Bojíte se v noci samotní u vody?

Nemáte strach nebo divný pocit z toho, když jste v noci sami o vody? Pokud ano, zajímalo by mně z čeho. Z lidí divných zvuků apod.
100 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy. (Začít číst od prvního z nich.)

Nchendler - Profil | So 21.11.2020 13:19:03

Bacha San >> aha,ty beres lidi podle rybareni....tak to potom jo

    Nchendler - Profil | So 21.11.2020 13:18:32

    Bacha San >> to nejsem a proto mozna vim,jak to chodi....

      NBacha San - Profil | Pá 20.11.2020 22:16:04

      chendler >> Jo sry, ty jsi kaprista:-) Tak s tebou nemusim.

        NBacha San - Profil | Pá 20.11.2020 22:13:07

        chendler >> Seš taky autista?

          NBulda 64 - Profil | Pá 20.11.2020 20:24:39

          Petr64 >> Tak to už je kámoš :D

            Nchendler - Profil | Pá 20.11.2020 20:18:32

            Bacha San >> skoda,ze na rybach, proti tobe dvere nestojej....dvere ti nic neudelaj

              NPetr64 - Profil | Čt 12.11.2020 11:45:22

              Dejv >> Tak srnec moc nepřekvapí, protože ho mám za souseda. Hulajzňá mi za zadkem každej víkend.

                Nsven - Profil | St 11.11.2020 15:46:18

                Heršvec >> Jj. Je to všetko volaké čudné .. :-)
                Takže druhý pokus :-)

                https://www.miamiherald.com/news/nation-world/natio​nal/article232441250.html

                  Nsven - Profil | St 11.11.2020 15:39:52

                  Dejv >>Pacholci !! Takhle si dělat prdel z lidí.. Na tom youtubu se už lže, skoro jako na Mrku .-)

                    NHeršvec - Profil | St 11.11.2020 14:42:27

                    sven >> Blbost, je to nějakej odstřel či co. Copak by se blesk plazil po zemi jak had?

                      NDejv - Profil | St 11.11.2020 14:14:49

                      sven >> přečti si komentáře pod tím videem. Je to fejk.

                        Nsven - Profil | St 11.11.2020 13:44:48

                        Pindˇa >> přecházím na bambusáky :-))

                          NPindˇa - Profil | St 11.11.2020 13:42:06

                          Blesk je sviňa-staženo z netu

                            Nsven - Profil | St 11.11.2020 13:36:32

                            Dulf >> Jj. z bouřky mám také lufta..
                            Od té doby co jsem na vlastní oči viděl v Polsku, jak blesk sestřelil kostelní věž..,
                            kamarádce zabil bráchu s manželkou, jednoho známého rybáře trefil na Písáku v Příšovicích atd.. Sice to naštěstí přežil ale s doživotními problémy...
                            Blesk je sviňa...jak začne bouřit, balím vercajk a mizím domů nebo alespoň do Faradayovy klece .-)
                            https://www.youtube.com/watch?v=Zao2r-wBVZ8

                              NDulf - Profil | St 11.11.2020 13:22:29

                              sven >> asi tak.Osobne jsem se bál na rybách,když slehl blesk do ocelového můstku tak 80 m ode mne.Jo to jsem teda vzal nohy na ramena.Nez to přešlo.To jsou případy kdy se někdy bojím.

                                NNeznaboh:-D - Profil | St 11.11.2020 13:17:25

                                koki128 >> picu Ostravaci jsou všichni tišší a distinguovani jedinci:-D

                                  Nkoki128 - Profil | St 11.11.2020 13:05:33

                                  Ned - Myslím, že o hodně Ostravácích u vody jdou legendy 🤣. Já je mám rád,oni jsou upřímní a je sranda-ti moji. Žádná agrese, žádný bordel. Úklid místa top👍- ani vajgl,ani papirek. Ale po 3 dnech se už ale těším domů, protože oni strašně řvou a sprostě a pořád 🤣. A vím, že pro okolní chytající, kteří chtějí mít klid to není příjemné.

