MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK - Stále na rybách
Otázky a diskuse Seznam Diskuse

Lov na labské tůni Jezero pod Ostrou.

Chci se zeptat znalců labských revírů, jak to letos vypadá s úlovky na revíru Jezero pod Ostrou - Labe 20 A, pár km za Lysou nad Labem, případně okolních revírech a hlavním toku Labe. Mám na mysli hlavně možnosti lovu v souvislosti s přilehlým kempem, druhové zastoupení úlovků, míru zarybnění vč. dravců, doporučené způsoby lovu a vnadění. Chystám se tam na pár dní a chci vědět jak se vybavit, tak díky za rady.

Autor diskuse: Petrson ®
Zařazeno do: všeobecné - techniky lovu, 2.8.2005

Nemůžete zapisovat do této diskuse, protože nejste zaregistrován nebo přihlášen.

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 1 | Starší >> | Konec ]

N Gaza - ® Út 25.6.2013 11:44:42
Ahoj, nějaké informace jak to momentálně vypadá na Jezeře Ostrá a nebo na Doubce? Chtěl bych na pár dní vyrazit na kapry.
Díky Gaza
N Petrson - ® Čt 4.8.2005 20:58:42
>> Mike > OK, dík, feeder beru, z řeky jsem měl trochu strach bo jsem tam byl v červnu a zrovna ani ťuk, ale ten bagr mě neláká, tak to na toku rozhodně zkusím když říkáte. Na Doubce loni hafo trumanů, letos jen cejni a večer záběr dravce, ale mi to utrh. Vousáče vyzkouším, ať malý, nebo velký... Dík za tipy.
N Mike - ® Čt 4.8.2005 13:24:59
Petrson> ryby tam určitě jsou, jen se tam zrovna těží písek a ten těžební stroj nadělá dost kraválu. Na 1/4 břehu se až do konce srpna nesmí chytat (vymezená část kempu). Na jezero bych se tedy vykašlal a zajel buď na hlavní tok Labe (tam chytíš prakticky cokoli, fantasii se meze nekladou-např. u feederu prakticky nemáš šanci si odpočinout - nachytáš spoustu cejnů, skaláků, občas kapříka, trumana) nebo na Doubka, což je od Ostré co by kamenem dohodil a zbytek doběhl. S dravci je to tam obecně mizérie, snad jedině zaměření se na sumce by nemuselo dopadnout úplně špatně.
N Petrson - ® St 3.8.2005 20:05:11
>> Ondra > vidím to tak, že si vytipuju nějakej flek, kde zakrmím a zkusím koule na kaproně a na druhý prut budu pokoušet dravce na rybičku nebo plavanou, podle vývoje situace. Nevíš jestli jsou tam trumani a líni?
>> Milan > díky za tip na řeku, budu zkoušet taky okolní revíry, na hlavní tok se určitě chystám. Na jaký druhy se tam nejlépe zaměřit? Díky.
N Ondra (carpman) - ® Út 2.8.2005 21:36:36
Souhlas s Milanem. Jde o to jak velké ryby chceš chytat.
N Milan - ® Út 2.8.2005 21:20:42
Na toto jezero jsem jezdil ještě minulý rok, úlovky nic moc, pár cejnů, ale jinak nic. V debatách s místními rybáři jsem se dozvěděl, že ryby tam jsou, ale úlovnost je velmi slabá. Osádka rybou by měla být dobrá. Sám bych raději doporučoval Labe u mostu před Lysou.

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 1 | Starší >> | Konec ]

[ otázky | všeobecné | techniky lovu ]

Co je nového - všeobecné
Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Poděkování

Vážení kolegové, dovolte mi ,tímto poděkovat za nezištné jednání kolegovi pod nikem Edward.a z Frýdku Místku. Dnes mi přivezl pro děti z rybářského kroužku v Sedlnicích spoustu rybářských potřeb /...

Členská schůze MO ČRS Písek

Členská schůze MO ČRS Písek se bude konat v úterý 4. dubna 2017 od 17:00 hodin v hudebním sále Kulturního domu nábřeží 1.máje Písek

Členská schůze ČRS MO Kladno

Teď v neděli 26. 3. 2017 od 9.00 hodin restaurace RACEK v obci SRBY okr. Kladno.
Holt musíte dojet autem, autobusem, z Kamenných Žehrovic třeba pěšky, ale hlavně přijďte, ať víme co nám výbor...

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
https://www.nasoutokushop.cz/maximalni-vyprodej

Největší výprodej rybářských potřeb.


akce, rybareniPrologic Swinger Micro Hanger Kit (SLEVA 57%)

Za 259
Swinger od firmy Prologic má v sadě pět výměných tělíček různé barvy (bílou, modrou, černou, červenou a žlutou). Takže si každý rybář může zvolit svou oblíbenou a nebo si barvy měnit dle své nálady.


Doporučujeme prodejnu
Adresář prodejen
Rybářské potřeby U Habakuka Rybářské potřeby U Habakuka

Plzeň, Na Roudné 39