Sběratelé a srdcaři - historické rybářské potřeby

Zdravím.
Jsem sběratel historického rybářského nářadí a hledám zde stejně potrefené kolegy , ale i jiné srdcaře , kteří tyto relikvie schranují a opatrují, aby je uchvali pro další generace rybářů.pokud cokoliv vlastníte pochlubte se zde.Hledám také věci a fotky těchto věcí z kterých chci vytvořit katalog historických rybářských potřeb pro široký okruh rybářů a sběratelů.Moc děkuji za všechny příspěvky.
Autor diskuse: jarohardy - Profil , 19.4.2009 všeobecné - náčiní, doplňky

jarohardy - Profil | St 17.10.2012 9:51:47

znak

    jarohardy - Profil | St 17.10.2012 9:51:04

    z druhé strany /mazlík/

      jarohardy - Profil | St 17.10.2012 9:50:02

      TAP lady

        jarohardy - Profil | Po 8.10.2012 13:21:41

        a ještě jedna

          jarohardy - Profil | Po 8.10.2012 13:21:06

          Rousek reklama

            jarohardy - Profil | Ne 7.10.2012 19:54:52

            a ještě jednou

              jarohardy - Profil | Ne 7.10.2012 19:54:24

              OKAN

                jarohardy - Profil | Ne 7.10.2012 19:37:12

                  jarohardy - Profil | Pá 5.10.2012 11:51:18

                  a ještě z jiného pohledu.
                  O víkendu představím galerii nástrah SOL a ROUSEK.

                    jarohardy - Profil | Pá 5.10.2012 11:49:21

                    pruty

                      jarohardy - Profil | Pá 5.10.2012 11:47:57

                      ostatní

                        jarohardy - Profil | Pá 5.10.2012 11:46:55

                        ROUSEK č.2 , tyto i jiné navijáky naleznete na www.antiknavijaky.freepage.cz

                          jarohardy - Profil | Pá 5.10.2012 11:45:24

                          ROUSEK č.1

                            jarohardy - Profil | Pá 5.10.2012 11:43:25

                            Tokoz druhý regál spodek , tyto i jiné navijáky naleznete na www.antiknavijaky2.freepage.cz

                              jarohardy - Profil | Pá 5.10.2012 11:42:17

                              Tokoz druhý regál

                                jarohardy - Profil | Pá 5.10.2012 11:40:21

                                sbírka TOKOZ

                                  jarohardy - Profil | Čt 4.10.2012 11:49:54

                                  NEJVĚTŠÍ A NEJÚPLNĚJŠÍ STRÁNKY HISTORICKÝCH NAVIJÁKŮ -

                                  www.antiknavijaky.freepage.cz
                                  www.antiknavijaky2.freepage.cz
                                  stránky jsou postupně doplnovány a aktualizovány
                                  navštěvujte kováře ne kováříčky.

                                    jarohardy - Profil | Čt 4.10.2012 11:46:06

                                    a ještě jedna reklama

                                      jarohardy - Profil | Čt 4.10.2012 11:45:35

                                      Stabil Rousek I. počátek výroby duben 1935

                                        jarohardy - Profil | Čt 4.10.2012 11:44:45

                                        Tak opět otevíráme tuto diskuzi jelikož na příbuzných píší pořád stejné věci. Zde budou nové info a obrázky k tématu.

                                          jarohardy - Profil | St 27.6.2012 9:12:38

                                          jedna vilka kde bydlel výrobce navijáků

                                            jarohardy - Profil | St 27.6.2012 9:03:59

                                            dvě rozdílné planety českých navijáků , vlevo REEX , vpravo Triplec SOL C

                                              Brtek - Profil | Čt 10.5.2012 21:24:42

                                              Krásně jsem si zavzpomínal dřív bylo všechno lepší.

                                                jarohardy - Profil | St 21.3.2012 21:49:34

                                                nový kousek ve sbírce více zde http://rybarskybazar.svet-stranek.cz/

                                                  jasommato - Profil | Ne 18.3.2012 22:08:06

                                                  1j1h1g2f23f >> proste nadherny priklad univerzalu :-)

                                                    1j1h1g2f23f - Profil | Pá 16.3.2012 23:00:03

                                                    A pár starých nástrach Re-Fly

                                                      1j1h1g2f23f - Profil | Pá 16.3.2012 22:30:22

                                                      Po dědovi jsem zdědil ještě navijáky od Rouska jeden z roku 1939 a druhý kupovaný později rozdíly jsou zřejmé z fotek. Oba jsou funkční a klidně bych je vzal na ryby.

                                                        1j1h1g2f23f - Profil | Pá 16.3.2012 22:02:33

                                                        jasommato >> Chvíli jsem tu nebyl, takže reaguji až teď. Asi to bude vláčák,jarohardy si to taky myslí, ale podle fotografií mého dědy, kdy s ním chytal ho používal na muškaření. Má takovou akci, že tomu klidně věřím.Rukojeť se dá přehodit tak, že je naviják před rukou nebo za rukou.Je z roku 1939.Naviják Rousek 6,5 cm.

                                                          jarohardy - Profil | Pá 9.3.2012 21:07:35

                                                          esoxx >> no jestli se te nenasytil trh po tom výprodeji,ty SOL bych ani nemusel dávat na áčko mám pár lidí co to sbíraj a hlavně ví kolik co stojí.Za toho meteora jsem už dostal nabídku 4 tisíce od nás,ani nemusí ven,ale není tolik peněz aby jsem jí dal.

                                                            esoxx - Profil | Pá 9.3.2012 20:58:30

                                                            jarohardy >> zkus dát SOLku na áčko a uvidíš, jak se po ní zapráší :-)
                                                            Když jsem sbíral ostatní výrobce, dal jsem stěží dokupy 30 Rousků a SOL, tak snadno se už sehnat nedají ...