- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
prut Abu Garcia Diamond tří dílný 330
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
4x v oblíbených a 7x v ignorovaných.
NSven - Profil | Út 16.4.2013 21:48:15
Vyhovují a chybu jsi určitě neudělal. Důvodem je, že s feedrem končím.
NGrowler - Profil | Út 16.4.2013 21:39:13
NMarcicarp - Profil | Po 25.3.2013 0:13:42
NSven - Profil | Ne 24.3.2013 18:33:45
Tady jsem vyštrachal nějaké fotky z minulých ročníků :-) http://obechamr.cz/rybarske-zavody-hamerska-zlata-rybka-25-6-2011/
NBláža7 - Profil | Ne 24.3.2013 18:29:57
NJaromírek - Profil | Ne 24.3.2013 18:24:44
NSven - Profil | Ne 24.3.2013 18:09:13
U nás bylo o drobet tepleji, -13 °C :-)
Na Zlatou rybku bych rád, snad to vyjde. Ale na 24 ti asi přijdu jen fandit.
Hlavně aby to nedopadlo jako loni :-))
NSven - Profil | Ne 24.3.2013 18:02:56
Krmítkem tolik jako samotným olovem nehodíš.
Já používám feeder na chytání do cca 30m, tedy nemám potřebu dělat dálkové hody.
Jen tak cvičně jsem hodil asi 60m s 60g a kamarád asi 75m s 50g a s rezervou.
Takže s přiměřenou zátěží je 80 - 90m v rukách toho kdo to umí, realné. Ale jak píšu, proč a nač ?
Feeeder není na dálkové hody, na to jsou kapráky.
Nějaké podrobnosti jsou tady: http://www.mrk.cz/tackle.php3?kat=-1&zadal=15173
NJaromírek - Profil | Ne 24.3.2013 17:51:10
NSven - Profil | Ne 24.3.2013 17:29:57
http://www.hobby-g.cz/1314-Pruty-Feedrove-Abu-Garcia/8339-prut-Abu-Garcia-Diamond-Feeder-330-3-3m.html?page=1
Jenomže to bylo v době, kdy kolem nich každý chodil jak kolem horké kaše a nešly na odbyt.
Když jsme jim tu udělali reklamu a zvedl se zájem, tak je prodejce takticky přimastil :-)
Nkolja - Profil | Ne 24.3.2013 11:25:57
NJaromírek - Profil | Ne 24.3.2013 11:19:14
Nkolja - Profil | Ne 24.3.2013 10:59:06
objednáš a máš ho doma za 1-2 dny. o všem tě informujou mailem až po předání přepravní společnosti. a tak to má být.
NBláža7 - Profil | Ne 24.3.2013 10:48:17
Nbombardák - Profil | So 15.12.2012 20:25:05
NSven - Profil | So 15.12.2012 19:06:11
Zkusil bych to slepit tím Epoxy a pokud by to nemělo držet, čemuž nevěřím, tak potom bych si nechal vysoustružit z duralu tu krytku novou.
Vsadil bych se, že poškozený je ten vnitřní tisícihran v krytce a ten vnější na dříku/osičce je v pořádku, protože je jistě z pevnějšího materialu.
Průměr díry v ose krytky bych zvolil stejný, jako je průměr dříku v nejnižších bodech úžlabí, mezi dvěma protilehlými zuby tisícihranu.
Pak bych krytku na sporáku nahřál, dřík v mrazáku zchladil a jedním lehkým ťuknutím obé spojil "na věčné časy" :-)
Nbombardák - Profil | So 15.12.2012 16:10:59
Nbombardák - Profil | Út 11.12.2012 20:17:31
NSven - Profil | Út 11.12.2012 20:06:13
Nbombardák - Profil | Út 11.12.2012 20:01:09
NSven - Profil | Po 10.12.2012 23:54:41
Máš na mysli stržený tisícihranový spoj mezi duralovou hlavu a ocelovým dříkem se závitem, které tvoří v kompletu šroub k utažení kličky ?
