Prut Mivardi Reactor Spinn 240L

Máte nějaké zkušenosti s tímto prutem??? Pokud ano prosím napište. díky
Autor diskuse: kapr1298 - Profil , 1.10.2011 všeobecné - náčiní, doplňky

Rumpeľ - Profil | So 28.7.2012 9:41:56

zapriahol sam asi 20kg amura,len sa z nej zdymylo ked praskla:O-))

    Rumpeľ - Profil | Čt 26.1.2012 20:44:26

    bajas >> zajtra pridam foto ,ako sa ten prut divne ohyba v spojke

      bajas - Profil | Čt 26.1.2012 15:35:28

      Rumpeľ >> problemy s tim zatim nemam, zatim sem s ním byl 2x u vody takže se mi s ním zatim nic nestalo

        nofish - Profil | St 25.1.2012 21:13:57

        Rumpeľ >> cena =kvalita zas až tak moc neplatí. Reklamaci uznali ale oplétačky a není to jak bych si přál. Ale kdybych tehdy na to válení v autě koupil raději semu x-force tak jsem udělal lépe(byl koupený jen jako náhradí, kdyby se něco stalo) .

          Rumpeľ - Profil | St 25.1.2012 21:08:25

          nofish >> cena =kvalita..neoplati sa setrit.prut som este nemal u vody:Dlen som ho doma skusal..a uznali ti reklamaciu?

            nofish - Profil | St 25.1.2012 20:57:39

            Rumpeľ >> nejsi první. Mi už ten slabší taky prasknul. Na stejném místě jako tobě. Dokud byl na nástražky tak ok. Jeden den jsem ho vzal na okouny a nepřežil.
            Vzhledem k tomu že jsou to už jsou teda dva co takhle praskly a po zkušennosti se servisem začínám měnit názor na tyhle pruty........

              Rumpeľ - Profil | St 25.1.2012 20:54:52

              bajas >> zdravim ..nemas problemy so spojkou prutu?mne sa ten prut divne ohyba a praskla my spojka

                arisco - Profil | Út 27.12.2011 17:44:04

                Já osobně bych vzal na smáčky a kopyta 5-20g, na voblery 10-30g. Ten druhý je myslím univerzálnější. Můj názor, moje zkušenost.

                  plouhard - Profil | Út 27.12.2011 17:17:46

                  a co si myslíte ze by bylo lepsi na ryby do tich 50 cm ?? 5-20 g nebo 10-30g ?? Ja bych si koupil v provedení 210cm

                    arisco - Profil | Út 27.12.2011 16:53:41

                    Já ho mám v gramáži 10-30g a 2,7m na lehlou vláčku a nemůžu si stěžovat. Vydrží opravdu hodně a nemám sebemenší důvod ho nedoporučit. Za ty peníze paráda.

                      koci-7 - Profil | Út 27.12.2011 16:37:55

                      kapr1298 - >> Mám ho v 10-30g a nemůžu si ztěžovat chytám na něj i kapry a nahodí 30g krmítko plus šrot bezproblémů. Jinak na něh vláčim a malý smáčky a bezproblému je celku citlivej

                        nofish - Profil | Út 27.12.2011 16:29:35

                        plouhard >> nic extra velkého. Spíš menší ryby na řece. Ale když ten prut vydržel tahání dvoumetrové větve i s litím proti proudu tak bych se nebál že se na to větší ryba vytáhnout nedá.

                          plouhard - Profil | Út 27.12.2011 10:48:59

                          nofish >> a jakou nejvetši rybu jste na to vytáhl ??

                            nofish - Profil | Po 26.12.2011 20:33:01

                            plouhard >> parabolickou. Je fakt dost měkký.

                              plouhard - Profil | Po 26.12.2011 20:24:42

                              nofish >> a ma ten 210cm 5-20g akci špičkovou nebo parabolickou

                                nofish - Profil | Po 26.12.2011 20:09:31

                                plouhard >> člověče :-D proč 15m? Tam je to o tom jak těžkou hlavičku a jak velkého twistra dáš. Dohodíš i o dost dál to se neboj. Když budeš chtít chytat na lehké nástrahy tak na to ten 5-20 je akorát. Jak daleko hodíš je i rukama a dalšíma věcma. Ne jen prutem. Je docela měkký, chytá se s tím dobře, za ty ceny co jsem ho viděl nedávno (něco málo přes 300) to ujde. Jenom tu délku si musíš rozhodnout sám, každému vyhovuje něco jiného.

                                  plouhard - Profil | Po 26.12.2011 20:02:27

                                  nofish >> no vetsinou budu asi taky někde prolejzt křoví. A dá se s tim nahodit aspo nak 15m s tvistrem ???

                                    nofish - Profil | Po 26.12.2011 19:58:58

                                    plouhard >> když někomu píšeš klikni na jeho nick jinak jdou ty zprávy do prázdna bez adresování.
                                    210 mám na prodíračku křovím. Stačí. To je na tobě. Většina lidí používá 240 a 270cm. Záleží na tom kam s tím chceš chodit chytat.

                                      plouhard - Profil | Po 26.12.2011 19:56:24

                                      ja bych si chtel koupi ve verzi 210cm a 5-20g . Neni moc krátký ???

                                        bajas - Profil | Po 26.12.2011 19:15:08

                                        nofish >> jojo dneska sem byl vlacet a "zabrala" mi tráva a ohnul se uplne jinak, ja ho vyhral na zavodech

                                          nofish - Profil | Po 26.12.2011 19:03:04

                                          bajas >> právě. Já to tu dole psal. Zabrala mi větev ve velkém proudu. čekal jsem kdy praskne ale vydržel a ohnutý byl hodně a jinak. Tak i tak za tu cenu jako náhradní prut nebo pro někoho kdo moc nevláčí to stačí. žádná hrůza to není.

                                            bajas - Profil | Po 26.12.2011 19:01:51

                                            plouhard >> 10-30g

                                              bajas - Profil | Po 26.12.2011 19:00:06

                                              nofish >> 220g ,ale jo dokaze se ohnout i jinak, ono to proti oknu je blbě videt kdyz tahas rybu tak je to trochu jiny

                                                nofish - Profil | Po 26.12.2011 18:56:22

                                                bajas >> kolik jsi tam pověsil? Co jsem na něm tahal tak se dokáže prohnout i trošku jnak ale je pravda že je možná zbytečné ho tak trápit doma bez ryby :-)

                                                  plouhard - Profil | Po 26.12.2011 18:41:44

                                                  a tohle je jaká gramáž toho prutu ??

                                                    bajas - Profil | Po 26.12.2011 18:29:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                    2 olova, dohromady 220g, fotky nejsou nic moc je to foceno mobilem

                                                      plouhard - Profil | Po 26.12.2011 18:03:25

                                                      byl bych rad hlavne při akci ale ani za fotky pouze prutu v klidu by se hodily . děkuji

                                                        bajas - Profil | Po 26.12.2011 18:01:36

                                                        plouhard >> chces fotku při akci, nebo jen tak

                                                          nofish - Profil | Po 26.12.2011 18:01:04

                                                          plouhard >> počkej, vloží sem fotku, ať tu v diskuzi nějaká taky je :-)