- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Lampárna- Jen si postěžuj & pobreč
Prostor pro všechny, které něco trápí, kteří si potřebují někde postěžovat, ale zrovna nemají kde.V lampárně možno podat stížnost na rybáře, jiného člověka, na ryby,na firmu, na úřad, na sousedovo zvíře, na milence své ženy, na vlastní ženu, na cizí ženu, na počasí, na vodu , na vládu, na daně, na Vláďu a na fůru jiných věcí. ... Jen si postěžuj & pobreč - od toho tady máš Lampárnu. ...
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
21x v oblíbených a 12x v ignorovaných.
NTichej - Profil | Čt 22.11.2018 7:02:59 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
chci plotičky na dravce a chytám kapře :-( :-(
NTichej - Profil | Pá 12.12.2014 21:54:34
N: vydrák - Profil | St 10.12.2014 9:31:33 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Měl jsem slíbeno od ředitele výroby přidáno za mé nadprůměrné pracovní výsledky a za zlepšováky,které jsem v posledních letech praktikoval.
Noo..,dostal jsem nakonec houbeles. (prý je špatná doba)
Takže vážený pane řediteli - pěkně si mě hnul žlučí a totálně votrávil.
Mé další účinkování v této firmě jeví se mě do budoucna jako neperspektivní a budu se snažit co nejdříve s tím něco udělat.
Tak a teď místo budování kapitalismu jedu na ryby. Šmitec!
NSoulfish - Profil | Ne 6.4.2014 21:54:04 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
1) na cejny (nebrali)
2) na skaláky (nebrali)
3) na jednoho člověka (smál se mi, že to neumím)
4) na jednu člověčici (nebere)
5) na technologické centrum SONY (nechcou nám do firmwaru zabudovat co chceme)
6) na předpovídané počasí od 7.4. do 13.4. (páč asi bude hnusně)
7) na meteorology (páč to věští z kříšťálové koule a těžko říct, kdy jim to vyjde))
8) na spolubydlící (parchanti ve 30 letech neumí umýt talíř !!!)
9) na to že už je tu skoro rok ticho - se asi máte všichni dobře a nemáte na co nadávat :o)
se máte
no a to by dneska mohlo tak nějak stačit :o)
NShafi - Profil | Ne 19.5.2013 16:03:38
Nsfox - Profil | St 15.5.2013 19:07:40
Nkarloson® - Profil | St 15.5.2013 18:58:42
NEfis9 - Profil | St 15.5.2013 17:51:27
NEfis9 - Profil | St 15.5.2013 17:36:08
NShafi - Profil | St 15.5.2013 17:10:16
NEfis9 - Profil | St 15.5.2013 16:40:15
NShafi - Profil | St 15.5.2013 14:18:07
NMAXXSKATER - Profil | St 15.5.2013 13:37:06
NEfis9 - Profil | St 15.5.2013 13:33:07
NMAXXSKATER - Profil | St 15.5.2013 13:30:41
Nvisage - Profil | St 15.5.2013 13:26:41
http://sportky.topky.sk/c/107428/video-hudackova-radost-po-zapase-s-usa-na-srot-sme-ich-rozje-ali-napis-to-tam
NMAXXSKATER - Profil | St 15.5.2013 10:09:10
Nkarloson® - Profil | St 15.5.2013 10:03:41
NMAXXSKATER - Profil | St 15.5.2013 9:31:15
Nsfox - Profil | Út 14.5.2013 22:09:20
Stěžuji si na život který do mne kope ze všech stran ,a stěžuji si na svou blbost ,že ho neumím ukočírovat .
Nlikin - Profil | Út 14.5.2013 22:07:06
NTichej - Profil | Út 14.5.2013 21:39:24
NEfis9 - Profil | Út 14.5.2013 14:20:56
Nvisage - Profil | Út 14.5.2013 14:12:55
NEfis9 - Profil | Út 14.5.2013 13:59:13
NEfis9 - Profil | Út 14.5.2013 13:58:46
Ty jsi opravdu chory clovek.
Nvisage - Profil | Út 14.5.2013 13:24:27
NEfis9 - Profil | Út 14.5.2013 13:10:28
NEfis9 - Profil | Út 14.5.2013 12:51:42
NAnýzový dědek - Profil | Út 14.5.2013 12:46:58
NMAXXSKATER - Profil | Út 14.5.2013 12:27:53
Nkarloson® - Profil | Út 14.5.2013 12:16:01
NEfis9 - Profil | Út 14.5.2013 12:15:56
NAnýzový dědek - Profil | Út 14.5.2013 12:11:01
Třeba by jí bavila jiná technika jako plavaná nebo přívlač, které jsou akčnější- chce to vyzkoušet a pokud sama nebude mít o toto zájem , tak bych jí nechal klidně se opalovat a kochat přírodou kolem.
