Světoznámý rybář Vágner se snaží udržet pstruhy v řece Střela
Diskuse k bleskovce Světoznámý rybář Vágner se snaží udržet pstruhy v řece Střela
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
1x v oblíbených a 4x v ignorovaných.
NM_D - Profil | Po 7.11.2011 12:18:51
Nikoliv, to bys musel bejt vagor...
NMrknato - Profil | So 5.11.2011 19:05:44
NSalmo1 - Profil | So 5.11.2011 18:48:19
Nnofish - Profil | So 5.11.2011 18:34:44
NSalmo1 - Profil | So 5.11.2011 18:30:42
NMrknato - Profil | So 5.11.2011 0:06:29
Edit : asi proto, že BP, vyhlášku lze zmastit snadněji, než nové stanovy a podporu původním druhům.
Nrover - Profil | Pá 4.11.2011 23:19:30
jj, chtěl jsem , aby to tu zaznělo, včetně těch papírových "požárních nádrží ", ...víme už dávno, že když se chce, tak jde všechno, ...já ovšem říkám, bohužel ...
Přehled máš, to se musí nechat :-)
NMrknato - Profil | Pá 4.11.2011 23:05:38
No a klasický územní revír je revír, kde uživatelem není MO, Rada, ale zatím od roku 1975 dnešní územní svazy, byť se k těmto revírům moc nehlásí, až na Jč.územní závodní svaz pstruhovek. A pak že to nejde ......
Nrover - Profil | Pá 4.11.2011 22:32:04
Možná bys měl ještě popsat "územní revír", ...vyjímka může potvrzovat pravidlo ...
NMrknato - Profil | Pá 4.11.2011 21:42:44
Edit : vyjímkou je samozřejmě Stč. kraj bez územních revírů a ÚSMP bez MO, které provádí jakési činnosti, ale tito se Střelou nesouvisí.
Nflekos - Profil | Pá 4.11.2011 21:10:00
NMifakM - Profil | Pá 4.11.2011 21:03:20
Tak třeba neměl zavázané oči když ho tam vezli :-)
Nrover - Profil | Pá 4.11.2011 21:01:54
No myslím, že tento kvalitní zápis zaslouží minimálně poděkování, ...ale Martin se zase někde poflakuje, no my už mu to vytmavíme :-)
Jen tajně doufám, že Kuba ví, kde Střela přesně je ...
NMifakM - Profil | Pá 4.11.2011 20:52:22
Myslím že Váš zápis je jednoznačně nejlepší zápis dne ;-)
Nkakr - Profil | Pá 4.11.2011 20:50:18
Když Kubík cítil potřebu Střele pomoci, nic mu nebránilo domluvit se s hospodáři MO, která revír obhospodařují, na mimořádném zarybnění.
Jenže, peníze nejdou z jeho kapsy a on slouží jako reklamní šašek pro firmu, která nás bere u huby s cenou pitné vody.
A vo tom to celý je........
NTichej - Profil | Pá 4.11.2011 20:43:14
NSalmo1 - Profil | Pá 4.11.2011 20:24:58
Nmannice - Profil | Pá 4.11.2011 16:03:25
Nrover - Profil | Pá 4.11.2011 15:56:13
jj, ty "zištný" důvody tam budou asi převažovat, ...viděl bych to na dokument o několika dílech ve F@H nebo NG :-)
NFishky - Profil | Pá 4.11.2011 15:51:41
Nmannice - Profil | Pá 4.11.2011 15:24:08
NHmmmmTakJooooo - Profil | Pá 4.11.2011 15:17:06
NStavba - Profil | Pá 4.11.2011 15:05:35
Nhraji - Profil | Pá 4.11.2011 14:46:32
Tomu se klasicky říká já o voze a ty o koze.
Kuba je mi volnej jak 58 trenýrky
NHmmmmTakJooooo - Profil | Pá 4.11.2011 14:44:14
Nrover - Profil | Pá 4.11.2011 14:26:03
Moc nejásej, jakmile se něco "ujme", potom následuje rychlá, masová reakce :-)
NMifakM - Profil | Pá 4.11.2011 14:22:39
Jo táááák, já myslel že mluvíš o masovém rozšíření... tak to pak jo :-)
Nrover - Profil | Pá 4.11.2011 14:20:33
Nemá, je to pouze pro "vyvolené", a ti v rámci "zakamuflování" své činnosti ojedinělým rybolovem, tyto věci dostávají od firem darem, resp. výměnou za rybu získanou "zrychlenou" cestou :-)
NMifakM - Profil | Pá 4.11.2011 14:14:59
Má to jen jednu chybu... Plno firem by zkrachovalo. Kdo by pak nakupoval předražené, a v tomto případě tedy nepotřebné, nástrahy a další naprosto důležité či nezbytně nutné věci, které MUSÍ každý správný rybolovec, i průměrného kalibru, mít?
NAnýzový dědek - Profil | Pá 4.11.2011 14:11:18
Naco ty mezikroky.....:-o))
Nrover - Profil | Pá 4.11.2011 14:09:24
Ano uznávám, ... v tomto bych určité pozitivum viděl, je zde 100% tní jistota, že se ryba nestane obětí rybožravého ptáka, a celkem "bezbolestnou" cestou se dostane na rybářův talíř, navíc s minimálními náklady a časovou úsporou.
NMifakM - Profil | Pá 4.11.2011 14:03:14
Nmeteor - Profil | Pá 4.11.2011 14:02:23
NMrknato - Profil | Pá 4.11.2011 14:00:50
Nkakr - Profil | Pá 4.11.2011 14:00:28
Musíš uznat, že káďový způsob lovu má, alespoň co se "výlovku" týče vynikající výsledky. Sem tam se stane, že ryba vyklouzne do revíru, ale podobné politování hodné případy lze eliminovat vhodným vybavením. Zde vidím prostor pro komerci ( podběráky, kesery, sítě, vezírky atd).
