MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK - Stále na rybách

Chataři musí z Harty zmizet

Diskuse k bleskovce Chataři musí z Harty zmizet

Autor diskuse: foxxx ®18.12.2010

Nemůžete zapisovat do této diskuse, protože nejste zaregistrován nebo přihlášen.

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 4 | Vybrat stránku | Starší >> | Konec ]

N LeoC - ® St 22.12.2010 16:49:01
lipenak >> SQĚLÝ ZÁPIS !!! a poslední Jarochův taky.
N lipenak - ® Út 21.12.2010 15:06:40
Jaroch >> vyjádřil jsem prostě názor na problematiku Lipenska.Vím o spoustě věci jenž nejsou košer ,ale to co zde prezentoval R ...2 bylo ve spoustě věcí smyšlené,lživé.Proto má reakce,ale tvůj názor respektuji a s vývěskama máš pravdu.Víš ono je to i tak starosta má kamaráda ten taky kamaráda no pokud vyleze nekde něco lukrativního tak se nejdřív to doví tito nejbližší no pak teprve to jde ven. A tohle bylo, ,je a bude tento system nikdo nikdy nezmění a může se to příčit slušnejm lidem jak chce.Taky se mi spoustu věcí nelíbí ,ale co jako jedinec změním nic ,proto k tomu přistupuju tak jak to je a pokud se problematika týkala mých věcí dotáhl jsem to vždy do zdárného konce a válčil jsem s úřady taky.Popsat problém tažení optického kabelu přes můj pozemek by zabralo pul dne ,jediný co napíšu kabel na pozemku nemám ,úřad musel najít jiné řešení a byl to veřejný zájem.S těma vlkama máš 100% pravdu.
N LeoC - ® Út 21.12.2010 14:09:43
Roberto2 >> 1) Mihy_san po Tobě chtěl, aby jsi napsal konkrétní věci a ne obecné fráze, na to pak napsal, že jsi trouba a ne pitomec, a to je rozdíl.
2) Jestli si myslíš, že jsi jediný, který si dopisuje s úřady, tak vem na vědomí, že nejsi. Já jsem soudil s úřady a vyhrál jsem, takže vím, o čem mluvím.
3) Taky nejsem spokojen s tím, co se u nás děje, ale znám svá práva a když je úřady porušují, tak se bráním a ne že budu jenom plkat tam, kde se nic nevyřeší.
N Jaroch - ® Út 21.12.2010 13:36:58
lipenak >> .Uzemní plány jsou k nahlídnutí na všech obecních úřadech .
Ano lipenaku v tomhle máš pravdu ale všiml jsi si někdy že když se objeví tyto vývěsky tak už jsou nejlukrativnější pozemky prodané ? Nebo jsou s nimi momentálně nějaké nevyjasněné problémy a tudíž ho nemůžeš koupit ( má ho zamluvený někdo kdo prostě či sprostě maže ) a zamluvení pro tebe dokud se problém nevyřeší není možné z důvodů údajné průhlednosti prodeje atd.
Takže výraz podnikatelská mafie není možná to nejsprávnější pojmenování problému ale ten problém tady je ! I když máš , tak na to prostě nemáš :-)
Není to závist ale bezmoc .
Nazval bych to - když chceš s vlky býti , musíš s vlky výti . A to se slušnému člověku příčí .
Pravděpodobně jsi osobně neprošel touto zkušeností a tak máš na tuto problematiku nějaký názor , který ovšem nekoresponduje s osobními zkušenostmi jiných .
Já po revoluci postavil jednu z pěti povolených chat v CHKO takže vím o čem mluvím . Ač se může zdát že tím pádem stojím na druhé straně tak opak je pravdou a užil jsem si s tím tolik nepříjemností a házení klád pod nohy jak ze strany zájemců tak i příslušných úřadů že už bych se podruhé s molochem nepouštěl do boje .
N lipenak - ® Út 21.12.2010 12:58:24
Roberto2 >> jen se pousměj a přitom se dívej do zrcadla abys viděl jak vypada usmívající se lhář a člověk trpící závistí. taky se měj.
N Roberto2 - ® Út 21.12.2010 12:25:42
hraji >> nechci se tu předvádět .. odsuzuju jen , že někdo prostě nesnese diskusi , nebo neví co to je .. Nelze přeci , když nesouhlasíš začít někomu nadávat do pitomců neschopů , chudáků a pod .. O tom to tu snad není . Nepotřebuji si masírovat ego , na úkor druhých . Vypouštím to tu . Sorry .
N hraji - ® Út 21.12.2010 12:18:11
Roberto2 >> no snad aby sis ty příspěvky po sobě taky přečetl. Z mého úhlu pohledu jsi nic extra nepředvedl. Tedy nic, co by tvoji úroveň jakkoliv vyvyšovalo nad ty, co odsuzuješ.
N Roberto2 - ® Út 21.12.2010 12:08:29
hraji >> Když s někým nesouhlasím nezačnu mu sprostě nadávat ... třeba .
N Roberto2 - ® Út 21.12.2010 11:57:30
lipenak >> Tomu co jsi vyplodil se lze jen pousmát ... ,v podstatě jsi mi vše sám potvrdil ..Chodí to tam tak .. nemá cenu reagovat ...))) Měj se .
N hraji - ® Út 21.12.2010 11:56:03
Roberto2 >> máš na svůj názor právo, ale pokud se chováš stejně, jaký je rozdíl? Edit: tím jako myslím, zda se domníváš, že ty máš úroveň?
N Roberto2 - ® Út 21.12.2010 11:54:01
hraji >> Toho "pitomce" od něj jsi asi přehlédl .. tím je pro mě mrtvej i kdyby byl nejchytřejší na Mrku . Nemá úroveň .