                                    N˘Ö˘ Krab - Profil | St 11.11.2020 13:01:50

                                    Dejv >> Srnec ještě jde, jsem rád že tu nežijou pumy :)
                                    https://www.youtube.com/watch?v=pxo8X5uIWRE&ab_chan​nel=ParliamentOfOwls

                                      Nkoki128 - Profil | St 11.11.2020 12:58:00

                                      V přírodě strach nemám,ale jednou přijdu na rybník a chlap z pravé strany nahodí před moje místo(zatím nervy ok)a chlap co seděl v levo to hodil taky před mě (to už trošku nervy) a přitom místa pro dalších 5 lidí. Vzal jsem věci a šel jsem víc vlevo. Chystám se nahodit a šup a další nahodil před mě. Tak jsem dostal nervy a začal jsem řvát kde si má jako k.... do p... nahodit já, když to všichni hážou přede mě. Do toho oni, že si hážou kde chtějí a zase já že už mě to začíná s... Tak to lulani stáhli a nahodili konečně rovně. A pak jsem měl strach, že se na mě vrhnou a dají mi po hubě, protože byli dva. Ale oni asi taky měli strach. Možná mi naskočila žíla měl jsem oči krví podlité 🤣🤣🤣. To byl zatím největší strach u vody. A doufám, že i poslední. A tak to přeju všem, ať mají klid.

                                        Nsven - Profil | St 11.11.2020 12:23:34

                                        1Mara >> po brněnsku :-))

                                          NDejv - Profil | St 11.11.2020 12:23:00

                                          1Mara >> asi jo, nejsem myslivec :-)

                                            NDejv - Profil | St 11.11.2020 12:22:16

                                            Letní noc, sedíme s kámošem u Orlice mimo civilizaci na takové písčité kose, pozorujeme chemická světélka na špičkách prutů, všude je klid. Najednou na druhém břehu začíná šramot, který sílí, občas se ozve zachrochtání.
                                            Kámoš zbystří a
                                            "To jsou divoký prasata ?"
                                            "Jo"
                                            "A uměj plavat?"
                                            "Jo, ale sem k nám nepoplavou"
                                            Jen jsem to dořekl, z druhé strany se ozvalo mohutné šplouchnutí, jak něco skočilo do vody.
                                            Kamarád se jen nadzvedl v křesílku a "Plavou sem !!!!!!"
                                            Následuje střih a za 1-2 sekundy už jen slyším bouchnout dveře od auta, které měl zaparkované asi 50m od nás. Usain Bolt by byl asi teprve v půlce :-))))
                                            Chvilku nato kousek od našeho místa vylezla na břeh srnka, kterou asi divočáci vyplašili a v panice skočila do řeky :-))
                                            No, ještě dlouho jsem ho přesvědčoval, že nebezpečí už nehrozí :-))

                                              N1Mara - Profil | St 11.11.2020 12:06:09

                                              Dejv >> neřiká se béká ? Po myslivecku ? .-))))

                                                NDejv - Profil | St 11.11.2020 11:59:25

                                                Petr64 >> no on takovej srnec, když si štěkne kousek od tebe, ti taky spolehlivě užene křeč ve svěrači .¨:-))))

                                                  Nsven - Profil | St 11.11.2020 11:46:39

                                                  Neznaboh:-D >>
                                                  "Kdo uteče vyhraje"
                                                  "Pokud je boj nevyhnutelný, je třeba udeřit jako první"
                                                  "Na hrubý pytel, hrubá záplata"
                                                  "Bůh stvořil muže silné a muže slabé, a já jsem ten rozdíl vyrovnal.“ (Samuel Colt)

                                                    NNeznaboh:-D - Profil | St 11.11.2020 11:17:26

                                                    sven >> ono zase Ti co slouzi, vědí, že existují tvorové podobajici se sice člověku, ale totálně bez zábran. Myslím, že kdyby kolikrát společnost tušila jací a kolik takových je, bal by se nejeden hrdina a to i za bílého dne.

