MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK - Stále na rybách
Otázky a diskuse Seznam Diskuse

Změna názoru na kontroverzní témata

Zdravím všechny a zakládám pokud možno sváteční a pohodovou diskuzi o tom, v čem jste byli zatvrzelými příznivci čí odpůrci a změnili jste názor co se týče rybařiny. Například zda chyť a pusť ano či ne, zda je to ještě feeder, nebo to s ním nemá co společného, jestli soukromák, nebo svazovka.....atd, atd, atd. A všechny prosím, není to o hádání a přesvědčování, ale o sebekritice....taková zpověď:-)))) Takže, monology vítány, ale slušné reakce jsou přípustné. Do toho!

Autor diskuse: Bacha ®
Zařazeno do: všeobecné - ostatní, 12.12.2015

Nemůžete zapisovat do této diskuse, protože nejste zaregistrován nebo přihlášen.

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 1 | Starší >> | Konec ]

N VT.MALVIN - ® Pá 18.12.2015 21:13:42
Čus , po letech jsem se vrátil k rybařině. Bylo to jak přesednout z Trabanta do Mercedsu, prostě mazec.
Preferoval jsem plavačku. Kolegové v práci mi říkali zkus feeder! První zkouška katastrofa-dokonce jsem na prut pověsil i policajta !!!! sem patří smajlík !
Pak jsem si řekl , že nejsem snad tak tupej a nyní kdyby jste mne viděli tak si nedovedu představit chytat na splávek.
Teď jen čekám , kdy ,,zavrní,, špička u feedru.
Přeji všem krásné vánoce !
N timb - ® Pá 18.12.2015 20:56:01
Já jsem si kdysi myslel, že rybáři jsou veskrze dobří lidé.Postupem času jsem přišel na to, že slušní nejsou, navíc se mezi nimi vyskytují tzv vandráci v hojném počtu. Proto teď chytám vždy tak aby v dohledu nebyl nikdo další.Pokud někdo přijde, neváhám se přestěhovat.
N Jirka75 - ® Pá 18.12.2015 20:35:20
Když jsem asi před dvaceti lety začínal rybařit, nechápal jsem, jak jeden můj známý může všechny ty krásné, mnohdy velké ryby co chytá pouštět.
Už léta 99% všeho co chytím také pouštím a při vzpomínce na tu dobu se musím smát :-)
N Wamp - ® Pá 18.12.2015 20:17:16
Štika na mrtvou ze dna... cetl jsem o tom cca pred 15lety a říkal jsem si co je to za blábol, u nás by to nemohlo jít. Atd... Dnes už téměř nechytam jinym způsobem a jde to prima :-)
N bart.bm - ® Pá 18.12.2015 19:56:51
Kdys jsem byl priznivcem smeru kam se ubiral lov kapru...ted kdyz vidim kam to dospelo a jaci bezmozci si tahaj trika je to k bliti....rychlokvasky jou nejhorsi...no a vzdy jsem nadaval na RS a ed budou nadavat na me :-)
N neutral - ® Pá 18.12.2015 19:42:40
NAVI73 >> Jestli ty nebudeš ta výjimka,která potvrzuje pravidlo...? :o)
N freddys - ® Pá 18.12.2015 19:41:36
Když sem jako malej začínal lovit ryby, byl sem strašlivej pytlák - bydlel sem u řeky, tak to ani jinak dopadnout nemohlo. Co sem chytil, to šlo domů. A že sem ten svůj kousek řeky znal moc dobře, nebylo toho málo.

