jaké termoprádlo?

Posledně jsem na rybách docela promrzl, tak jsem začal přemýšlet o nějakém termoprádle.Jenže v jeho záplavě nevím pro které se rozhodnout.Poraďte Vaše tipy případně odkazy.Díky všem.
Autor diskuse: Zdenall - Profil , 15.10.2007 všeobecné - ostatní

Casio - Profil | So 15.10.2016 21:32:13

Takže termoprádlo z Evony z níže uvedených odkazů dostalo test jak se patří opravdu nemá chybu ,není co vytknout .Vlastnosti bomba a o korunách není třeba diskutovat . Co bych ale potřeboval pořešit jsou ponožky. Byl by nějaký tip nebo vychytávky jak na chodidla?

    Rybatorstr - Profil | Pá 19.2.2016 19:48:06

    Casio >> Bavlnu mám rád, problém mám s těma umělýma vláknama.....

      Casio - Profil | Pá 19.2.2016 19:46:22

      Rybatorstr >> já uvažuju, že vyhážu resp. časem obměním všechny pracovní trika. Věčně splavenej v bavlně ..:-)))

        Rybatorstr - Profil | Pá 19.2.2016 19:44:24

        Casio >> OK, díky za tip :-))) Mám termoprádla celkem dost, ale proš nezkusit něco jiného :-))

          Casio - Profil | Pá 19.2.2016 19:43:13

          Rybatorstr >> zkus se někde pokouknout v okolí ,budeš překvapen a potěšen :-) vážně!:-)

            Rybatorstr - Profil | Pá 19.2.2016 19:41:49

            Casio >> OK, tak s tou nemám zkušenosti....

              Casio - Profil | Pá 19.2.2016 19:40:23

              Rybatorstr >> tak nějak :-) já psal že Evona bude lepší atd ... :-)))

                Rybatorstr - Profil | Pá 19.2.2016 19:38:50

                Casio >> Tak to jsme každý jinde :-))

                  Casio - Profil | Pá 19.2.2016 19:37:39

                  Rybatorstr >> bavíme se o Evoně ? :-)

                    Rybatorstr - Profil | Pá 19.2.2016 19:37:00

                    Casio >> No, to kdybych si vzpomněl.....

                      Casio - Profil | Pá 19.2.2016 19:36:14

                      Rybatorstr >> jakej typ jsi kupoval?

                        Rybatorstr - Profil | Pá 19.2.2016 19:33:31

                        Casio >> Cena gut, v Dekathlonu jsem v akci nakupoval za tuším 179,- Kč...

                          Casio - Profil | Pá 19.2.2016 19:30:52

                          No nevím,nevím ta Evona bude asi lepší, příjemnější, teplejší, lacinější ...

                            Rybatorstr - Profil | Pá 19.2.2016 17:41:48

                            Foxíík >> Jo jo, mám více jak 10 let některé kousky a není jim co vytknout :-))

                              Rybatorstr - Profil | Pá 19.2.2016 17:41:02

                              bizonn >> Já také něco málo vlastním z Dekáče a super. Jinak Moira, Jitex - také v naprosté pohodě :-))

                                Foxíík - Profil | Pá 19.2.2016 17:38:33

                                Za mě Moira

                                  bizonn - Profil | Pá 19.2.2016 17:34:05

                                  Nakoupil jsem komplet thermo pradlo v decathlonu a naprosta spokojenost !!!

                                    welbin - Profil | Pá 19.2.2016 16:56:59

                                    Devold,nic lepšího jsem neměl :-)))

                                      Casio - Profil | Pá 19.2.2016 16:47:38

                                      Tak jsem dal na Milanův typ http://evona.cz/termoregulacni-triko-radim a http://evona.cz/termoregulacni-triko-radim .Za tu cenu absolutní bomba!!!!!
                                      Jen kdyby někdo chtěl , je asi lepší zajít do některé z podnikových prodejen, velikostní tabulka sice ok, ale nakonec jsem volil triko o číslo větší a spodky o číslo menší :-)
                                      Tohle jako bonus http://evona.cz/sportovni-ponozky-pon-9806 :-)

                                        D-Carp - Profil | St 17.2.2016 16:45:55

                                        Ahoj,vlastním thermoprádlo Lenz a nově komplet Trakker Combi Suit 32,do extrému bych chtěl ještě střední vrstvu thermoprádla,co mi doporučíte? :) http://sportcarp.cz/obchod/obleceni-boty-prsacky-br​yle/termopradlo-ponozky-teplakove-soupravy/tfg-over​al-chill-out-onesie.aspx

                                          Bacha - Profil | St 17.2.2016 16:11:54

                                          Mrknato >> Jo, neni zač, jsem na oblečení fakt vysazenej, protože u koníčků nesnáším nepohodlí:-)

                                            Flicek - Profil | St 17.2.2016 14:50:14

                                            Ja pouzivam nase armadni za flasku Rumu od kamose a nevidim problém.Armada ma jedny z nejlepších věci,akorat tam není vysita nejaka predrazena znacka,ale maximalne dva zkrizene mece.Funkce je naprosta stejna.

