:57:30
Nejmíň se mi daří na Bagráku a na řeku jsem byl jen párkrát a jen droboť...
Nmarmyš - Profil | Út 10.6.2014 10:41:49
NShark660 - Profil | Út 10.6.2014 10:31:47
NM0RGAN - Profil | St 23.4.2014 17:16:22
Nmike1977 - Profil | St 23.4.2014 16:21:10
NM0RGAN - Profil | St 23.4.2014 16:14:43
Nvydrysek4 - Profil | St 23.4.2014 14:25:23
Moc Vám děkuji. :-) Je to opravdu zajímavé, vy mi napíšete že tu jsou, jiní že se sem-tam případně třeba něco chytilo a další že tu nikdy žádný sumec chycený nebyl...:-)
No nevadí, stejně všem kdo odepsali i těm co mi když tak ještě něco napíší děkuji.
Jo a ještě, o které části té vody teda mluvíte, ze všech těch názvů jsem trochu zmatený. :-)
NVaša - Profil | Út 22.4.2014 19:26:56
Tak když ti všechno napíšu tak to by jsi měl hodně jednoduché :-) Můžu ti jen potvrdit,že sumci kolem metru jsou tam v hojném počtu.Sem tam se chytne i kolem 150cm.Kapry tam máme taky pěkné i kolem 80 cm.Jen je trochu problém se zdoláváním. Přijeď a zkoušej :-)
Nvydrysek4 - Profil | Út 22.4.2014 12:33:36
Dobrý den.
Pochopil jsem, že se v okolí Lesní Bečvi celkem vyznáte. Já jsem o této ,,říčce" přečetl celkem dost příspěvků, ale velmi často si naprosto protiřečili. Proto bych chtěl vás, nebo kohokoliv jiného kdo je místní, aby mi prosím napsal, co a kde se zde dá chytat. Zajímali by mě především sumci, kterých je ten kanál prý plný. Včera jsem se tam jel podívat, ale neumím si představit, že by se na takto malé vodě dali lovit rekordní kapři a spousta sumců.
Taky by mě zajímalo, (pokud tam opravdu jsou) ve které části toku by stálo zato to vyzkoušet.
Moc děkuji a odpověď.
PS: Pokud nechcete psát sem veřejně, prosím napište na mail qhonzikslama@gmail.com
Nvydrysek4 - Profil | Út 22.4.2014 12:32:52
Dobrý den.
Pochopil jsem, že se v okolí Lesní Bečvi celkem vyznáte. Já jsem o této ,,říčce" přečetl celkem dost příspěvků, ale velmi často si naprosto protiřečili. Proto bych chtěl vás, nebo kohokoliv jiného kdo je místní, aby mi prosím napsal, co a kde se zde dá chytat. Zajímali by mě především sumci, kterých je ten kanál prý plný. Včera jsem se tam jel podívat, ale neumím si představit, že by se na takto malé vodě dali lovit rekordní kapři a spousta sumců.
Taky by mě zajímalo, (pokud tam opravdu jsou) ve které části toku by stálo zato to vyzkoušet.
Moc děkuji a odpověď.
PS: Pokud nechcete psát sem veřejně, prosím napište na mail qhonzikslama@gmail.com
Nvydrysek4 - Profil | Út 22.4.2014 12:30:31
Dobrý den.
Pochopil jsem, že se v okolí Lesní Bečvi celkem vyznáte. Já jsem o této ,,říčce" přečetl celkem dost příspěvků, ale velmi často si naprosto protiřečili. Proto bych chtěl vás, nebo kohokoliv jiného kdo je místní, aby mi prosím napsal, co a kde se zde dá chytat. Zajímali by mě především sumci, kterých je ten kanál prý plný. Včera jsem se tam jel podívat, ale neumím si představit, že by se na takto malé vodě dali lovit rekordní kapři a spousta sumců.
Taky by mě zajímalo, (pokud tam opravdu jsou) ve které části toku by stálo zato to vyzkoušet.
Moc děkuji a odpověď.
PS: Pokud nechcete psát sem veřejně, prosím napište na mail qhonzikslama@gmail.com
Nmarmyš - Profil | Po 31.3.2014 20:12:42
NVaša - Profil | Po 31.3.2014 19:52:39
NM0RGAN - Profil | Po 31.3.2014 5:28:47
NVaša - Profil | Ne 30.3.2014 22:28:51
Na této vaší svodnici se samozřejmě chytat dá a i chytá!
NSethy - Profil | Ne 30.3.2014 22:04:08
http://www.mapy.cz/#!x=17.359599&y=49.359565&z=14&d=muni_3130_1&t=r&rp=m&m=97VhBx8ktOd0ek9Y
NVaša - Profil | Ne 30.3.2014 20:54:02
NM0RGAN - Profil | Ne 30.3.2014 15:54:01
Nmarmyš - Profil | So 29.3.2014 21:06:34
NLálos - Profil | So 29.3.2014 20:56:01
Nmarmyš - Profil | So 29.3.2014 20:50:22
Nmarmyš - Profil | So 29.3.2014 20:48:33
NM0RGAN - Profil | So 29.3.2014 20:46:00
NLálos - Profil | So 29.3.2014 20:45:42
NM0RGAN - Profil | So 29.3.2014 20:36:53
NVarada - Profil | So 29.3.2014 20:22:08
NVarada - Profil | So 22.3.2014 12:24:49
Nmarmyš - Profil | Pá 21.3.2014 20:57:32
NVarada - Profil | Pá 21.3.2014 20:35:50
NM0RGAN - Profil | St 19.3.2014 12:46:43
Sumečci berou hlavně večer za tmy, aspoň co si pamatuju z léta. To pak skoro nic jiného nechytíš :-)
Nmarmyš - Profil | St 19.3.2014 12:43:36
Npetr07 - Profil | St 19.3.2014 12:08:43
Nbombardák - Profil | Út 18.3.2014 22:00:18
Ntazik - Profil | Út 18.3.2014 21:23:23
Kde to žije - všechna témata
10:43NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 32
10:36NATTs hlásiče a ATTx příposlech 522
10:31NRybáři vs ochránci přirody 41
10:16NKurz Teo Daška pro Otoše 300
10:06NLabe fishing store 14
10:01NJakou věc by jste si už nikdy nekoupili ...... 87
NeNStaré Česke rybářské vybavení 390
NeNHlídač slev eshopů 750
NeNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 144
NeNPivo- craft beer 691
NeNDo Stříbrného rybníku v Hradci Králové vypustili další candáty. Pomůžou proti sinicím (Bleskovka) 12
NeNPolsko, okolí Dunajce 5
NeNPoradna: Sumcařina 2568
NeNŽermanky a bivakovani 3
NeNTrakker brolly 100 Ev 0
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
Shimano šňůra Kairiki 8 Mantis Green 150mZa 449 Kč
Inovovaná šňůra Shimano Kairiki 8 je splétána z 8 nosných vláken, vyrobených v Japonsku, pomocí nové techniky VT.
Chytil Method předvlhčená krmítková směs 750gZa 99 Kč
Naše předvlhčená krmítková směs je ideální volbou pro všechny rybáře, kteří chtějí šetřit čas, ale nechtějí dělat kompromisy v účinnosti.
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic





