N hraji - ® Út 21.12.2010 11:40:10
Roberto2 >> i já znám Mihy_sana osobně a nechápu, proč jsi na něj útočil. Nenapsal nic, co by nebylo v souladu s obecně platnými pravidly.
Dovolil si pouze s tebou nesouhlasit, a to je asi ten kámen úrazu.
N lipenak - ® Út 21.12.2010 11:30:47
Roberto2 >>Kde žiju narozdíl od tebe 80m od jezera, jsi hlupák ,nerozumíš vůbec ničemu jen meleš kraviny ,ty pozemky jsou vykoupený a převedeny jako stavební ,tudíž co si kdo tam postaví je jeho věc.Frymburská zátoka na ní byli zpracovány investiční zaměry v roce 2000 a do uzemního plánovaní vzaty v 2002 ted se tam staví a o co jde .Vše je mimo zátopovou oblast a je to v rámci regionalního rozšiřování obce..Ten kdo to koupil mél na to peníze ,kdybys je měl taky mohls koupit taky .Uzemní plány jsou k nahlídnutí na všech obecních úřadech ,vyhlíni si pozemek který bude v uzemním plánu jako stavební vem peníze ,kup a stav Nikdo ti nebude bránit naopak obec za tebe jeste něco dostane.Realitní kanceláře nabízejí pozemnků okolo Lipna dost ale všechny mimo zátopovou oblast..Lipenská podnikatelská mafie ,máš peníze dej se k ní a dělej to jako oni ,pokud na to nemáš tak to nekritizuj a neřeš to .Starej se sám o sebe .Jsi lempl co neumí vydělat peníze a závidí jinem co jsou šikovní.Já jsem obyčejnej člověk ,živim se těžce rukama ale nepochopim tuhle závist z která z tebe čiší na dálku.Jsi velice negativní a neschopnej človíček jenž umí jen kritizovat a závidět..Hausbotáři -byls tam ,videls co tam bylo ,já ano/kolonie bordelu/ .Tys kritizuješ RS ,píšeš jak dostavá na Lipně přes hubu ,byls u toho že to můžeš napsat ,jestli jsi u toho byl a tý RS jsi nepomohl jsi obyčejnej hajzl,pokud nebyl tak nic nepiš jsou to lži .Jelikož jsem RS tak nevím za posledních 10let o žádnem fyzickém napadnutí.Stan se taky milionářem a obcházej úřady taky ,jenže na to abys byl milionářem potřebuješ vyšší IQ a to ti očividně chybí.Stavební úzavěra víš vůbec co to je ,víš vůbec že v současné době platí pouze na druhé straně jezera. Jsi úplně mimo ,plácáš nesmysly ,výmýšlíš si abys tu ukázal jak jsi chytrej ale přitom tu ze sebe děláš hlupáka. Více na tebe nemíním reagovat ,obrázek co jsi zač mi stačí a pleskat si jatra s někým kdo je mimo je pro mne ztráta času.
N Roberto2 - ® Út 21.12.2010 11:17:49
LeoC >> Díky za hodnocení .. Jasně že poměry u nás jsou skvělé ... jen nevím proč se občan musí neustále před státem a úřadama bránit a být v opozici aby ho neokradl a neudělal pitomce . Oni tady nejsou pro nás a nežijou z našich daní ? Co myslíš tou neznalostí a leností ty chytráku ? Zkus si někdy dopisovat s úřady ..uvidíš sám .
N Roberto2 - ® Út 21.12.2010 10:56:58
lipenak >> Kde to žiješ ...? Na Lipensku se staví pořád a jen kousek od zátopového pásma .. Jde to ale musíš patřit k těm " správným " lidem ... Zkus si jako normální člavěk / ke kterým asi nepatříš / chtít postavit na břehu Lipna chatu ... I když seženeš pozemek není šance na povolení / stavební uzávěra /. Přesto se na březích čile staví pod záminkou podnikání / stavba penzionů / obrovský haciendy .. Koukni se třeba do Frymburský zátoky ..Zrovna teď se tam staví mega barák 20 metrů od břehu v panenské části ... Zaslechl jsem něco o Lipenské podnikatelské mafii ... ty ještě ne ? Zkus se podívat kolem sebe a ne jen citovat vyhlášky , který stejně platí jen pro někoho .. Většinou pro méně majetné že ? Snadno se vyhazují třeba hausbotáři , milionáři obcházející úřady s naditými obálkami už moc ne ....)))