                                              Mrknato - Profil | St 17.2.2016 14:17:29

                                              Bacha >> Dík za inspiraci, už je mám také, i když zima končí. A koupil jsem tam i dvoje další pláťáky na jaro a léto i botky samochodky na práci. http://www.decathlon.cz/nizka-lovecka-obuv-land-100​-id_8304815.html

                                                mdx - Profil | Út 16.2.2016 21:58:02

                                                Casio >> Za málo :-)

                                                  Willow - Profil | Út 16.2.2016 21:38:39

                                                  Casio >> Jak píše Mdx,do broďáků,když máš pohyb dáváš vrstvy jinak,než třeba do spacáku,s tím taky nemám zkušenost.Ono nejde přesně napsat ,co a jak.Každý se jinak potí,někdo je více otužilý,někdo zimomřivý.:-)

                                                    Casio - Profil | Út 16.2.2016 21:38:28

                                                    mdx >> super!!! Díky a všem co se zastavili a poradili!!
                                                    Vážím si toho!!!!! Dík!

                                                      mdx - Profil | Út 16.2.2016 21:30:38

                                                      Casio >> Jako základ určitě, ve větší zimě přidat další vrstvu nebo jak si psal zateplený kalhoty.

                                                      Jinak si pořiď i funkční boxerky, vzít si pod termoprádlo bavlněný slipy/trenky je špatně.

                                                        Casio - Profil | Út 16.2.2016 21:27:56

                                                        mdx >> jen jedna vrstva 200g merino a normál kalhoty na to?

                                                          Casio - Profil | Út 16.2.2016 21:26:52

                                                          Willow >> tak jak třeba dnes? Byla docela kosa.

                                                            mdx - Profil | Út 16.2.2016 21:26:36

                                                            Casio >> Tak to bych vzal tak 200g merino....... Já mám asi různých 5 setů a kombinuju podle počasí a teploty vody. Používám ale pod broďáky na muškařinu, případně na myslivost. Ve spacáku jsem to nikdy nezkoušel.....

                                                              Willow - Profil | Út 16.2.2016 21:24:46

                                                              Casio >> Záleží na počasí.:-)Jde o to,jak to na sebe poskládáš,proto se všude píše o funkčních vrstvách,každá má vždy nějakou funkci,ale to jste tady už probrali.

                                                                Carabus - Profil | Út 16.2.2016 21:19:47

                                                                Casio >> je to dost elastický, ale drží to tvar a obepne tělo, ale těsný to není

                                                                  Casio - Profil | Út 16.2.2016 21:16:25

                                                                  mdx >> no popravdě teď se chystám na fotovýpravu do lesa takže tam .Ale prioritně rybařina, v noci do spacáku přes den pod kalhoty :-)

                                                                    Casio - Profil | Út 16.2.2016 21:14:27

                                                                    Willow >> takže ty bys nepotřeboval merino? :-)

                                                                      Willow - Profil | Út 16.2.2016 21:09:38

                                                                      Casio >> Tak ta první vrstva se řeší.:-)Ta Evona je fakt dobrá.edit:Český výrobce,ne překupník čínského zboží.:-)

                                                                        Casio - Profil | Út 16.2.2016 21:07:07

                                                                        Willow >> a mám v tom bordel jak se patří :-))))

                                                                          mdx - Profil | Út 16.2.2016 21:04:53

                                                                          Casio >> Tak zalezi do jakyho pocasi a co chytas - jak moc se budes pohybovat.

                                                                            Willow - Profil | Út 16.2.2016 21:03:09

                                                                            Casio >> Evona Chrudim,perfektní první vrstva za dobrou cenu a nepáchne,oproti třeba Pinewood.Ten dávám až jako druhou vrstvu,tam už je to v pohodě.

                                                                              Bacha - Profil | Út 16.2.2016 20:58:22

                                                                              Casio >> Kalhoty mám letos tyto
                                                                              http://www.decathlon.cz/lovecke-kalhoty-taiga-100-z​elene-id_8315361.html
                                                                              a odzkoušeno na třech rybačkách a poměr cena-výkon neskutečný.