Nhenry7 - Profil | Po 28.2.2011 18:21:07
a nevyte nekdo jaky firmy tam budou?(na veletrhu)
Nhenry7 - Profil | Po 28.2.2011 18:20:09
P3 >> na vrhacku zas tak nehledim.znam pruty co maj vrhacku 60 gramu a jsou tvrdsi jak pruty se 100g vrhackou.mne de hlavne o to aby mnel tužší akci.ale jeste to neni 100%tni ze ho vemu.prvne si ho osaham.urcite se mrknu i na antarese.
NSykyn - Profil | Ne 27.2.2011 21:22:53
když je tady řeč o veletrhu nevíte náhodou kolik tam bývá vlezný?
NP3 - Profil | Ne 27.2.2011 21:20:51
henry7 >> nesedí mi na nim ty špičky 3,4 a 5OZ ta 5 je moc kor když ten prut má gramáž jen 70g.
NP3 - Profil | Ne 27.2.2011 20:59:36
henry7 >> grejs?teď si ho nemůžu jak si zařadit.máš odkaz?
Nhenry7 - Profil | Ne 27.2.2011 20:57:52
P3 >> taky jsem o nem premyslel ale nejspiz vemu greys g-tec.to se rozhodne az na veletrhu :-)
NP3 - Profil | Ne 27.2.2011 20:50:16
henry7 >> 60g plus krmení= asi 80-90g tahem to hodí v poho i 30-40m(možná i více).ale věčinou 40g plus krmení=asi 60-70g
Nhenry7 - Profil | Ne 27.2.2011 20:47:04
P3 >> jak tezsky krmitka snim hazes?
Nhenry7 - Profil | Ne 27.2.2011 20:46:25
timb >> nebo tak :-)
NP3 - Profil | Ne 27.2.2011 20:45:53
henry7 >> 6000kč myslím solidní cena,koupil sem ho loni v říjnu mám to BX
Ntimb - Profil | Ne 27.2.2011 20:45:46
henry7 >> Nebo jeden slušnej+navi a ještě bižu.
Ntimb - Profil | Ne 27.2.2011 20:45:09
P3 >> Ten jsem asi ještě neviděl,nebo si nevzpomínám.
Nhenry7 - Profil | Ne 27.2.2011 20:44:04
P3 >> kolik jsi za nej dal?
Nhenry7 - Profil | Ne 27.2.2011 20:43:35
timb >> to ja taky ne.to bych si radsi koupil 2 slusny feedery za 5 litru kus
NP3 - Profil | Ne 27.2.2011 20:42:02
timb >> mnohem víc mně oslovil antarez H a jsem sním nadevše spokojen.
Ntimb - Profil | Ne 27.2.2011 20:40:52
P3 >> Mě neoslovil ani když jsem s ním měl tu čest(jen v obchodě).Já bych ty peníze za něj nedal.
NSykyn - Profil | Ne 27.2.2011 20:39:18
P3 >> že jo taky si řikám:-)
Ntimb - Profil | Ne 27.2.2011 20:39:12
henry7 >> To je pravda :-))))
NP3 - Profil | Ne 27.2.2011 20:36:47
timb >> Budu vypadat jak trouba,ale co je na tom prutu za 10L tak skvělého?Je pravda že sem ho na vlastní oči neviděl,ale na fotce mě nijak moc neoslovil.
Nhenry7 - Profil | Ne 27.2.2011 20:35:03
timb >> vsak jo na ty drobný nikdo nehledi.
Ntimb - Profil | Ne 27.2.2011 20:33:20
henry7 >> 10litrů sem, 10 litrů tam :-)))))
Ntimb - Profil | Ne 27.2.2011 20:32:44
Sykyn >> Jo teplejc už by mohlo bejt.
Nhenry7 - Profil | Ne 27.2.2011 20:29:55
timb >> no to neni to by si musel priplatit 10 litru :-)))
NSykyn - Profil | Ne 27.2.2011 20:26:27
timb >> Já v to pevně doufám že bude dobrej už se nemůžu dočkat až to roztaje.
Ntimb - Profil | Ne 27.2.2011 12:39:55
Sykyn >> Určitě bude dobrej.Sice to není Hardy Marksman ale poslouží dobře.