                                                      Nsven - Profil | St 11.11.2020 10:40:03

                                                      Dulf >> z této debaty lze na cca 99% odhadnout, kdo v životě nebyl na čundru a nespal v lese pod širákem...nebo nebyl na vojně ...a pakli byl, tak nikdy neprožil strážní službu např. v koridoru kolem muničáku, kdesi v šumavských lesích,
                                                      kde údajně za každým pařezem číhal imperialistický agent, usilující o jeho fyzickou likvidaci a vyhození muničáku do povětří .. .-)
                                                      Noo i když...
                                                      Jasně, že kdo se nebojí je blázen ..ale představa, že voják, policajt, hasič, záchranář apod. se odmítne vydat do nějaké akce s tím, že se bojí, je poněkud tragikomická .-)


                                                        Ndrvoštěp - Profil | St 11.11.2020 10:36:24

                                                        Pvl >> Malého Bobše😀😀

                                                          Nsiluri - Profil | St 11.11.2020 10:13:09

                                                          Petr64 >> aj taka nocna privlac - kusok zabrodeny, bez celovky a 1,5m od seba zlaknuty bobor - a vsetci vieme co robi plavajuci bobor ked sa zlakne - no na infarkt a posranie dokopy :)

                                                            NPetr64 - Profil | St 11.11.2020 9:56:55

                                                            Heršvec >> Ještě je super,když si někde zašitej na samotě,čekáš v noci na záběr,zadumaně poklimbáváš a za zadkem ti "zazpívá" volavka.:-)
                                                            Soví samičky taky umí spolehlivě probrat ze spánku.

                                                              NDulf - Profil | St 11.11.2020 9:56:48

                                                              Zdar.V rámci sebezáchovy je zdravé se přiměřeně bát ale.jak to tu čtu pro některé by bylo lepší chytat jen přes den.

                                                                NEsox 2 - Profil | St 11.11.2020 8:02:20

                                                                Na rybách se v noci nebojím. Chytám z lodi a tak jsou veškeré rušivé aktivity zvěře a nepříjemných lidí rozlohou vodní hladiny minimalizovány. Ano v noci mě může navštívit bobr, vydra nebo plavající divočáci, ale to člověk rozdýchá a kolikrát se více lekne třeba ten bobr než já. V noci může hrozit nebezpečí nebo alespoň problémy které pak musíme řešit bohužel jen od lidí. Přírody ani zvěře se obávat nemusíme. Ilustrační foto.

                                                                  NHeršvec - Profil | St 11.11.2020 7:58:37

                                                                  S liškama je prdel. O tom žádná. Tahle k nám chodila loni v září každou noc. První noc jsme byli teda lehce ve stresu, co že se to kolem děje, protože rachot v rákosí byl ukrutnej a pravděpodobně jich bylo víc, ale ukázala se jen tato. Mělo to ale i svou výhodu. Na revíru, kde jsem byl, se rozmnožili potkani, ale lišky s nimi dělají krátký proces. Sice když sedíte a za zádama vám něco zašustí a pak zaječí, tak to není nic moc, ale zase víte, že je o jednoho potkana méně. K té na fotce se váže ještě jedna docela úsměvná historka. Kolem druhé ráno slyším jak se mi něco dobývá do kýblů. První co mě napadlo, když jsem otevřel oči, byl potkan. Po rozsvícení čelovky jsem však zjistil, že to co se dobývá do kýble je liška a v hubě drží lopatku na krmení. Se slovy "Pusť to!" jsem se začal drápat ven ze spacáku. Liška lopatku na chvíli pustila a popoběhla. Když však viděla, že ze spacáku lezu jak napitej hroch, skočila zpět ke kýblu, sebrala lopatu do tlamy a byla v trapu. I s lopatkou. Lopatku jsem pak našel druhej asi 2 metry od prutů okousanou od potkanů.
                                                                  Pak mám ještě jeden zvukovej zážitek z jiného revíru. Je to takovej revír, kam nikdo moc nechodí, ale já ho mám rád. Chodím na flek kam vede jen jedna přístupová cesta, takže to tam mám docela pod dozorem. Lehce po půlnoci, když už jsem spokojeně dřímal ve spacáku, mi za bivak cosi zařvalo. Ale by to řev jako když ručně rozpůlíte dítě. No v tu chvíli jsem byl snad nejmenší duše na světě. Strašnej pocit. Vím, že veverky a jiná zvěř vydává někdy pekelný zvuky, ale abych si v tu chvíli uvědomil "To je veverka ty pitomče, ser na to." to se opravdu nestalo a já si v hlavě maloval bůh ví co.
                                                                  Já říkám, že největší je strach z neznámého. A ano, někdy mám u vody lufta, když ve tmě slyším různé zvuky a skřeky, protože v tu chvíli nevím o co jde. Ale většinou je to jen příroda. Podle mě je i docela nepříjemný, když jasně svítí měsíc. Ten dokáže v lese kreslit takový stíny, že je z toho někdy člověk posranej až za ušima. Ale ve finále, zase o nic nejde.

