- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Teplé boty na ryby
1. Musí hřát ve všech těchto ročních obdobích.
2. Důležitá věc je, aby nepromokly!! Nesmí se namočit jenom po ranní rose, ve sněhu nebo v dešti.
3. Nesmí být moc těžké a tvrdé. Aby se v nich dalo normálně pohybovat, třeba na vláčce, ne jenom sedět u prutů.
4. Musí být výdržné. Chtěl bych je nějaký ten rok používat.
5. Cena +/- 5000.
Nejdůležitější body 1-3, to opravdu musí splňovat. Předem děkuji za každý odkaz či zkušennost.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
8x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
NAnýzový dědek - Profil | Ne 23.10.2011 13:26:54
limitu
Nnofish - Profil | Ne 23.10.2011 13:25:34
NUnca - Profil | Ne 23.10.2011 13:23:23
Nnofish - Profil | Ne 23.10.2011 13:20:51
NBadimura - Profil | Ne 23.10.2011 13:18:55
Nnofish - Profil | Ne 23.10.2011 13:18:53
Nnofish - Profil | Ne 23.10.2011 13:16:43
Na podzim mám neopreny a pohoda, ty teď stačí.
NBadimura - Profil | Ne 23.10.2011 13:14:12
NJettys - Profil | Ne 23.10.2011 13:12:21
Nnofish - Profil | Ne 23.10.2011 13:11:45
Nnofish - Profil | Ne 23.10.2011 13:09:13
NUnca - Profil | Ne 23.10.2011 13:08:19
Narnošt - Profil | Ne 23.10.2011 13:06:30
NBadimura - Profil | Ne 23.10.2011 13:05:10
Nnofish - Profil | Ne 23.10.2011 12:49:45
NUnca - Profil | Ne 23.10.2011 12:37:16
NBucho - Profil | Ne 10.10.2010 12:25:19
Nmadeintomik - Profil | Čt 14.1.2010 16:41:16
Máte někdo tyto boty ? Magnum Leather Sympatex CT
http://www.armed.cz/obleceni-a-obuv/obuv/vojenska-obuv/boty-magnum-elite-8-leather-sympatex-ct/
NNebel1 - Profil | So 17.10.2009 17:45:55
NRadek Fox - Profil | Pá 16.10.2009 23:52:33 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Za kvalitní obuv dáš v provnání s ČR i méně než polovinu, a samozřejmostí je použití materiálů jako GoreTex, Thinsulate, Vibram atd.
Zajímavou nabídku nalezneš u firmy Irish Setter, jejich zimní zateplené boty mně i kamarádovi slouží bez sebemenšího problému.
http://www.cabelas.com/cabelas/en/common/search/search-results1.jsp?_dyncharset=ISO-8859-1&hasJS=true&_D%3AhasJS=+&sort=all&QueryText=irish&_DARGS=%2Fcabelas%2Fen%2Fcommon%2Fsearch%2Fsearch-box.jsp.form23
NCarabus - Profil | Pá 16.10.2009 23:18:15
NSNOW - Profil | Pá 16.10.2009 22:42:03 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
NPech - Profil | Pá 16.10.2009 22:30:55
NDiki - Profil | Pá 16.10.2009 20:38:21
Nskalka14 - Profil | Pá 16.10.2009 17:52:56 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
NPech - Profil | Pá 16.10.2009 17:37:54
NEsox - Profil | Pá 16.10.2009 17:33:20
NAbies Alba - Profil | Pá 16.10.2009 17:33:01 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Na www.meindlboty.cz si určitě vybereš.
Mám od nich celokožené, dokonce jsem v nich spadla v zimě do vody a i tak se dobře vysušily. Voda mi do nich natekla samozřejmě až vrchem.
NKuli-k1 - Profil | Pá 16.10.2009 17:25:54
Nmartcv - Profil | Pá 16.10.2009 17:04:53 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
NAďo - Profil | Čt 15.10.2009 22:59:50
http://www.totalfishinggear.co.uk/ProductDetailInfoWithOptions.cfm?ID=TFG-XTH-AP&ShopRef=39&Prime=No&shopListRec=38316
Mam styri pary topanok na ryby a najviac mi vyhovuju tieto.
Nplavan - Profil | Čt 15.10.2009 21:47:15
NShimPaul - Profil | Čt 15.10.2009 21:12:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Já mam tyhle 100% hovězina po nakrémování nepromoknou ani náhodou a s teplou ponožkou mi v nich ještě nebyla zima.
NJapčák - Profil | Čt 15.10.2009 21:04:40
Ano, znám i potůčky kde to jinak nejde a zprasím vodu na několik hodin.....