NSykyn - Profil | So 26.2.2011 11:50:46
timb >> no já si to taky myslím a říkají to i lidi v mém okolí co ho mají a ať už feeder nebo nějaký jiný proutek od mikada takže uvidíme jak bude šlapat v této sezoně.ale doufám že dobře.
Ntimb - Profil | So 26.2.2011 11:13:41
Sykyn >> Mikada jsou na tom v poměru cena/výkon celkově dobře.
NSykyn - Profil | So 26.2.2011 10:18:05
timb >> no právě já sem taky přemýšlel který vzít jestli 360 nebo 390 ale tam kam chodím nejčastěji tak ta 360 je uplně dostačující.taky si myslím za ty prachy bych asi lepší proutek nesehnal.
NSykyn - Profil | So 26.2.2011 10:13:47
HP >> jó tak to budeš mít hezký doplněk.tak si to potom užij:-)
NSykyn - Profil | So 26.2.2011 10:12:06
Sven >> tak dej potom vědět jak se snima chytá.myslím že jsou to dobré proutky za tu cenu.:-)
NHP - Profil | Pá 25.2.2011 23:52:03
Sykyn >> Ja si od feedru jako metody slibuju hlavně doplněni plavane tam kdeto bude šikovnějši a tauruse sem vzal kvuli doporučeni cena vykon.
Ntimb - Profil | Pá 25.2.2011 22:56:07
Sven >> Já hlavně Lábko.Jo korek je korek :-)
NSven - Profil | Pá 25.2.2011 22:50:30
timb >> na Ohři v proudu jsem chytal parmy na beast M 360 a také to šlo. A že to je pořádná žvejka :-)) Také už fičel do světa. Věřím, že Mikado je daleko lepší. A hlavně nemá tu hnusnou mechovku :-)
Ntimb - Profil | Pá 25.2.2011 22:30:02
Sven >> :-))) Já ho v letě vemu na menší sumíky a parmy tak uvidím jak se osvědčí.Zatím ho testovali jen kapři.
NSven - Profil | Pá 25.2.2011 22:07:48
timb >> línej ? Tak to si s ním budu rozumět :-)))
Ntimb - Profil | Pá 25.2.2011 21:51:42
Sven >> Měkčí je určitě,v těch 3,9 bych řekl že i dost línej.Ale záleží na úhlu pohledu.Četl jsem že Mikado dělá spíš tuhé pruty tak medium/heavy i názor že jsou to měkké vocasy.
NP3 - Profil | Pá 25.2.2011 21:51:00
Sven >> máš na něj odkaz??bych se na něj rád mrkl.
NSven - Profil | Pá 25.2.2011 21:48:17
timb >> párek :-)))
Prošmejdil jsem všechny dostupné polské a naše recenze v debatách a padlo rozhodnutí.
Proti UV je trochu měkčí a paraboličtější, má o jedno očko navíc. Víc se mi líbí i jejich rozložení.:-)
Ntimb - Profil | Pá 25.2.2011 21:42:00
Sven >> Tak nakonec bereš Tauruse?
NSven - Profil | Pá 25.2.2011 21:29:31
Sykyn >> mám dva kousky MT 360 na cestě, takže v pondělí nebo úterý Ti můžu sdělit dojmy :-) Zkušenosti až po několika chytačkách :-)
Ntimb - Profil | Pá 25.2.2011 21:24:48
Sykyn >> Já ho mám ve 390cm.Oproti 360 má celkem o dost větší průměr blanku u rukojeti.Zdolává i hází se s ním obstojně.Za ty peníze ujde .
NSykyn - Profil | Pá 25.2.2011 21:05:50
HP >> Však uvidíš já ho mám taky zhruba půl roku.já sem na feeder začal chytat vloni protože to je trošku podobné kaprařině kterou mám rád ale už za tu chvilku co chytám na feeder tak můžu říct že je to uplně jiný zážitek.však uvidíš sám co ti bude vyhovovat.ale co se týče toho tauruse tak sem sním zatím hodně spokojen ale chci ještě vědět nějaké zkušenosti i jiných co ho maj.