Nkarloson® - Profil | Út 14.5.2013 12:05:07
Nkarloson® - Profil | Út 14.5.2013 12:03:01
Nhraji - Profil | Út 14.5.2013 12:02:03
NAnýzový dědek - Profil | Út 14.5.2013 12:01:42
Že jí nebere chytání ryb se stavá dost často, ale měl bys být rád, že je ochotna tam být s tebou a smiř se s tím, že i kdybys chytal třeba na 10 prutů, tak nemusíš chytit vůbec nic.
Holka si chce u vody odpočinout a stačí jí málo- jen BÝT s tebou- to je vzácný dar a toho si važ.
N: vydrák - Profil | Út 14.5.2013 11:59:19
NEfis9 - Profil | Út 14.5.2013 11:58:34
Znam to na vlastni kuzi od nas doma :-))) u nekolika exemplaru :-)
Nkarloson® - Profil | Út 14.5.2013 11:57:30
N: vydrák - Profil | Út 14.5.2013 11:55:52
Nkarloson® - Profil | Út 14.5.2013 11:53:58
Nkarloson® - Profil | Út 14.5.2013 11:50:50
NEfis9 - Profil | Út 14.5.2013 11:49:24
Nhraji - Profil | Út 14.5.2013 11:47:55
Nkarloson® - Profil | Út 14.5.2013 11:43:27
N: vydrák - Profil | Út 14.5.2013 11:09:09
Stavení bez elektřiny,pro vodu ke studni,jídlo na plotně. Žádný PC,mobil a jiný hlouposti k životu nepotřebný :-))
NEfis9 - Profil | Út 14.5.2013 10:59:26
S tou prací máš maximální pravdu. Když mám dost, sama to na sobě uplatňuji, jen někdy ty fyzické následky :-))))
Ale myšlenku máš výbornou. Hlavně žádný spojení - telefony, internet nic. Nejlíp ani poštu. A od rána do večera hezky zostra.
Nejvíc totiž lidem hrabe právě z toho věčnýho on line.
N: vydrák - Profil | Út 14.5.2013 10:54:33
Nejlepší lék na deprese a stres je fyzická namáhavá práce.Takovej vystresovanej manažer,když by ráno za úsvitu vzal kosu a šel síct louku plnou rosy,to bys viděla ty zázračný účinky! :-)))
NEfis9 - Profil | Út 14.5.2013 10:49:00
Plně s tebou souhlasím a máš mojí maximální podporu. Super nápad!
N: vydrák - Profil | Út 14.5.2013 10:44:03
Vlastním v srdci Jižních Čech 2 hektarovou louku.Louka je na vrcholu kopce,zcela na rovině.
Nevede k ní žádná komunikace,louka je obroubená ze třech stran stromy.Je to krajina civilizací nepolíbená,nikdy neoraná a rostou na ní kytičky stejný jak na počátku minulého století.
Postavil bych na ní velký roubený stavení,do kterýho by nevedla pochopitelně elektřina.
Ke stavení chlív,do chlíva koníka,2-3 kravky,kozy a ovce,nějakou drůbež a králíky.Vedle políčko na brambory a obilí.Prostě vše,co k takovýmu stavení na začátku 20.stol patřilo.
Proncip - vše by sloužilo jako ozdravovna pro lidi trpící depresemi a stresem,pro všechny kteří zde píší jak je svět nespravedlivej a jak jsou nešťastný.
Od slunka do slunka by pracovali na poli,ráno a večer dojili krávy a kozy,starali se o chod hospodářství.
Vono by vás ty roupy přešli! :-))
Tak a na tohle všechno scháním investora,já dodám know-how a zkušenosti z oboru zemědělství :-))
Čtenáři této diskuse také sledují
NFóry59870
NRybářsko-houbařské jádro .-)45010
NZahrada pro lenochy aneb zahradnicko-budovatelské jádro22054
NBrněnské jádro364683
NZoologický koutek MRKu.33418
NLodě - Loďky - Lodičky18426
NČerná listina Bazaru - upozornění na podvodné či nefér jednání1517
NDokumenty z přírody kolem vody624
NGastronomická katastrofa aneb, jak vařím já.144806
NItalská klika - smetánka jižních lovišť23577
Kde to žije - všechna témata
12:28NDiskuse k článku: Invazivní druhy ryb v našich vodách 2 - Sumeček americký 20
11:46NDivoký potočák nebo granulák? 58
11:00NRybáři vs ochránci přirody 81
8:59NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
8:21NPoradna: Sumcařina 2574
6:48NStaré Česke rybářské vybavení 399
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StNPoradna: Redakce MRK.cz 1766
StNHlídač slev eshopů 751
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
Co je nového - všeobecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
Rybářské centrum Olomouc
Rybářské potřeby pro Vaše životní úlovky. Na prodejní ploše 160 m2 a na eshopu naleznete vše pro sladkovodní i mořský...










