MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK - Stále na rybách
Otázky a diskuse Seznam Diskuse

musí být člun zaregistrován?(bez motoru) děkuji.

mohu lovit na člunu bez motoru bez registrace? Je na to nějaké nařízení?

Autor diskuse: 0770 ®
Zařazeno do: kaprařina - techniky lovu, 3.9.2013

Nemůžete zapisovat do této diskuse, protože nejste zaregistrován nebo přihlášen.

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 1 | Starší >> | Konec ]

N osud - ® Út 3.9.2013 18:43:06
fotojakes >> Pokud se tam rybáři chovali jak hovada a nedodržovali pravidla , tak se mu nedivím. Pořád je to majitel, že?
N Kolis - ® Út 3.9.2013 18:31:36
fotojakes >> Dobře von...
N retrívr - ® Út 3.9.2013 18:25:19
fotojakes >> Jó, lidi pokurvěj všechno.Bohužel, všem dalším.
N fotojakes - ® Út 3.9.2013 18:22:29 - SKVĚLÝ ZÁPIS, DĚKUJI!
0770 - >> podle fotek v kartě tuším, že se ptáš na použití člunu na nových vodách Jiřetín, takže ti odpovídám, že musí. Majitel pozemků (těžařská společnost) pod revírem si to stanovil a rybáři to buď budou dodržovat, nebo je vyžene z téhle vody úplně a věř, že nejednou tím kvůli chování rybářů hrozil. Stačí, že už technicky zamezil vjezd (zasypal příjezdové cesty) na část pozemků kolem vody.
N osud - ® Út 3.9.2013 18:11:54
přesně tak jak píší dole.Nejasná otázka. Tak samo zda potřebuješ "papíry". Podle zákona o vnitrozemské plavbě podléhají evidenci plavidla, jejichž provozovatelem je osoba s trvalým bydlištěm nebo sídlem na území České republiky. Evidenci nepodléhá pouze malé plavidlo o celkové hmotnosti včetně povoleného zatížení do 1000 kg, s výkonem pohonného zařízení do 4 kW a plochou plachet do 12 m2, plovoucí zařízení do celkové hmotnosti 10 000 kg, pokud žádný z jeho rozměrů nepřesahuje 10 m, a plovoucí těleso, k jehož provozování je však třeba povolení Státní plavební správy. Evidenci v plavebním rejstříku České republiky také nepodléhá plavidlo zapsané v plavebním rejstříku cizího státu. Evidence plavidel se provádí zápisem do plavebního rejstříku. a tak samo tyto parametry jsou výchozí pro "řidičák" Mezinárodní osvědčení pro rekreační plavidla............více třeba na stránkách www.spspraha.cz Státní plavební správy.
N Bullteriér - ® Út 3.9.2013 18:01:40
jj taky by mě zajímalo jaký člun máš na mysli.Pokud klasicky nebo nějaká pramice,tak registraci žádnou nepotřebuješ..Samozřejmě ještě musíš chytat tam kde je povoleno...

Neůplné,nejasné otazky - přináší neůplné a nejasné odpovědi...
N retrívr - ® Út 3.9.2013 17:39:28
0770 - >> Jde o to jaký člun, to je široký pojem. Z hlediska rybařiny registraci nepotřebuješ.Měl bys lovit tam, kde se to smí.

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 1 | Starší >> | Konec ]

[ otázky | kaprařina | techniky lovu ]

Co je nového - kaprařina + obecné
Oznámení - kaprařina
Vložit oznámení

Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.

Kalendář akcí - kaprařina
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniSada signalizátorů JRC RADAR CX SET 2+1

Za 4 490 Kč s DPH.
Vybavte se špičkovou a spolehlivou technikou! Nový Radar CX nabízí ve střední třídě vlastnosti signalizačních systémů těch nejvyšších tříd. Tyto signalizátory se zabudovaným vysílačem byly navrženy a testovány v UK a splňují nároky zkušených kaprařů po celém světě. Možno zakoupit i na splátky.


akce, rybareniFox Winter suit bunda a kalhoty

Za 4 690 Kč s DPH.
Termo souprava, kompletní oblečení z kvalitního materiálu do extrému, nepříznivého počasí je u nás nyní za nejnižší cenu, dvoudílný oblek ve kterém budete v suchu a teple i když všem okolo bude zima


Doporučujeme e-shop
Rubrika E-shopy
Grundik - Příbram Grundik - Příbram

Vítejte na stránkách našeho e-shopu, který Vám nabízí široký sortiment rybářských potřeb za velmi zajímavé internetové ceny. Veškeré...