NHP - Profil | Pá 25.2.2011 11:00:41
Mám ho doma asi měsíc, ještě jsem ho u vody nevytáhnul, jsem nato zvědavý, mám první feeder, takže jsem zvědavý jestli mě to vůbec učaruje. Moc si od toho neslibuju, ale snad jako doplnění plavačky to bude dobrý.
NPavel, Ostravak - Profil | Pá 25.2.2011 10:54:21
Lukas89 >> ahoj, kolega breamkiller mi napsal vše potřebné, hned ti to přepošlu.
NSykyn - Profil | Čt 24.2.2011 15:32:14
buco1 >> dík za radu no musím se na to taky podívat aby mě to v létě nepřekvapilo tím jak řikáš že se ti to zapeklo mrknu nato a popřípadě to taky trochu zařežu.
NLukas89 - Profil | Čt 24.2.2011 14:40:40
Pavel, Ostravak >> Ahoj, zjistil jsi už nějaké info o tom NSC FEEDER (do 110 g)? Zajímá mě hlavně ta zdolávací akce.. ;-)
Nbuco1 - Profil | St 23.2.2011 22:50:12
mam ho už dve sezony a musim uznat že je to paradny prut akurat jeden problem som mal ho v druhom spoji rozdelit tam je gumička a tu jednoznačne troška orezat lebo ked sa ti tam zapečie budeš nadavat ja som ju nosil spojenu dva tyzdne čo to nešlo rozdelit !!
NSykyn - Profil | St 23.2.2011 11:59:09
Pavel, Ostravak >> Ahoj dík ti za odpověď já si taky myslím že bude v pohodě ten taurus já ho mám sice chvilku ale zatím na něj nemůžu nějak nadávat nebo tak něco ale tak víš co zatím ještě zbírám nějaké zkušenosti a informace.A co se týče toho tvého dotazu tak já osobně nemám zkušenosti ani s jedním ale kamarád má právě ten SHT FEERDER a je s ním celkem dost spokojen.Zatím sním vytáhl vše co se mu tam zavěsilo a bez nějakých problémů.
NPavel, Ostravak - Profil | St 23.2.2011 0:42:28
Ahoj, s taurusem mám odchytané tři sezóny a jsem naprosto spokojen.Perfektně mi sednul, a tak uvažuju o dalším feedru od mikáda, zajímalo by mě jestli někdo nemá vyzkoušené NSC FEEDER (do 110 g) nebo SHT HEAVY FEEDER (do 140 g) zajímá mě zdolávací akce a rychlost při záseku? oba pruty jsou na
http://www.splavek.czNSykyn - Profil | Čt 17.2.2011 21:23:31
Degustator >> Jo Jo to se teprve tak trochu učím ten cit.Ale zatim taky docela v pohodě mám ho od loňského léta tak ho spíš zkouším co a jak.ale dík za odpověď.
NDegustator - Profil | Čt 17.2.2011 19:31:51
Sykyn >> Mám ho už asi 2 sezóny a zatím jsem s tím neměl problém, sice rybu zdolávám trochu opatrněji, ale řekl bych, že i s menším citem ji vytáhneš bez potíží
NSykyn - Profil | Čt 17.2.2011 11:49:11
kečemot >> A neni s ním problém při zdolávání třeba i větší ryby?jinak dík za fotku.
Nkečemot - Profil | Čt 17.2.2011 0:11:09 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
taurus je vinikajici ! mam ho druhym rokem a bez problemu !
NSykyn - Profil | St 16.2.2011 19:58:37
dráča27 >> no já sem taky váhal mezi tím Silverem a taurusem.no a nakonec sem si teda vzal ten taurus.tak uvidím jestli sem udělal dobře a jestli sem nešlápl vedle.ale proutek je to moc hezký.tak ještě jednou dík.
Ndráča27 - Profil | St 16.2.2011 9:38:21 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Minulý rok jsem si taky objednával Tauruse, ale neměli už ho na skladě tak mi poslali Silver Eagle. Myslím si, že to budou dost podobné pruty. Tak můžu jen doporučit jak na menší rybu tak i na většího kapra.