Povídání JEN o vázání a muškách

Zakládám tuto diskuzi, protože na MRK o vázání chybí. Vítám všechny, kdo budou chtít, oslovil jsem i své přátele - vazače a muškaře - aby přispěli.
Na technické materiály a syntetiku jsem požádal o spolupráci thyma, já mám jen své zaběhnuté, on se v tom vyzná mnohem více.
Autor diskuse: welbin - Profil , 16.10.2013 muškaření - nástrahy, návnady
Dále moderují: nymfa Profil + Jirka R. Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Jirka R. - Profil | Út 9.1.2024 22:22:00

...je třeba mít na paměti! 😉

    Jirka R. - Profil | Po 18.7.2016 8:08:45

    Mates PB >> Dokonáno jest..., něco na amuři, něco na líni, cosi i na cejni a tloušťáky... :-)

      Mates PB - Profil | Ne 17.7.2016 17:59:36

      Jirka R. >> Boží mouchy na amuři.

        Jirka R. - Profil | Ne 17.7.2016 11:08:08

        Březnovky lze dle zákona O rybářství vázat i v červenci... :-)

          Royale with Cheese 3 - Profil | So 16.7.2016 15:25:51

          G.Moolis >> ... edit: radši nic ( Vzpomněl jsem si na Suchařípu, ale admin by to smazal...)

            G.Moolis - Profil | So 16.7.2016 8:16:13

            Royale with Cheese 3 >> Ephemerella. to jako jako Irák a Irán.

              Jirka R. - Profil | Pá 15.7.2016 20:45:07

              Když se mi včera uvolnila krabka po mokrých, tak fofrem dovázat, to aby neležela ladem...! :-)

                Royale with Cheese 3 - Profil | Pá 15.7.2016 17:26:34

                Oreh >> Spíš žížalu.

                  Oreh - Profil | Pá 15.7.2016 17:21:38

                  Royale with Cheese 3 >> pocitam s tym :). dakujem
                  jepice mam nachystane od 18 po 12 a este nachystam aj take vrtulniky. snad to nejako dopadne. mam 6 krabiciek much. ak tam nebudu tie spravne, tak tam hodim voblera :)

                    Royale with Cheese 3 - Profil | Pá 15.7.2016 17:17:22

                    Oreh >> tenkrát to byly aeroplány na desítce. Ale je to specifickej druh a všude a vždy se určitě nelíhne. Jindy můžou žrát něco jinýho. Uváděl jsem to jako příklad toho, že i v Skandinávii můžeš trefit momenty, kdy na "cokoli" nezachytáš.

                      Oreh - Profil | Pá 15.7.2016 17:10:31

                      Royale with Cheese 3 >> dik za info. jepice este doviazem . aku velkost jepic odporucas?

                        Royale with Cheese 3 - Profil | Pá 15.7.2016 17:00:14

                        Oreh >> no já nevim. Já zase čekal ve Švédsku to, že jim to bude jedno, a kdybych neměl v krabce něco co odpovídalo masivně se líhnoucím jepicím ( byla to Ephemera aurivilli) a v vazačským neceséru králičí packu, nesáhli jsme si na rybu. Hlavně si s sebou vezmi vázání.

                          welbin - Profil | Čt 14.7.2016 15:44:44

                          Jirka R. >> Také jsem dodělal pár na makrely pro kolegy,jedou v neděli do Norska.
                          Neměl jsem očka, ani nebyla v krámě.Tak jsem udělal tečku lihovým fixem,zakápl UV lakem a když se trochu vsákl vytvrdil lampičkou,asi to tu mouchu i zpevní.

                            Mates PB - Profil | Čt 14.7.2016 12:17:24

                            Jirka R. >> Dost dobrý.

                              Jirka R. - Profil | Čt 14.7.2016 12:13:47

                              Nová krabička mokrých se zvolna naplňuje... :-)

                                welbin - Profil | St 13.7.2016 8:03:33

                                Mates PB >> Váže,ale mořské mega jigy,kluci jedou v neděli do Norska ,fotka už tu byla.
                                Pokud dnes a zítra bude pršet,udělám jim ještě něco na paternoster- makrelkové.

                                  Mates PB - Profil | Út 12.7.2016 21:22:55

                                  1Mara >> Já vůbenc nevim jak se to pohybuje. Kdyžtak SZ.

                                    1Mara - Profil | Út 12.7.2016 21:17:04

                                    Mates PB >> Letos budu, ale bude to trochu dražší, aby se nám něco málo vrátilo, máme v tom dost peněz .-)
                                    Tady je ta diškus :-)
                                    http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=741074

                                      Mates PB - Profil | Út 12.7.2016 21:14:10

                                      1Mara >> Já nevim kde, ale už jsem tam jednou byl. A posíláš vzorky? Dám mouchu aby se welbin nečertil..

                                        1Mara - Profil | Út 12.7.2016 21:13:21

                                        Mates PB >> Jasně, docela nám i jdou, ale to je do jiné diskuse .-)

                                          Mates PB - Profil | Út 12.7.2016 21:11:01

                                          1Mara >> No jasně to vázala ona. BTW ještě pěstuješ to čertovo hovno? myslím papričky.

                                            Červené karty: sliver, TI