Pokud ano, zkusil bych to cvičně slepit obyčejným Epoxy 1200, protože ho mám doma a mám s ním dobré zkušenosti. Nebo koupit malé balení něčeho takového http://www.heureka.cz/?h[fraze]=ALTECO%20EPOXY&utm_medium=cpc&utm_source=google&utm_campaign=Dynamicke-reklamy&utm_term=_inurl:.heureka.cz/&gclid=CMC5r7X0kLQCFc2R3godoxoAXA
Je to ještě kvalitní švédská práce, tak předpokládám, že nepoužili nějaký křehký zinek, jak je dnes běžné.
Pokud by to nemělo držet a navijáček byl má srdeční záležitost, nechal bych si tu hlavičku vytočit na soustruhu z nerezu. Tady na MRKu občas někdo takové, drobné práce nabízí. Bohužel si nepamatuju jeho nick
Nbombardák - Profil | Po 10.12.2012 21:49:49
Nbombardák - Profil | Po 10.12.2012 21:35:46
NSven - Profil | Po 10.12.2012 21:31:20
od ABU :-)
Jak jsem projel net, tak téměř všichni prodejci zvedli ceny. Např. Hobby-G o 400,- a ostatní o 100 - 300,-
Což v souvislosti s jejich proklamacemi, např. v Tropic Lbc: super akce - totální výprodej - totální likvidace skladu zásob či předvánoční slevy, je docela komedie :-)
NSven - Profil | Po 10.12.2012 21:08:44
Ten bez pos. očka bude spíš na waglera. To máš pravdu, že by se s minisplávkem vlasec lepil i při rose.
U konkurence jsou oproti Fandovi trochu sdílnější na TTD : http://www.centrumwedkarstwa.pl/wedka-robinson-bluebird-float.html
Nbombardák - Profil | Po 10.12.2012 20:52:32
Nbombardák - Profil | Po 10.12.2012 20:47:36
NSven - Profil | Po 10.12.2012 20:19:43
NSven - Profil | Po 10.12.2012 20:13:54
Robinson tu není ke škodě veřejnosti moc zavedený. Kupoval sem u Fandy loni pro jednoho kamaráda
matchku a opravdu to je excelentní kousek http://www.pro-rybareni.cz/produkt/prut-robinson-diaflex-match-2x/
Nbombardák - Profil | Po 10.12.2012 20:03:22
Ngeni3ds - Profil | Pá 7.12.2012 8:14:08
dík
NSven - Profil | So 17.11.2012 12:36:15
Má silově výhodnější, pomalejší převod 4,86:1, dvě identické kovové cívky, perfektní chod i brzdu a
v neposlední řadě i pohledný design a příjemnou cenu. Hravě strčí do kapsy dvojnásobně drahá Shimana.
http://www.pro-rybareni.cz/produkt/navijak-robinson-quartz-pro-spin-5-let-zaruka-4x/
NSven - Profil | Čt 15.11.2012 23:02:58
Spíš ho možná překvapilo, že narozdíl od jiných prutů, se u tohoto točí vrchní částí :-)
NJarda Š. - Profil | Čt 15.11.2012 22:55:48
NSven - Profil | Čt 15.11.2012 22:40:16
Mně osobně tento systém vyhovuje víc než klasika a při výběru prutů mu dávám přednost.
Ngeni3ds - Profil | Čt 15.11.2012 22:23:27
NFil@s - Profil | Po 22.10.2012 18:31:00
NZdenal77 - Profil | Ne 21.10.2012 22:35:41
Nkolja - Profil | Ne 7.10.2012 22:31:06
Nbombardák - Profil | So 6.10.2012 19:53:35
NSven - Profil | Pá 5.10.2012 22:19:27
Já jsem měl od Abu jen jeden Abumatic, jednoho Kardinála a krabici třpytek ale se vším jsem byl na výsost spokojený. Tak dlouho jsem plánoval koupit Suveräna až se nakonec přestaly vyrábět :-)
Tenhle proutek mě designem a solidní značkou zaujal už dávno, ale brzdil mě přídavek tu imitace deštníku a jinde podřadného navijáku......no co to může být za tu cenu a ještě s takovým nádavkem, že ? :-)
Teď jsem hledal na netu nějaký nový picker a narazil na něj v akci.
Tak jsem to za ten peníz risknul a jsem rád, že jsem to udělal.