                                                                    NNed - Profil | St 11.11.2020 7:52:49

                                                                    Bacha San >> konečně rozumný zápis 😃

                                                                      NDeawon - Profil | St 11.11.2020 7:52:14

                                                                      Pokud jdu hlavně na řeku do půlnoci, tak u sebe mám teleskop + většinou i mačetu a prosekání místa. Ale usnout sám u vody bych se bál. Přeci jen lidi jsou svině.

                                                                        NBacha San - Profil | St 11.11.2020 5:01:49

                                                                        Ned >> Kvůli tobě přestanu pít i kafe:-)

                                                                          NNed - Profil | Út 10.11.2020 23:26:30

                                                                          koki128 >> to sou ti ostravaci, co jezdijó už leta na Mlýny? (Novomlýnská - D5)
                                                                          Jestli jo, tak už jsou legendou 😂

                                                                            Nkoki128 - Profil | Út 10.11.2020 22:55:06

                                                                            To jsem byl s Ostravákama na rybách a ti hned po snídani v 7 ráno hop vodku a zapít pivem. Říkám- nechcete si místo toho chlastu zahrát třeba karty???? To už jsme zkoušeli a nešlo to 🤪

                                                                              NPvl - Profil | Út 10.11.2020 22:53:07

                                                                              drvoštěp >> .to bude pohled , jestli se soused dostane do formy Co dáte první ? Káju Maříka ? :o§)

                                                                                Ndrvoštěp - Profil | Út 10.11.2020 22:42:54

                                                                                😂😂

                                                                                  NNed - Profil | Út 10.11.2020 22:41:20

                                                                                  koki128 >> nikdy se nehádám, nemám proč. Vždyť přeci mám vždycky pravdu 😜

                                                                                  Edit.. 😂

                                                                                    Nkoki128 - Profil | Út 10.11.2020 22:38:43

                                                                                    Ned - 🤣🤣🤣. Jen jsem chtěl, ať se pochopíme a nehádáme. Třeba 😜

                                                                                      NNed - Profil | Út 10.11.2020 22:31:51

                                                                                      koki128 >> vzal jsi to moc ze široka, stačilo napsat, že alkohol je metla lidstva 😉

                                                                                        Nkoki128 - Profil | Út 10.11.2020 22:25:56

                                                                                        Ned - No,ta drahá dělá to samé,co ta levná-jasná věc. Ale ti,co se jedou na ryby najebat a dělat bordel, tak ti si tu drahou nekoupí. Protože to jsou pitomci, kteří se potřebují udělat rychle a levně. Podle toho potom ten víkend vypadá.A ty vedle nich nechceš s dětma, nebo i sám trávit víkend. Jen příklad,kdy se u vody necítíš bezpečně. Jednou byl v Reflexu rozhovor s výčepním z pražské vyhlášené pivnice- A vy fakt neprodáváte tvrdý alkohol? Odpovědět- Ne, protože tvrdý chlast kurví zábavu. Ale nic proti ničemu,co je v rozumné míře 😜😄

                                                                                          NNed - Profil | Út 10.11.2020 22:18:18

                                                                                          Bacha San >> měl by ses léčit 😳

                                                                                            NKesam - Profil | Út 10.11.2020 22:13:53

                                                                                            Mám sebou československého vlčáka cca 38kg většinou se na nějakej 80 metrech otáčí i RS :D když začne řádit tak se ho bojím i já :D

                                                                                              NBacha San - Profil | Út 10.11.2020 22:12:57

                                                                                              mannice >> Jj, když zná člověk v přírodě hlasy a chování zvířat, rozpozná padnutí šišky od zlomení větvičky, například, cítí se i v noci u vody bezpečně.
                                                                                              Ale měl jsem kamaráda, který šel v noci na dírky, probořil se a našli ho třetí den na dně. A dokonce se snad ani neutopil, ale umrzl, jak na ten led nemohl zpět vylézt. Neměl bodce.

