- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Srst z jelena, srnce nebo srny
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
5x v oblíbených a 8x v ignorovaných.
NREDTAG 34 - Profil | Pá 7.1.2011 21:22:13
NREDTAG 34 - Profil | Čt 6.1.2011 20:52:04
NMates PB - Profil | Čt 6.1.2011 15:07:23
NREDTAG 34 - Profil | Čt 6.1.2011 13:36:22
NMikšík- jen jednou - Profil | Čt 6.1.2011 9:16:01
občaš mám pocit, že ti chrostíci veškerou rybí obsádku vyžrali...
NŘízek 29,76 - Profil | Čt 6.1.2011 0:39:14
btw-na me oblibene vode sou rybky jako koule, ale je mozne, ze se zamerily na uplne jiny, tak trochu antropogenni, druh potravy:-)))
NCudla - Profil | St 5.1.2011 21:26:20
NPísek - Profil | St 5.1.2011 21:13:35
NCudla - Profil | St 5.1.2011 21:07:26
NPísek - Profil | St 5.1.2011 20:53:37
Buď zdráv.
NSalmo1 - Profil | St 5.1.2011 20:48:16
Přesně jak píšeš a pozoruji to už hezkou řádku let.Rojení jako když vodorovně sněží, jepice velikosti mexického dolaru, mrak chrostíků, roztodivné muchničky všech barev a velikostí.Lipani hubení jak žiletky a pohyb ryb na hladině, ve sloupci i na dně nula....snad nějaká dieta či co:-)
NCudla - Profil | St 5.1.2011 20:36:10
NPísek - Profil | St 5.1.2011 19:21:03
NCinerka - Profil | St 5.1.2011 19:01:34
NCinerka - Profil | St 5.1.2011 18:46:16
Nchrostik3 - Profil | St 5.1.2011 16:27:50
NPísek - Profil | St 5.1.2011 16:11:38
Mám tady čerstvý bílý skalp kohouta a kvalitní marabu z bažanta,ale vůbec se mě do toho dnes nechce.
a zaječí kůži-hodil jsem to do dřevníku,snad se zmužím a pustím se do toho.
NPísek - Profil | St 5.1.2011 16:06:23
NMikšík- jen jednou - Profil | St 5.1.2011 16:05:57
selský rozum mi říká že jar rozpouští mastnotu a peroxid likviduje vše ostatní
druhá otázka je, jestli by to nebouchlo nebo tak něco :D
NMikšík- jen jednou - Profil | St 5.1.2011 16:01:50
a ne a ne uschnout, teď jsem ho ořezával na bažantici, ale není to ono
chce to zlikvidovat chemicky :)
NPísek - Profil | St 5.1.2011 15:37:43
NPísek - Profil | St 5.1.2011 15:17:54
Obchodní název.Já mám několik skalpů bažantů a kohotů,ty jsou však stále hodně mastné.Dostat ten tuk pryč je dost obtížné,on žluknul a skalp je dost cítit.Koroptve ,křepelky a orebice nemají tolik podkožního tuku,tam je to OK.Tady to sůl moc neřeší.
NCinerka - Profil | St 5.1.2011 15:11:18
NPísek - Profil | St 5.1.2011 14:50:34
Tvou nabídku vést v patrnosti,údajně gel mají kadeřnice,nevím ale v jaké koncentraci.Možná Tě požádám později. Zatím velmi děkuji :-) Písek
NCinerka - Profil | St 5.1.2011 13:52:35
NPísek - Profil | St 5.1.2011 13:20:54
neznají a nebude.Kde ho obstaráváš Ty? Jestli to není tajemství,rád bych znal obchodní název.
Děkuji za info:-)
NŘízek 29,76 - Profil | Po 3.1.2011 15:59:39
NPísek - Profil | Po 3.1.2011 13:18:28
s přáním o zaslání koroptví apod.Co jsem slíbil,to dostanete. TEČKA.
Zlomte prut!!!
NMates PB - Profil | Po 3.1.2011 12:22:09 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
NŘízek 29,76 - Profil | Po 3.1.2011 12:15:39
pritom vse se tvarilo naprosto tak, ze by ty ryby jako zrat mely:-))
NPísek - Profil | Po 3.1.2011 10:38:14
nejlepší je být u vody a odpozorovat jak se ryba chová-kde se krmí.Sám to znáš,když nejde na hladinu
po které plavou chrostíci,a loví ve sloupci-jsou vidět záblesky-tak asi žerou pupy jaké vážeš Ty -stoupající k hladině/ další etapa je když žerou pupy plavoucí na hladině ke břehu-tak jak je vážu já.
Snad se moc nemýlím,jak píši,nejlépe se to zjistí u vody.Odborníci mi to rozcupují,že to tak určitě není.
Nikdo se tím řídit nemusí.
NScout - Profil | Po 3.1.2011 7:15:07
Vždyť třeba loni často plavaly nejen chrostíků koberce a nikde ani kolečko. Dnes už není disciplina, co bývala! Na tvory boží musí být přísnost, mrskati je budeš metlami pekelnými....! :-)))
NPísek - Profil | Po 3.1.2011 3:37:42
mají ještě jiné výhody,to už jsem psal.Jestlipak by na Ohři fungovaly?Já na Jihlavku vážu i podobné
jako Scout,stejnou barvu-ale každá má jinou dobu k lovu,myslím,že jeho je pro chytání ve sloupci vody
a tou rozplizlou lapám na hladině,nijak je nezatěžuji,a nesnažím se je dostat pod vodu.