Kdyby měl někdo také zájem, dávám v plen odkaz:
http://www.hobby-g.cz/1314-Pruty-Feedrove-Abu-Garcia/8339-prut-Abu-Garcia-Diamond-Feeder-330-3-3m.html?page=1
Nbombardák - Profil | Pá 5.10.2012 19:54:23
Nagig - Profil | St 3.10.2012 21:22:33
NSven - Profil | St 3.10.2012 21:14:03
Ostatní stále drží laťku 1200 -1400,-
Ale pravda, přidají ti "zdarma" nějaký neprodejný kolovrátek nebo neprodejný, promokavý slunečník :-)
Nagig - Profil | St 3.10.2012 16:06:40
Nagig - Profil | St 3.10.2012 13:56:12
NSven - Profil | St 3.10.2012 13:37:41
Po přečtení nejrůznějších kladných recenzí jsem neodolal a jeden kousek 3,30m, si za směšnou akční cenu, také koupil.
A dobře jsem udělal.
Za ty peníze to je až neskutečně solidní proutek.
Těch proklamovaných 100g vrhačky silově určitě zvládne a přitom má i vlastnosti zdolávacího prutu.
Při zátěži přechází do plynulé paraboly. Silově a akcí je velice podobný Shimánu Beast Master M.
Ovšem narozdíl od něj, má místo převažující levné a prd vydržící mechovky na dvou-dílné rukojeti, třídílnou, dělenou rukojeť z jakéhosi nezničitelného gumokorku. Nic podobného jsem doposud neměl v ruce a překvapilo mě, jak příjemně se drží.
Podrobil jsem ho zkoumání :-))
Neotřelý a zajímavý design,
kvalitní a kupodivu i rovně vyvázaná očka, 8ks + 6ks na špici
lak bez jediného kazu,
na váze jsem navážil pěkných 215g,
transportní délka je 116cm,
průměr blanku u rukojeti 13mm, což na 100g prut není nic tragického
tři kvalitní grafitové špice 53 cm / 2,8mm.
S náhradními špicemi nebude žádný problém, stejný průměr prodává i Mivardi, Jaxon, Shimano aj.
Nagig - Profil | Út 2.10.2012 23:46:36
Kde to žije - feeder
21:01NFeederařina na řece 64302
17:06NPickermánia-ultra light fishing 49047
16:18NFeeder v okolí Zlína 4581
11:12NGURU - vše kolem téhle značky 6269
NeNKlub fanoušků SPRO+Döme Gábor 5730
NeNS feederem na kapry 96912
ÚtNDrennan - zkušenosti, rady, tipy 1367
. . . NKlub Fanoušků Feederů Daiwa. 10512
. . . NKorum - vše kolem téhle značky 9590
. . . NPreston - vše kolem této značky. 4055
. . . NRohlikove boilie - vyroba 107
. . . NJihočeská Feederliga . 9457
Co je nového - feeder + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
NOVINKA na CHYTIL.cz - plovoucí kouřové boiliesZa 179 Kč
Plovoucí boilies SMOKE POP-UP o pr. 15 mm, které po dopadu do vody okamžitě vytváří silný kouřový, mrakující efekt. Ten funguje jako vizuální magnet a dokáže pracovat až 24 hodin. 3 barvy - 6 příchutí. Více na www.chytil.cz
Prologic Boty Bank Bound Trek MH Camo | SLEVA 44%Za 1.199 Kč
Podšívka ze síťoviny. Bota je zesílena v oblasti paty a špičky pro větší výdrž. Protiskluzná gumová podrážka z EVA materiálu. Vyjímatelná vnitřní vložka. Velikosti 42 - 47. Akce pouze do vyprodání zásob.
Oznámení - feeder
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - feeder
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
4.7.Feeder Talian 2
4.7.Malovidy - jednotlivci (feeder)
4.7.IV. hnanický feeder cup 2026...
11.7.Feeder 1×1 Talian
17.7.1 místo 60000 2×20 hodin Talian
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
15.8.Method Feeder Talian první.misto...
22.8.Feeder Talian 3
Doporučujeme e-shop
PÁRYSŮV RYBÁŘSKÝ RÁJ
Rybářské potřeby pro všechny, kteří propadli kouzlu rybařiny. Díky unikátnímu věrnostnímu systému nakupujete neustále se...