Nrover - Profil | Pá 4.11.2011 13:54:10
Myslíš při vysazování z kádě rovnou do saku, ...i to už jsem letos bohužel viděl :-(
Nhraji - Profil | Pá 4.11.2011 13:53:54
NAnýzový dědek - Profil | Pá 4.11.2011 13:50:12
Nkakr - Profil | Pá 4.11.2011 13:48:17
Ano, ano, český rybolovec se dokáže porvat a zvítězit nad rybou domácí, tak nějakých 25q potočíků je pro něj naprostá brnkačka. Půjdou z vody tak rychle, že se nestačí ani namočit...
NPedro1 - Profil | Pá 4.11.2011 13:47:29
NAnýzový dědek - Profil | Pá 4.11.2011 13:44:46
Npfly - Profil | Pá 4.11.2011 13:44:16
Řekl bych,že v tohle je Jakub jen maskot,nic jinýho.
Nrover - Profil | Pá 4.11.2011 13:42:27
Ale kormorán nemá ploutve, jen plovací blány, navíc vydává nepříjemné zvuky, do toho ti Kuba nepůjde, i když zkušený lovec dokáže kormoše "dostat" i na háček prutu, ...pod vodou :-)
Nhraji - Profil | Pá 4.11.2011 13:40:50
Npfly - Profil | Pá 4.11.2011 13:40:35
Mě tohle začíná smrdět od hlavy až k ocasu...
NMrknato - Profil | Pá 4.11.2011 13:12:23
NMrknato - Profil | Pá 4.11.2011 13:07:27
Nkakr - Profil | Pá 4.11.2011 13:02:10
Na tom nic nezmění ani Chuck Norris českých rybolovců Kubík Wágnerů.....
NMrknato - Profil | Pá 4.11.2011 12:57:19
Edit:
Kdyby řekl, že chce zachránit svaz a potěšit rybáře, zatleskal bych mu a to, co si o něm myslím, bych přehodnotil.
NHmmmmTakJooooo - Profil | Pá 4.11.2011 12:52:53
NPedro1 - Profil | Pá 4.11.2011 12:51:05
Jakmile se bude o problému veřejně mluvit,dají se věci do pohybu,protože nikdo nebude chtít být ten špatný,co chrání toho ošklivýho ptáčka.
Nkakr - Profil | Pá 4.11.2011 12:50:32
Kdepák, Kubík je borec. viz -
http://www.rozhlas.cz/plzen/zpravodajstvi/_zprava/970976
Nevím co je DK , ale potočíků je ve vaničce ještě pár......
Npfly - Profil | Pá 4.11.2011 12:49:47
Hlubší svazové hospodaření rozebírat nebudu,.O tom to není..
Nhraji - Profil | Pá 4.11.2011 12:47:40
Nebyla to pomoc přírodě, byla to mediální kampaň na podporu zahraniční firmy, která se v ČR chová jako dobytel.
NMrknato - Profil | Pá 4.11.2011 12:46:45
Npfly - Profil | Pá 4.11.2011 12:45:59
btw.A byla u nasazování DK?
Nkarlos2 - Profil | Pá 4.11.2011 12:45:55
Ndufus666 - Profil | Pá 4.11.2011 12:44:19
.....bodaj by takychto reklamnych tahov bolo na kazdom pstruhovom reviry co najviac, potom budu pstruhy tam kde ich chceme mat vsetci a borci potom mozu robyt rekla trebars aj na hajzelpapier
Npfly - Profil | Pá 4.11.2011 12:43:24
Kde to žije - muškaření
NeNPolsko, okolí Dunajce 5
SoNO muškách, umělých 34431
PáNPovídání JEN o vázání a muškách 22019
PoNPoradna: Muškaření 3850
. . . NGalerie muškařských navijáků 602
. . . NKdo více škodí pstruhové vodě?? Muškaří nebo Vláčkaří?? 153
. . . NBambusák a vyroba 797
. . . NKúp si svojho kormorána 2007
. . . NMuška splávek - Dry dropper rig 22
. . . NGastronomicky koutek pro lopaty a nemehla 53132
. . . NMuškaři a bigbít 7854
. . . NMuskareni v Gronsku 2
. . . Nrevír Hořima 68
. . . NMuškaření začátečnické vybavení 39
. . . NMuškaření v západní Austrálii (Video) 9
Co je nového - muškaření + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
Prologic Boty Bank Bound Trek MH Camo | SLEVA 44%Za 1.199 Kč
Podšívka ze síťoviny. Bota je zesílena v oblasti paty a špičky pro větší výdrž. Protiskluzná gumová podrážka z EVA materiálu. Vyjímatelná vnitřní vložka. Velikosti 42 - 47. Akce pouze do vyprodání zásob.
Prologic Bunda Commander Fleece Jacket | SLEVA 51%Za 765 Kč
emný 100% polar fleece 330gsm. Protižmolkující a vodoodpudivá úprava.
TPU membrána zajišťuje 100% voděodolnost povrchového materiálu s 8000mm vodním sloupcem. Prodyšná. Teplá nastavitelná kapuce. Kapsy uzavíratelné na zip.
Oznámení - muškaření
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Doporučujeme e-shop
www.chytil.cz
Firma Chytil byla založena v roce 2000 a od té doby vyrábí nejrůznější návnady a nástrahy pro lov nejen kaprovitých ryb....