N (o)_(o) - ® Út 21.12.2010 10:35:09
Osobně nezastávám ten názor, že když mi státní moc nechá na mém pozemku položit kabely nebo kanalizaci bez mého souhlasu, tak si vlastně za to mohu sám, jelikož jsem z nějakého důvodu nevyužil nebo nemohl využít 100% možných obranných prostředků. Takto hodnotit podvedeného člověka považuji za zvrhlou bezohlednost, která nahrává padouchům všeho druhu.
N LeoC - ® Út 21.12.2010 9:26:16
lipenak >> Hezky napsané.
Dost mě zarazilo, když se tady obviňoval Mihy_san (kterého mimochodem celkem znám a vím, co je zač) a pak se napíše, že je to záležitost z roku 1988.
Mám takový pocit, jakoby si potřeboval někdo jen zanadávat na poměry a vylít svoji zlost a nebere už ohled na vlastní neznalost, strach či lenost.
N retrívr - ® Út 21.12.2010 7:41:47
Jaroch >> Máš pravdu,vytrvale určitě, no a rychlost se zvyšuje. Největším pomocníkem je zákon na ochranu dítěte.
N Jaroch - ® Út 21.12.2010 6:33:43
retrívr >> A kam to myslíš směřuje u nás :-) Možná ne tak rychle , zato vytrvale .
N retrívr - ® Po 20.12.2010 21:48:13
novaroma01 >> To máš stopro pravdu.Je to ve finále hloupý národ ale asi to tam celkově jinak funguje.No oni poznaj, že se jim to vymklo, v roce 2024 nebo tak nějak bude nadpoloviční většina barevných v USA.Já se možná dožiju, budu ale rád, že jsem tady.
N retrívr - ® Po 20.12.2010 21:45:42
Dasny >> Tam to tak je.No ale prasáci jsou i dospělí.
N lipenak - ® Po 20.12.2010 21:38:57
Psalo se tady o lipně všechno co zde proběhlo jsou lži a nesmysly jednotlivce/Roberto2/ jenž je uplně mimo mísu.Tady na Lipensku platí územní plán,který se jednou za 5 let upravuje dle návrhu jednotlivých obcí.Nikdo si nedovolí postavit černou stavbu nebot tu zaroven je chráněné uzemí Šumava a to se vyjadřuje ke všem stavbám v regionu lipenska..Z toho člověka je mi zle co tady furt lže o Lipně .Nic neví a kecá nesmysly.V roce 2008 proběhla z jara kontrola stavebního úřadu ve spolupráci s povodím a vysledek veškeré stavby v záplavove časti museli zmizet.V Perneku hausbotáři museli zlikvidovat dřevený záchody,skladky dřevaboudy/ ,a různý přístřešky a posezení/pergoly/,hausboty musí splnovat technický stav a kdo to nezvládl tak vše musel odstranit.Pak následovali kontroly ochranářů přírody. Takže to je skutečnost dnešní doby na LIpně.Kdo si zkusí postavit na černo cokoliv v blízkosti jezera tak je to otázka krátkého času kdy bude řešen.Za komančů mi nátahly přes pozemek kanalizaci ,pokud existovali nic se nedelo, skončili já požádal příslušný úřady o vyjádření ,dnes je to věcné břemeno zapsáno na LV a dotyční majitelle kanalizace mi platí metrovné na mém pozemku.Ono stačí nebejt vůl a starat se a jde všechno.Důležitý je mít dokumentaci a vedet co a jak.Výmluva na komanče je nesmysl.
N Dasny - ® Po 20.12.2010 16:45:58
luft >> Jo, je to jiné než dřív. Ale stejně si myslím, že je to na hony vzdálené tomu, než jsme psali.:-)
N luft - ® Po 20.12.2010 16:23:39
