MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK - Stále na rybách
Otázky a diskuse Seznam Diskuse

JEDOVNICE

Dá se na některém z jedovnických rybníků chytat?Nemáte někdo nějaké informaco o podmínkách,zarybnění atd.?A co ten zrekonstruovaný rybník na kraji jedovnic po pravé straně ve směru od Brna?Dík za každé info.

Autor diskuse: švec ®
Zařazeno do: všeobecné - revíry, cestování, 15.9.2005

Nemůžete zapisovat do této diskuse, protože nejste zaregistrován nebo přihlášen.

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 1 | Starší >> | Konec ]

N pablo-fish - ® Čt 4.6.2009 11:15:40
ahojte, nemáte niekto aktuálne informácie o rybárskych revíroch (môže byť aj súkromné) v okolí Jedovnic? Idem tam v auguste (srpnu) na dovolenku s rodinou a rád by som si niekde hodil. Zaujmam sa o prívlač (candát, štika), prípadne feeder. Dakujem
N Milan Čt 15.9.2005 13:45:46
Já jen vím, že se ten rybník jmenuje Dymák a je v soukromým vlastnictví. Jako kluk jsem tam vyhrál rybářské závody a jako hlavní cenu obdržel naviják zn. Rex v hodnotě 45Kčs... Ještě teď z toho mám radost! Stalo se před čtyřiceti lety...
N švec - ® Čt 15.9.2005 12:48:29
hraji:to že jsou to soukromáky jsem věděl.Jde mi spíše o podmínky lovu a ceny atd.ale dík.
Milan:takže Olšovec je pase.Snad se najde někdo kdo bude vědět víc o tom rybníku nakraju Jedovnic.Párkrát jsem jel okolo a je to tam upravený a vypadá to pěkně,ale nikdy jsem tam nikoho neviděl chytat ryby.Jako kluk jsem tam chytával,ale to byla ještě svazovka.
N Milan Čt 15.9.2005 12:18:34
V Jedovnicích žádný revír není. Ten rybníček na příjezdu od Brna je soukromej a po domluvě a zaplacení se dá na něm lovit. Já přes léto chodím lovit na velký rybník Olšovec. Je majetkem obce a povolenka se dá koupit v autokempu na recepci. Loví se jen v červenci a srpnu od 05.00 do 20.00 hod. Povoleno je vzít jednu ušlechtilou rybu a tři líny. Může se chytat pouze na jeden prut. Cena povolenky je 300 Kč na den... Chytat se může pouze na jedné straně rybníka, kde je cca 8 slušnějších míst. Osádku tvoří především násaďáčci cca 35 cm a max. velikost kapra je tam 55-60 cm. Dá se tam taky chytit candát, amur, lín.plotice a okouni, ale vzhledem k tomu, že se rybník každý rok slovuje a nasazuje znovu, to s velikostí ryb není žádná sláva. Doporučuji lov začátkem července, kdy ještě ryby nekrmí, tak v půlce prázdnin tam začnou intenzivně krmit obilím v místech, kde se nechytá a pak to stojí za prd. Já tam letos začátkem prázdnin zkoušel co snese feeder a za den jsem chytil cca 50 kapříků ve velikosti 25 - 60 cm. Jinak pozor na velmi podezdřívavého porybného, v každém z nás vidí zloděje a podle toho se i chová. Lovu zdar.
N hraji - ® Čt 15.9.2005 11:49:45
Pokud vím, tak žádný z těch rybníků není revír. Ten na kraji Jedovnic je soukromá voda s možností lovit, ale bližší podmínky jsem nezjistil.

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 1 | Starší >> | Konec ]

[ otázky | všeobecné | revíry, cestování ]

Co je nového - všeobecné
Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Podpora mládeže.

V průběhu závodu Method Feeder Cup proběhne sbírka rybářských věcí, které následně věnujeme rybářským kroužkům v našem okolí. Jestliže nepotřebujete staré pruty, splávky, háčky a další věci, které vám...

Čest Tvé památce..

Ivoši, přeji Ti tam nahoře splnění snu, který si přetvořil do textu své písně: "Jedno přání na srdci mám, tak mě poslouchej. Může se zdát trochu pošetilý, přesto ho mám.
Chtěl bych být řekou,...

pozdrav

Posílám pozdrav tam nahoru Ivošovi S........nikdy nezapomenu :-(

Odešel Rybář

Dnes nás náhle opustil kamarád, rybář a skvělý muzikant Ivo Sláma
Všichni,kdo jste ho znali, věnujte mu tichou vzpomínku…

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniIMPERIAL BAITS - Tekutý dip Carptrack Amino ELITE 150ml akce!

Za 295 Kč s DPH.
Pro maximální efekt ponořte vaši nástrahu na 24hodin do dipu. Ideální záležitost pro krátkodobé výpravy nebo pro období se slabší aktivitou kaprů.


akce, rybareniNash Ballmaker 60mm

Naskladnili jsme NASH Ballmaker 60mm, které nebyly rok skladem! Přivezeme vám je na výstavu do Prahy a Trenčína. Budeme mít všechny průměry 60, 40, 30 a 20mm