                                                                                                NDanda05 - Profil | Út 10.11.2020 22:12:26

                                                                                                mannice >> ono je podle mne, jako ve všem potřeba , být pokorny a ostražity a snažit se těm situacím vyhýbat, jakože nechytat třeba ve městě ale někde v roští dál od civilizace atd.
                                                                                                Druhá věc je ze proste někdy je to prostě smůla a člověka si nějaký kretén najde i tam, ale to si tě najde třeba i když jdeš z hospody a taky tam neprestaneme chodit 😉

                                                                                                  Nmannice - Profil | Út 10.11.2020 22:03:18

                                                                                                  Rodina mě absolutně nechápe, ale u vody se paradoxně cejtim bezpečněji, než kdybych byl někde ve městě,autě atd.. Je pravdou, že kolikrát když se o tom bavim třeba s rodiči..Tak si zpětně uvědomim, že jsou situace, které mohou být nebezpečné .. Ale vesměs se řídím pravidlem, pokud je slyšet "okolní příroda" je vše v pořádku..Jakmile utichne okolí, něco se děje.

                                                                                                    NBacha San - Profil | Út 10.11.2020 21:56:13

                                                                                                    Ned >> Nechlubím, jenom se u vody nebojím. To nebylo ze vzteku. Je to normální reakce autisty. Není to nic proti ničemu. V mládí to bylo horší.Ale jsou prostě lidi, co si nedají říct.
                                                                                                    Tak asi tak...:-)

                                                                                                      NNed - Profil | Út 10.11.2020 21:47:39

                                                                                                      Bacha San >> a s čím se chlubíš? 😲

                                                                                                        NNed - Profil | Út 10.11.2020 21:46:04

                                                                                                        koki128 >> Měl bych jen dotaz...když ta levná vodka leze těm pitomcům do palice, tak ta drahá dělá co? 🤔

                                                                                                          NBacha San - Profil | Út 10.11.2020 21:43:43

                                                                                                          Tak já to sem tedy dám, i když na to zrovna pyšný nejsem. Toto je můj nedávný autistický výlev pravačkou. Za těmito dveřmi jsou druhé, a taky v řiti tou samou ranou. Manželka mě za to málem přetáhla válečkem na nudle:-))) Nedovedu si představit, že by po tom někdo zůstal stát. Mám 95kg.
                                                                                                          Ale snad stačí ten jezevčík, slyšící na jméno Pašák Asad Ferdaláh Akbar:-)))

                                                                                                            Nbart.bm - Profil | Út 10.11.2020 18:23:11

                                                                                                            Deejv >> Lišky jsou svině :o)) to takhle jednou jsem ležel na sumcích na Bečvě,zašitej v tom bambusu či jak se to jmenuje.Jen prostě tunel k vodě ať to není moc vidět. V noci slyším jak se něco v tom škrábé ke mě.Říkám si kterej kokot v tom lozí že to dělá takový rachot a po tmě.Tak čekám co vyleze,jak už to bylo dost blízko tak jsem rozsvítil čelovku a málem jaem vypad z postele jak jsem se lek.Liška tak dva metry odemě,vystrčenou hlavu do toho mojeho tunelu a čumí,jen jí oči svítili. V klidu jsem ji řek ať si jde na svoje místo a neotravuje.To jsem neměl dělať.jak sebou cukla když se lekla mého hlasu málem jsem vypadl z postele podruhé jak sem se zas lekl jí :o))))) je to sranda chodit na ryby sám :o))))

                                                                                                              Nbart.bm - Profil | Út 10.11.2020 18:11:56

                                                                                                              _Karel_ >> těch zážitků je víc od vody co je na posrání nebo mrtvici.V Polsku takhle jednou usínám a slyším šustění,v domnění že je to liška cvaknu po uzávěrce foťáku, že si jí vyfotím a v záři blesku vidím ve vchodě do biwaku Německého Ovčáka jako prase,ten chlupatý typ tak 50kg.No málem jsem se prokousal zadní stěnou.Naštěstí už to byl dědek jak jsem zjistil na druhý den,když za náma přišel znova a za ním holčina ho hledat.Divočáci jsou normálka,chytám na vodách které málo kdo navštěvuje a jsou třeba v lese atd.