Nevím, jestli jste si všimli, ale tahle výchova, nebo spíš nevýchova dětí se už i u nás hodně rozmohla. Jenom u nás se i v dospělosti drží pořád máminy sukně, nebo spíš máminy kuchyně a tátových peněz.
N novaroma01 - ® Po 20.12.2010 16:11:14
Dasny >> Víš,ja sem to taky těžko rozdýchával ale v těchto krajinách,stejně jako i v USA se rodiče snaží dětem zabezpečit naprosto bezstarostné dětství,jakmile ale děti dospějí,tj.vyjdou školu,musí se o sebe starat samy.Halt,je to trochu jiná výchova,než na jakou sme zvyklí u nás.
N Dasny - ® Po 20.12.2010 15:17:39
novaroma01 >> No, to je pěkný. To aby jsi se ve stáří bál, jestli tě nezbijou a nebo nevyhodí z baráku :-)
N novaroma01 - ® Po 20.12.2010 14:38:55
Dasny >> Ještě lepší je to v Belgii.Tam jsou "děti"nedotknutelné a kdybys je chtěl byť jen napomenout,neřkuli pokárat,se zlou by ses potázal.Tím totiž ohrožuješ jejich vývoj a narušuješ jejich osobnost.Omlouvám se,že sem odbočil od tématu.
N Dasny - ® Po 20.12.2010 14:25:07
retrívr >> U nás děti, alespoň vetšina se snaží vychovávat. A nebo, okřiknout. Oni vůbec ne, mají jinou mentalitu, nebo nevím. To co jsem viděl, musel bych ty smrady střískat na hromadu. Fakt masakr.
N Kocháč - ® Po 20.12.2010 9:15:11
Roberto2 >> no to jsi ale nenapsal, že to bylo položeno za bratrů komančů.
N Roberto2 - ® Po 20.12.2010 8:05:26
Jaroch >> Ahoj . Tak nějak nelze než souhlasit ...
N retrívr - ® Po 20.12.2010 7:57:51
Dasny >> Ano Holanďani jsou takoví, znám to z Krkonoš.
N Jaroch - ® Po 20.12.2010 7:55:20
mihy.san >> Možná Roberto2 použil tvrdší výraz(vyvlastnění) ale všichni dobře pamatujeme případ stavby továrny Philips v Hranicích , kde majitelce pozemků hrozillo vyvlastnění .
Spory státu s majiteli pozemků kolem stavby dálnic , opět s pohrůžkou vyvlastnění apod.
Kde je záruka že se plánované stavby okolo S.H. nepokusí někdo prohlásit za státní zájem ve věci nutného rozvoje obcí .
Aby jsi se mohl dožadovat práva a soudit se se státním aparátem tak na to musíš mít hodně peněz protože žádný advokát se nepustí do nejisté kauzy bez toho aby jsi mu průběžně platil .
Tohle je moje vlastní zkušenost a soudní pře s celní správou . Sice jsem spor vyhrál ale výlohy se mi na celní správě vysoudit nepodařilo . Takže můj výsledek byl takovýto : soudil jsem se o 50000Kč za , ale stálo mně to 10000Kč .
A proč ? Protože na celnici mají jeden obrovský bordel v papírech a nemohli najít co potřebovali , tak to chtěli raději ještě jednou .
Lidumilové a advokáti chudých byli akorát ve filmech pro pamětníky .
N Roberto2 - ® Po 20.12.2010 7:47:07
LeoC >> Nejsem pro všechno řešit přes soud ale asi k tomu musí dojít .. Nic proti nim nepomáhá .. ani na dopisy už nereagují .. Co se týče Mihy_sana tak než pomoc od něj / co je to vlastně za boha ?/ tak jim ten pozemek raději věnuju ..))))
N Roberto2 - ® Po 20.12.2010 7:39:40
Kocháč >> Aha zapoměl jsem uvést kdy to tam dali ... 1988 ... Tj. za komančů ... To ale na tom moc nemění , že s tím nelze hnout . Věcné břemena nikdo ,jak jsem uvedl nepodepsal .. 10 let ti nový slibovali řešení a 10 let se s nimi bezúspěšně snažím nějak dohodnout mimosoudně . 20 let to leží bezplatně a beztrestně na pozemku kde by se dalo jinak postavit .. Pěkně středem ... Ale co je to mimo téma , hovg ...