NŘízek 29,76 - Profil | Ne 2.1.2011 22:52:43
NREDTAG 34 - Profil | Ne 2.1.2011 22:45:24
NPísek - Profil | Ne 2.1.2011 21:51:05
NPísek - Profil | Ne 2.1.2011 21:44:14
mám srnčí kůži,čerstvou,jen vypnutou,půlka je k mání
Nvlastec - Profil | Ne 2.1.2011 20:47:12
NScout - Profil | Ne 2.1.2011 20:45:45
NPísek - Profil | Ne 2.1.2011 20:43:25
kančí deky,ale jak jsem psal,práce na ho.no.Zítra jedu na bažantnici,mohl bych Ti jednu vzít,budeš se mít čím bavit:-))) hohoho Ty na to ukecáš mladýho,že? Budeš mít o kůži ještě zájem?Nebo jen na zkoušku?Vyhodit můžeš vždy,je to zdarma.
NPísek - Profil | Ne 2.1.2011 20:34:35
% chrostíků bylo menší.Budem si muset udělat svůj výzkum,to budem sakra za masaře:-)))
NScout - Profil | Ne 2.1.2011 20:25:35
Pupy nasazuju až když se jimi pstruzi evidentně ládují, nemám trpělivost s nimi provokovat netečné ryby. Sám jistě víš, jak rychle u vody běží čas, a toho pak na nějaké provokace nezbývá. Suchý chrostík je na takové špásy spíše vhodný (prosím, nebrat vážně, hlavně žádná dogmata)! :-))
NPísek - Profil | Ne 2.1.2011 17:11:42
den vepryč.No balíkoval jsem,tak že vevím,co je nového
NPísek - Profil | Ne 2.1.2011 16:54:22 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
zvířete,jen tak trochu pro sebe + okolí.....trvá to celý den,není to ostříhat a namixovat.
NPísek - Profil | Ne 2.1.2011 16:46:31
celou chrostíkovou sezonu,ne jen pár dnů v roce,To tykadlo háže stín,nebo je na konci roztřepené?
Že by světlý divočák?
NScout - Profil | Ne 2.1.2011 15:39:42 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
NPísek - Profil | Ne 2.1.2011 12:51:09
jak píšeš nezapomenutelný zážitek,ještě že se celkem snadno váže.
NScout - Profil | Ne 2.1.2011 12:40:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Jak už psal kolega Písek, nejlépe vyhlížející tykadla z jezevce se dají nahradit skoro čímkoli tvrdším, aby se při častějším nahazování hned nezlomila. To ostatní - možná důležitější je ve výběru rajónu a "uměleckém" podání. Je-li vše v harmonii, pak útok ryby na pupu bývá nazapomenutelným zážitkem.
NPísek - Profil | Ne 2.1.2011 12:20:22 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
také.štětka na holení má konce do špičky,ale ty rovné stětinky by asi nebyly na mušce ok.Kanci se zase
konce třepí,snad to nevadí viz. ta větší fotka.Tu mušku jsem vázal narychlo pro ilustraci,hlavohruď jsem
odbyl,dělám ji tmavohnědou a vyčesávám jen trochu. Zlom prut!!!
Kde to žije - muškaření
15:46NGastronomicky koutek pro lopaty a nemehla 53137
8:08NPovídání JEN o vázání a muškách 22023
PáNO muškách, umělých 34449
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
. . . NPoradna: Muškaření 3850
. . . NGalerie muškařských navijáků 602
. . . NKdo více škodí pstruhové vodě?? Muškaří nebo Vláčkaří?? 153
. . . NBambusák a vyroba 797
. . . NKúp si svojho kormorána 2007
. . . NMuška splávek - Dry dropper rig 22
. . . NMuškaři a bigbít 7854
. . . NMuskareni v Gronsku 2
. . . Nrevír Hořima 68
. . . NMuškaření začátečnické vybavení 39
. . . NMuškaření v západní Austrálii (Video) 9
Co je nového - muškaření + obecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
Camping MEVA🏕️ Buďte připraveni na každé dobrodružství! S vybavením Meva si užijete pohodlí při kempování, rybaření i cestování. Vařiče, kartuše i další spolehlivé vybavení, na které se můžete vždy spolehnout.
Výprodej - Elektromotor Minn Kota ENDURA C2 45/36"Za 7.500 Kč
Minn Kota Endura C2 45 je spolehlivý a odolný elektromotor s indikátorem stavu baterie, navržený pro maximální výkon, dlouhou životnost a bezproblémový provoz.
Oznámení - muškaření
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Doporučujeme e-shop
PÁRYSŮV RYBÁŘSKÝ RÁJ
Rybářské potřeby pro všechny, kteří propadli kouzlu rybařiny. Díky unikátnímu věrnostnímu systému nakupujete neustále se...















