Brněnské jádro

Ahoj nejen brněnští kluci rybáři a holky rybářky :o)! Abychom nezaplňovali plkárnu mnoha příspěvky, je tu otázka čistě jen pro vás. Všechny upozorňuji: VSTUP NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ!!!
Autor diskuse: Abies Alba - Profil , 10.6.2005 všeobecné - ostatní

NRed carp - Profil | So 23.4.2016 9:31:59

MrCement >> Tato ne

    NMrCement - Profil | So 23.4.2016 9:05:21

    Než nastartuji ,tak se pokusím proríznout sobotní ticho. Líbí se vám potetovane ženy ?

      NMrCement - Profil | So 23.4.2016 8:51:19

      Nazdar. Jsem celý rozechvely....... chytne, nechytne ...... zvládnu ji mít pod kontrolou ? První výjezd roku se sekackou

        NRed carp - Profil | So 23.4.2016 6:53:41

        Dobré ráno, snídáme.

          NRed carp - Profil | So 23.4.2016 0:33:15

          MrCement >> Máš pravdu, podkova má rovných 42 cm

            NMrCement - Profil | So 23.4.2016 0:26:18

            Red carp >> max.42cm ....... Ale jedly je, to zase jo

              NRed carp - Profil | So 23.4.2016 0:18:49

              Třetí kapr na břehu. Vstávat a cvičit.

                NPetr64 - Profil | Pá 22.4.2016 21:28:27

                Red carp >> OK.:o)

                  NHorda - Profil | Pá 22.4.2016 21:11:33

                  Red carp >> daj se koupit v hodoníne na chovatelské burze, cenu si nepamatuji, ale v řádech desetikorun, amura jsem kupoval za 40,-

                    Ndoliz - Profil | Pá 22.4.2016 17:12:26

                    Red carp >> Svitava rohlík. Jen chytit tak malý bude trochu problém. Budu si muset chytit ňáky do jezírka. Měly by ožírat řasu, a kromě 2 rusáků želvy a několika karasů tam nic nemám, takže je jezírko celkem prázdný.

                      NMrKos - Profil | Pá 22.4.2016 16:30:08

                      MrCement >> ano

                        NRed carp - Profil | Pá 22.4.2016 16:00:18

                        Petr64 >> Od toho je tu mocná zbraň SZ :-)

                          NPetr64 - Profil | Pá 22.4.2016 15:09:39

                          Red carp >> Věděl bych i o menších,ale asi by sem byl ukamenován.:-)

                            NRed carp - Profil | Pá 22.4.2016 14:51:12

                            doliz >> Jesetery už nechci. Buď zdechli, nebo je sežerou kočky. Už těch pokusů bylo dost :-)
                            Kdo mi chytí 6 ostroretek cca 15cm? Odměna jistá.

                              Ndoliz - Profil | Pá 22.4.2016 14:38:41

                              Red carp >> Pěkně drahý, taky jsem tam na to jednou koukal. Naštěstí se dají nachytat. A toho jesetera jsem schopen sehnat za 130 kč.

                                NRed carp - Profil | Pá 22.4.2016 14:33:55

                                Chci 6 ostroretek, ale toto......?

                                  NMrCement - Profil | Pá 22.4.2016 14:15:06

                                  MrKos >> energetickou hodnotu ?

                                    NMrKos - Profil | Pá 22.4.2016 13:40:59

                                    MrCement >> to víme, to vědí všichni. Ryba zdolaná na samosek má nízkou hodnotu, protože není ulovená, ale pouze zdolaná.
                                    Na příštím společném lovu ti ukážu svoje brčko a skutečný lov ryb.

                                      Nmakass - Profil | Pá 22.4.2016 8:54:43

                                      MrCement >> to se někdo má. Já se dostanu nejdříve v neděli. Palec navrch.

                                        NMrCement - Profil | Pá 22.4.2016 8:39:50

                                        Red carp >> vychlazena !

                                          Červené karty: Vondruš