Vaše chaty - fota

Pochlubte se vaší chatou, kde trávíte volno spojené s rybařinou, případně uvítám vaše fotky
Autor diskuse: Kukin1 - Profil , 20.1.2010 všeobecné - ostatní

Kukin1 - Profil | Pá 4.10.2019 9:31:29

:)

    Kukin1 - Profil | Pá 11.5.2018 8:33:28

    :)

      Kukin1 - Profil | Čt 4.1.2018 11:16:47

      vše nejlepší v novém roce

        Kukin1 - Profil | Pá 26.5.2017 8:28:32

        :))

          Kukin1 - Profil | Út 30.8.2016 13:57:38

          Starc55 >> neboj nezamknu jen chci prostě to dotáhnout na 1000 příspěvků, jsem si tak kdysi stanovil :)))))) neboj neustále oživuji :))))

            Starc55 - Profil | Út 30.8.2016 13:29:46

            Kukin1 >> To jako že to zamkneš? To nedělej. Jen je potřeba to tady občas oživit...

              Kukin1 - Profil | Út 30.8.2016 12:44:06

              tak ještě 70 příspěvků a už vám dám opravdu pokoj, děkuji Kukin:)))))))))

                Kukin1 - Profil | So 9.4.2016 18:00:24

                :)

                  Starc55 - Profil | Čt 31.3.2016 22:44:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Jedna stará fotka....

                    Kukin1 - Profil | Po 2.11.2015 13:41:40

                    :))

                      Kukin1 - Profil | Pá 10.7.2015 14:34:06

                      Už aby to bylo:))

                        Starc55 - Profil | Út 23.6.2015 9:48:24

                        Kukin1 >> Už to bude, neboj.

                          Kukin1 - Profil | Po 22.6.2015 23:10:07

                          :))

                            likin - Profil | Pá 29.5.2015 7:07:05 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Tak taky jednu, vlevo mimo záběr je hrad, foto je asi tři roky staré, dnes je chata opravená.

                              klobonek - Profil | Čt 28.5.2015 21:11:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Rekonstrukce v plném proudu :-)

                                Kukin1 - Profil | Čt 28.5.2015 21:01:37

                                :)))

                                  airfish - Profil | Ne 8.3.2015 4:41:47

                                  klobonek >> Bohužel to tam před pár lety navštívili kormoráni a od té doby se to ještě nevzpamatovalo.

                                    klobonek - Profil | Pá 6.3.2015 16:59:10

                                    airfish >> Moc pěkný, rybí obsádka? Když neberou, tak evidentně můžeš vyběhnout i na houby. Fakt moc pěkný místečko.

                                      pouzy - Profil | Pá 6.3.2015 16:43:27

                                      airfish >> zelno bude zachvilku.

                                        pouzy - Profil | Pá 6.3.2015 16:41:45 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Za chvíli budou ty sloupky u chajdy celý zelený a nestíhám to stříhat,vždycky již říkám at je po veg.období.

                                          airfish - Profil | Pá 6.3.2015 16:35:04

                                          pouzy >> Ještě by to chtělo, aby se už zazelenalo:)

                                            pouzy - Profil | Pá 6.3.2015 16:29:31

                                            airfish >> Náádhera.Moc pěkné místečko,romantika jak v pohádce.

                                              airfish - Profil | Pá 6.3.2015 16:26:55

                                              klobonek >> Jj:)

                                                airfish - Profil | Pá 6.3.2015 16:26:37

                                                pouzy >> Koukám na ni z verandy a dokonce slyším když začnou ryby večer sbírat:))

                                                  klobonek - Profil | Pá 6.3.2015 16:24:48

                                                  airfish >> Pěkná chata, doufám, že je poblíž i voda :-)

                                                    pouzy - Profil | Pá 6.3.2015 16:18:16

                                                    airfish >> Moc pěkná chata a jak daleko je to k vodě.

                                                      airfish - Profil | Pá 6.3.2015 16:12:38

                                                      První letošní kouř:)

                                                        airfish - Profil | Pá 6.3.2015 16:11:34 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                        Dnes mě probudilo sluníčko a tak jsem vzal kolo a jel "odšpuntovat" chatu:) Po zimně byla kupodivu v pořádku až na jednu okousanou borovičku od srnčího, kterou jsem loni zasadil.

                                                          Kukin1 - Profil | Pá 6.2.2015 10:41:18

                                                          Starc55 >> toužím :))) po 1000 pak uvidíme :) do té doby máme ještě spoustu času :)

                                                            Starc55 - Profil | Pá 6.2.2015 10:36:32

                                                            Kukin1 >> Ne abys to zamkl. To by jsi mě to, víš co....

                                                              Kukin1 - Profil | Pá 6.2.2015 10:29:55

                                                              :)

                                                                Casio - Profil | Po 29.12.2014 16:58:37

                                                                Starc55 >> děkuju :-)

                                                                  Starc55 - Profil | Po 29.12.2014 16:51:05

                                                                  Casio >> Dobrá práce, pěkná bude.

                                                                    Casio - Profil | Čt 25.12.2014 21:42:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                                    Tak pomalu nastává čas bilancování... letos jsem rybám moc nedal ,ale vybudoval jsem víc než bylo v plánu.Škoda že od zítřka přijdou mrazy... Okna ale ještě osadím,čekají v dílně na lazuru :-)

                                                                      Kukin1 - Profil | Po 10.11.2014 13:34:29

                                                                      Starc55 >> tak nezapomeň foto :))) ahoj Kukin