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 4 | Vybrat stránku | Starší >> | Konec ]

[ otázky | všeobecné ]

Co je nového - všeobecné
Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Členská schůze ČRS MO Kladno

Teď v neděli 26. 3. 2017 od 9.00 hodin restaurace RACEK v obci SRBY okr. Kladno.
Holt musíte dojet autem, autobusem, z Kamenných Žehrovic třeba pěšky, ale hlavně přijďte, ať víme co nám výbor...

Rybářská burza v Táboře

V neděli dne 2.4.2017 v době od 8:00 do 11:00 hod se koná ve velké zasedací místnosti ČRS,z.s. místní organizace Tábor v 1. patře budovy Podskalského mlýna (ul. Pod tržním náměstím 369) malá burza...

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniNovinka Gumy Prorex!!! Skladem!!

Za 20
Nový DF Classic Shad absolutně přesvědčil náš tým testerů okamžitě v průběhu první testovací fáze – obzvláště proto, že jsme chytli spoustu štik a candátů hned od začátku testování a to jen díky této nástraze.


akce, rybareniPelzer návazcová svlékací šňůrka Carp Shark Skin

Za 399
Potahovaná pletená šňůrka na návazce, vhodná pro klasicé a kombinované návazce a ideální volba proti zamotání návazců


Doporučujeme e-shop
Rubrika E-shopy
Raven Fishing Brno &#8211; Rybářské potřeby Raven Fishing Brno – Rybářské potřeby

Rybářské potřeby Raven Fishing Brno nabízejí nejširší sortiment rybářských potřeb a dopravu zdarma při objednávce nad 1 500 Kč! E-shop a...