                                                                                                                Nkoki128 - Profil | Út 10.11.2020 11:50:54

                                                                                                                Největší sranda je, když jdu do lesa s manželkou a dětmi. Všechny 3 jsou vyklepané,😱😱😱. Tak jim říkám, že v lese se jim nic nestane. Ale u vody,kde můžeš natrefit na napranou partu pitomců to je jiné. Hlavně v létě, když ta levná vodka leze těm pitomcům do palice.

                                                                                                                  Nkudik - Profil | Út 10.11.2020 11:50:46

                                                                                                                  Koupil jsem HAVLOVU lavičku za39999Kč a jsem v poho,jestli si myslej že jsem dement nevím ale mám klid

                                                                                                                    Nnulák - Profil | Út 10.11.2020 11:39:46

                                                                                                                    Ja mam vyfocenou tuhle krasavici. Cely tyden kazdou noc mi chodili k bivaku (byli celekem 4). Prvni noc jsem slysel porad nejake zvuky a kroky kolem bivaku ale pokazde kdyz jsem se podival ven nic jsem nevidel, tak jsem byl docela posranej, protoze nejhorsi je kdyz clovek nevi co se kolem nej pohybuje. Druhou noc jsem opet slysel kroky a dokonce se mi neco otrelo o bivak a v tu chvili jsem vahal jestli se vubec podivam ven. Opatrne jsem rozepnul bivak a najednou na me ze dvou metru kouka liska, no v tu chvili jsem uplne zmrznul a cekal co bude,, liska byla samozrejme stejne vydesena jako ja a taky se ani nepohla tak jsem na ni zacal mluvit a ona v klidu odbehla dal. Vylezl jsem z bivaku, posvitil za bivak do lesa a tam si hrali dalsi 3 lisky od te doby jsem byl uz nasledujici noci klidny.

                                                                                                                      NBulda 64 - Profil | Út 10.11.2020 11:25:01

                                                                                                                      hechtmrk >> S přírodou, když se v ní člověk od mala pohybuje, není problém se sžít. Horší je "homo sapiens " 😬

                                                                                                                        NBulda 64 - Profil | Út 10.11.2020 11:21:11

                                                                                                                        u x a >> Svého času jsem si taky osvojoval katanu , ale tu kovovou...
                                                                                                                        Když o tom tak přemýšlím, tak ta rybářská se hodí vlastně pouze na sebeobranu, na válčení je marná.....😒

                                                                                                                          Nsiluri - Profil | Út 10.11.2020 11:17:32

                                                                                                                          Snazim sa chodit daleko od ludi a najradsej sam, parkrat som uz stretol 45kg individua s kapucami na hlavach co o 1 rano bez slova chodili hore/dole po jednom/po dvoch okolo. Keby ale nieco chceli ich slusne upozornim ze som "ozbrojeny" - budu vedet prd, fetaci ostre pistole nenosia. Keby aj tak chceli ist blizsie dostanu do ksychtu par nabojov nonivamidu 120mg a na blizky kontakt mam boxer a silny pud sebazachovy :))
                                                                                                                          Klasicke prirodne suchotanie ma nastrasi :), ale neodradi, mam rad nocne chytanie

                                                                                                                            Nkoki128 - Profil | Út 10.11.2020 11:13:18

                                                                                                                            Taky někdy poslouchám ty kroky kolem a přestávám dýchat. Ale od jara už budu klidnější 😜🤣

                                                                                                                              Nhechtmrk - Profil | Út 10.11.2020 10:44:09

                                                                                                                              Bulda 64 >> doporučil bych jim noční kajakovačku, splouvat nějakou řekou v džungli, to se člověk naučí vnímat všechny zvuky líp :-)

                                                                                                                                Nu x a - Profil | Út 10.11.2020 10:42:08

                                                                                                                                Já když vláčím 24h tak nemám z ničeho strach..moje catana mi dodává pocit jistoty..