Když mi bylo asi 11-12, pod náporem davu se ze mě stal "zapřísáhlej chyťapoušťák". Moc sem to žral, všem nutil svoje názory, na ostatní rybáře často koukal mezi prsty, dokonce se i sem tam pohádal. Naštěstí mě to poměrně rychle přešlo samo... Takže to mám už skoro 15 let v rybařině nejenom ohledně braní ryb srovnaný a mám klid :-)

Nedávno sem potkal dnešního "radikála", zažil s ním zábavnou historku a říkal si, jestli sem byl takovej vůl...
N NAVI73 - ® Pá 18.12.2015 19:33:21
Kdysi jsem se zařekl že nikdy v životě si nebudu kazit zážitky u vody ženskou. No a dneska si rybařinu bez svého kuchynsko rybářského robota neumím představit. Výchova mě stála spoustu nervů,času a trpělivosti ale vyplatilo se :-))))
N foxxx - ® Pá 18.12.2015 19:26:56
alžběta >> Dobrý :-))
N drvoštěp - ® Pá 18.12.2015 19:23:02
Raději už neříkám nikdy.Viz koule a kdejaký chujoviny okolo rybařiny ;)))
N alžběta - ® Pá 18.12.2015 19:02:13
Vždycky jsem si myslel, že na sebe nevemu nic, co má na sobě barvy Slavie Praha. Jednou jsem se v zimě vykoupal a jak mě jejich půjčená bunda se znáčkem hřála :-)))
N Unkas - ® Pá 18.12.2015 18:51:52
Když se objevili u vody rybáři s pípákama, tak jsem si říkal, jak si tohle může někdo pořídit, to já bych přišel za chvíli o nervy. No, tak už si to neříkám, taky už pípám.
N Bacha - ® So 12.12.2015 10:03:29
Taky >> Já takto pomalu měním názor na feeder. Jako že to neni jenom o technice, myslím, jako jestli pod háčkem, nebo method, ale o filozifii chytání. Dokonce jsem si pořídil method krmítko a vymýšlím, jaký nejbezpečnější návazec....pro rybu, samozřejmě. Zřejmě ale nikdy nezměním názor v muškařině na mouchy s korálkem:-) V tom asi budu nekompromisní až do smrti.
N Taky - ® So 12.12.2015 1:08:34
Bacha - >> :-D Před 18.lety jsem si říkal že bych v životě nechytal na boilies. Pak jsem si jednou řekl že to na jeden prut zkusím dát, no a pak se mi to nějak vymklo :-D

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 1 | Starší >> | Konec ]

[ otázky | všeobecné | ostatní ]

Co je nového - všeobecné
Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Podpora mládeže.

V průběhu závodu Method Feeder Cup proběhne sbírka rybářských věcí, které následně věnujeme rybářským kroužkům v našem okolí. Jestliže nepotřebujete staré pruty, splávky, háčky a další věci, které vám...

Čest Tvé památce..

Ivoši, přeji Ti tam nahoře splnění snu, který si přetvořil do textu své písně: "Jedno přání na srdci mám, tak mě poslouchej. Může se zdát trochu pošetilý, přesto ho mám.
Chtěl bych být řekou,...

pozdrav

Posílám pozdrav tam nahoru Ivošovi S........nikdy nezapomenu :-(

Odešel Rybář

Dnes nás náhle opustil kamarád, rybář a skvělý muzikant Ivo Sláma
Všichni,kdo jste ho znali, věnujte mu tichou vzpomínku…

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniNovinka 2017! Feederový vlasec!

Špičkový rybářský vlasec nejnovější generace "Made in Germany". Vynikající nosnost a povrch prodlužující hody! Určen pro nejnáročnější rybáře.


akce, rybareniNash Zig Bugs

Přivezeme vám do Prahy a Trenčína kompletní program Nash Zig Rig. Jedná se o lov ryb ze sloupce a z hladiny. Nabízíme vám umělé nástrahy , hladinové splávky , plovoucí vlasce NXT Zig Flo , spray Zig Bug Juice a celou řadu pelet Gyro Bug Mix, Slicker Floaters a jiné.


Doporučujeme e-shop
Rubrika E-shopy
Chyť a pusť Chyť a pusť

Obchod Chyť a pusť vám nabízí široký sortiment rybářských potřeb. Vyzkoušejte nás a zařaďte se mezi tisíce spokojených rybářů, kteří si...