MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK - Stále na rybách

Diskuse k článku: Závodní plavaná

Diskuse k článku Závodní plavaná

Autor diskuse: hraji ®16.7.2012

Nemůžete zapisovat do této diskuse, protože nejste zaregistrován nebo přihlášen.

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 1 | Starší >> | Konec ]

N iva - ® Út 17.7.2012 13:06:01
má to hlavu a patu...a souhlas, všechno z toho se dá někde najít, jenže s vynaložením úsilí, takhle je to pohromadě. Webovky máme jako blázen, a těch dotazujících mailů:-(((((. přeci to nebudou hledat, když jim někdo napíše, jak to je:-(. takže děkuji za ty, co jsou líní hledat.
N makass - ® Út 17.7.2012 7:24:47
závodit určitě nikdy nebudu,ale článek jsem s chutí přečetl a našel jsem tam pár věcí co jsem nevěděl.Kdyby přeci jen někdy náhodou...
N karel.datel - ® Út 17.7.2012 2:07:39
Začít závodit se dá velmi jednoduše, klika je, že člověk, když do toho nastupuje, neví, co ho vlastně čeká. Domyšleno do konce, je to pěkná pakárna, ale člověk se tak naučí chytat ryby. Praktické chytání a závodění jsou naprosto odlišné disciplíny. Já jsem začal závodit tak, že jsem odpověděl na inzerát "mančaft shání maníky" a přes to, že jsem nevěděl a neuměl vůbec nic, odchytal jsem celý ročník, další rok stejně tak. Při početním stavu závodníků a lepení sestav na jednotlivá kola ligy, ten, kdo projeví zájem, je okamžitě odchycen. Abych nechodil daleko - norrise a Bernarda, alespoň z virtuální reality, znáte, jak řekli, že by chtěli závodit, byli na soupisce.
N Martin M. - ® Po 16.7.2012 23:44:24
Hiram >> o clanek s timto tematem jsem Jirku pozadal ja a to z toho duvodu, ze sehnat tyhle informace je sice mozne, ale jsou obaleny mnoha dalsimi dokumenty, kterymi se musis zbytecne procitat a jako laik ani nepoznas, co je pro tebe dulezite a co ne.
N Hiram - ® Po 16.7.2012 22:19:36
Jirko, moc pěkně shruté informace a hezké fotky.
Jen maličký komentář.
Jako první mě napadlo, že všechny informace se dají najít celkem snadno na webu, tak k čemu takový článek. Jenže vzápětí mi došlo, že část populace toho není schopná :-) viz některé zdejší rubriky :-) Článek se setká jistě s velkým kladným ohlasem. Ať žije lenivost.
N HP - ® Po 16.7.2012 16:50:36
Pěkné shrnutí. :-)

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 1 | Starší >> | Konec ]

[ otázky | všechny ]

Co je nového - všeobecné
Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Podpora mládeže.

V průběhu závodu Method Feeder Cup proběhne sbírka rybářských věcí, které následně věnujeme rybářským kroužkům v našem okolí. Jestliže nepotřebujete staré pruty, splávky, háčky a další věci, které vám...

Čest Tvé památce..

Ivoši, přeji Ti tam nahoře splnění snu, který si přetvořil do textu své písně: "Jedno přání na srdci mám, tak mě poslouchej. Může se zdát trochu pošetilý, přesto ho mám.
Chtěl bych být řekou,...

pozdrav

Posílám pozdrav tam nahoru Ivošovi S........nikdy nezapomenu :-(

Odešel Rybář

Dnes nás náhle opustil kamarád, rybář a skvělý muzikant Ivo Sláma
Všichni,kdo jste ho znali, věnujte mu tichou vzpomínku…

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniTactic Carp Bunda Softshell olive green with drill-bag

Za 3 099 Kč s DPH.
Představujeme Vám novinku od firmy Tactic Carp. Jedná s o perfektní funkční oblečení , která má na svém kontě několik prestižních ocenění v zahraničí.


akce, rybareniIMPERIAL BAITS - Tekutý dip Carptrack Amino ELITE 150ml akce!

Za 295 Kč s DPH.
Pro maximální efekt ponořte vaši nástrahu na 24hodin do dipu. Ideální záležitost pro krátkodobé výpravy nebo pro období se slabší aktivitou kaprů.


Doporučujeme prodejnu
Adresář prodejen
Cadoxfishing - RCM Mošnov Cadoxfishing - RCM Mošnov

Mošnov u Ostravy, Obchodně podnikatelský areál Mošnov č.p. 317/60