                                                                                                                                  Nhechtmrk - Profil | Út 10.11.2020 10:41:21

                                                                                                                                  1Mara >> takovej velkej kluk a bojí se myslivců :-)

                                                                                                                                    NBulda 64 - Profil | Út 10.11.2020 10:33:17

                                                                                                                                    Nejhorší je zemřít na vystrašení :D

                                                                                                                                      NLuko91 - Profil | Út 10.11.2020 10:26:20

                                                                                                                                      Jednou když sem byl pod bivakem se ženou u labe, mě ve 2 ráno vzbudila že někdo už 5 minut chodí kolem bivaku, nic sem neslyšel, otočil sem se a za chvilku jsem to uslyšel i já. Celej posranej sem vylezl ven a nikde nikdo. Moc dobře vím jaký rámus dokáže dělat například ježek, ale znělo to fakt jako lidské kroky. No dodneška nevím co nebo kdo to byl, ježek, prase, RS, nebo masovej vrah, nevím, ale do rána už sem neusnul... Vždycky si vzpomenu když sem jako fakan chodíval před 20 lety se strejdou na ryby a vraceli se v noci bez baterky přes pole a les a já byl strachy totálně vyřízenej, a ptal sem se, strejdo ty se nebojis? A on mi vždy odpověděl, čeho? Příroda ti neublíží, nejnebezpečnější je člověk. A měl pravdu

                                                                                                                                        Nwlcakk - Profil | Út 10.11.2020 9:57:11

                                                                                                                                        Já osobně sebou nosím pepřák a teleskopicky obušek kdyby náhodou. Snad k tomu nikdy nedojde a upřímně pochybuju, že kdyby na mě přišli dva / tři borci, že by mi něco z těch prostředků pomohlo.

                                                                                                                                        Nicméně je mám vždy ve spacáku v ruce a cítím se alespoň trochu bezpečněji..
                                                                                                                                        Ale třebas Ostrava a jiné podobné města, no nevím.

                                                                                                                                          NDodo677 - Profil | Út 10.11.2020 8:15:29

                                                                                                                                          Když to tady čtu tak to abych si sebou nosík k vodě minimálně kudlu nebo pálku na baseball...
                                                                                                                                          ....ale zase když vím jak se kolikrát přikrade RS ?! Tak to smrdí nedorozuměním 😀

                                                                                                                                            NPvl - Profil | Út 10.11.2020 8:11:05

                                                                                                                                            Moje příhoda není sice z rybařiny ,ale zodpovědně mohu říci, že v ten moment jsem byl "posra.ej . Odehrálo se to na Šumavě . S kámošem myslivcem jsem vyrazil na takovou šoulačku .. šli jsme jen po asfaltce (jakoby po vrstevnici) .. na levé straně stráń, která se táhla mírně do kopce v pravo se zase svažovala opačně . Tam bylo zorané pole. Pomalu a potichu jsme kráčeli po tý cestě . Byla docela jasná noc Nevím co mne přimělo k tomu zvednout hlavu k obloze ... Nevím jaká to byla vzdálenost , ale celkem blízko . Proti nám černá silueta "něčeho velkého" Později mi to připomnělo strašidelné scény z hororu . Kámošovi říkám ty vole co to bylo ?? On odvětil "ty vole nepoznáš výra " Fakt jsem v první chvíli myslel že nás, chce napadnout nějaký vetřelec :o§)) EDIT : když si to vezmu v časovém horizontu stačilo pár vteřin ani bychom nevěděli ,že nad náma "něco" přeletělo

                                                                                                                                              NKrom 63 - Profil | Út 10.11.2020 7:58:04

                                                                                                                                              Po pročteni této diskuze se už taky bojim - beze srandy...

                                                                                                                                                Njá 2 - Profil | Út 10.11.2020 7:26:39

                                                                                                                                                Já se bojím i ve dne