Mám z toho vždy blbý pocit
Nmadeintomik - Profil | Čt 15.10.2009 20:50:04
NJapčák - Profil | Čt 15.10.2009 20:29:44
Osobně do vody zajdu v nejnutnějších případech.
Jen tak.
Vláčkař není muškař.
Ale nechci tím říci že jsem nikdy nemuškařil.
Nmadeintomik - Profil | Čt 15.10.2009 19:06:19 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
No já mám tyto , ale většinou chodím vláčet v broďákách anebo v neoprenových gumákách .
NJapčák - Profil | Čt 15.10.2009 18:40:45 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
A TO je dobře.
NJapčák - Profil | Čt 15.10.2009 17:36:22
Na léto to zrovna není . Kožená, jakési membrány, vibram podešev, pohodlná, no.
Cena , opravdu si nepamatuji ale nad čtyři to asi nebylo.
Zatím spokojenost.
Před tím jsem měl jakési přímo z Anglie a vydrželi přes deset roků, takže si myslím že vím co chci :-)
Nloda30 - Profil | Čt 15.10.2009 16:04:18 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Nkaštan01 - Profil | St 14.10.2009 22:15:11 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
NPÍĎA1972 - Profil | St 14.10.2009 18:02:32 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
NSimik1987 - Profil | St 14.10.2009 12:37:09 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Njarda011 - Profil | St 14.10.2009 12:15:19 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
S velikostí obuvi mi ochotně poradili a ještě dali slevu 5% :)
NRytíř - Profil | Út 13.10.2009 16:21:27 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
NBingo - Profil | Út 13.10.2009 8:27:27
Nosím je celoročně na treking a na ryby. Přebrození potoka není problém. V zimě s teplou a kvalitní ponožkou není cítit zima ani kdyby bylo mínus padesát. Boty jsou stavěny na dlouhé pochody s těžkým batohem, takže námahu u vody bez problému snesou. Mám je třetí rok a používám je zhusta. Bez závad.
Cena je kousek nad 4.000 Kč
Nkura11 - Profil | Út 13.10.2009 8:03:05
NJSOB - Profil | Út 13.10.2009 7:51:39
Da se s tim i vlezt kousek do vody.
Ty Huntery jsou super, ale do vody je nedoporucuju. Zatekaly svagrovi i kamosovi.
NNebel1 - Profil | Út 13.10.2009 7:43:25 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
NPetrK - Profil | Út 13.10.2009 7:40:52 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Čtenáři této diskuse také sledují
NFóry59886
NČína - objednali ste uz nieco?15760
NRybářsko-houbařské jádro .-)45015
NO kočkách a kočičácích20772
NČerná listina Bazaru - upozornění na podvodné či nefér jednání1517
NZoologický koutek MRKu.33424
NFotografování z pohledu amatérského rybáře53894
NUdírny a uzení51152
NRybářsko - Dřevorubecká klika83162
NZahrada pro lenochy aneb zahradnicko-budovatelské jádro22077
Kde to žije - všechna témata
19:05NTrofeje - lín obecný 1
17:56NPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 16
17:56NPoradna: Muškaření 3852
17:53NV Českém Krumlově skončil pokus o biologickou regulaci pijavic úhynem celé nasazené obsádky (Bleskovka) 2
17:42NRybáři a vinařství 933
16:24NBleskovky: V Českém Krumlově skončil pokus o biologickou regulaci pijavic úhynem celé nasazené obsádky 1
15:57NLov pod jezem v letních vedrech? 47
15:43NČluny Raptor 805
14:16NKde sehnat protisměrné válečkové ložisko na Daiwu fuego 1
13:27NJezero Štít A , místo R1 3
13:18NBoilies TB baits- chytací řada 50
8:43NATTs hlásiče a ATTx příposlech 554
SoN🔥 Grill a grilování 🔥 592
SoNRybářský kniho - koutek 145
SoN471226 - Blatecký mlýn 1A 14
Co je nového - všeobecné
16:24NBleskovka: V Českém Krumlově skončil pokus o biologickou regulaci pijavic úhynem celé nasazené obsádky
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
Akční nabídky
JRC Naviják XTX 10000 | SLEVA 48%Za 1.499 Kč
Fantastický naviják s grafitovým tělem v kombinaci s opracovanou hliníkovou cívkou vede ke spolehlivému, ale lehkému navijáku. Super hladký černý design a červené detaily JRC jsou konečným doplňkem tohoto nádherného, ale silného navijáku! 3 různé velikosti: 6000, 8000 a 10000."
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
14.8."Noční Dešná"
15.8.Rybářské závody Hradčany u...
Doporučujeme e-shop
Saccon Carp
Rybářský e-shop se zaměřením na moderní kaprařinu. Máme dlouholeté zkušenosti, na trhu úspěšně působíme přes 10 let....





















