MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK - Stále na rybách

Diskuse o knize: Štika – královna českých vod

Diskuse ke knize Štika – královna českých vod

10.5.2008

Nemůžete zapisovat do této diskuse, protože nejste zaregistrován nebo přihlášen.

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 1 | Starší >> | Konec ]

N Pan mašinka - ® So 2.10.2010 12:21:24
Autora znám taky osobně, a proto si kladu otázku, koho znáš ty, Pisosi. Pokud vím, Václav nikdy žádnou práci u svazu nevykonával, což ti tam jistě potvrdí :-))) Pisosi, příště, prosím, jen ověřené věci.
N pisos - ® Pá 25.7.2008 0:13:37
Autora znám osobně, bohužel jsem jej nikdy neviděl při lovu, vždy se hovořilo jen o tom, že byl snad ještě stále je závodník v přívlači ale to je vše. Práci, kterou vykonával u svazu ( MO Cheb ) byla vždy nedotažená , tedy stejný postřeh jako u autora popisu o knize. Knihu jsem si také prolistoval a pročetl na prodejně, neb některé pasáže jsou chronicky známé a stále se opakující v různých periodikách. Kladně hodnotím foto v publikaci ale bohužel i tyto foto se nedrží původního záměru v knize tedy jak na královnu českých vod. Kniha určitě není pro rybáře ,který již mají nějaké zkušenosti s lovem, je spíše pro začínající rybáře a řekl bych ,že pro mladé začínající rybáře. Poslední strany knihy jsou ale jen reklamou a útokem na kapsu movitějších rybářů . Celkové hodnocení knihy, je čtivá ale nemá žádnou hodnotu co se týče lovu a zkušeností , jako kdyby autor si nechával zadní vrátka po další knihu.

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 1 | Starší >> | Konec ]

[ otázky | plavaná ]

Co je nového - plavaná + obecné
Oznámení - plavaná
Vložit oznámení

Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.

Kalendář akcí - plavaná
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniNash Zig Bugs

Přivezeme vám do Prahy a Trenčína kompletní program Nash Zig Rig. Jedná se o lov ryb ze sloupce a z hladiny. Nabízíme vám umělé nástrahy , hladinové splávky , plovoucí vlasce NXT Zig Flo , spray Zig Bug Juice a celou řadu pelet Gyro Bug Mix, Slicker Floaters a jiné.


akce, rybareniBivak Monster Bivvy 2,5 Man + lehátko + spací pytel

Dodáme do 24 hodin a bez balného a poštovného.Luxusní a velmi prostorný bivak trubkové konstrukce Lehátko + spací pytel ZDARMA!


Doporučujeme prodejnu
Adresář prodejen
Rybářské potřeby U Habakuka Rybářské potřeby U Habakuka

Plzeň, Na Roudné 39