- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Match prut do 2500 kč
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
11x v oblíbených a 7x v ignorovaných.
Npatex - Profil | Čt 5.4.2012 12:51:47
Nlobotomie (fanik) - Profil | St 4.4.2012 16:15:33
Npatex - Profil | St 4.4.2012 15:58:14
NHP - Profil | St 4.4.2012 14:53:15
NHonza. - Profil | St 4.4.2012 10:13:47
Nmeteor - Profil | Po 2.4.2012 11:27:51
Nlobotomie (fanik) - Profil | Út 27.3.2012 12:39:16
NRadek69 - Profil | Pá 23.3.2012 20:50:31
Nlobotomie (fanik) - Profil | Pá 23.3.2012 0:43:17
Nplavan - Profil | Čt 22.3.2012 20:22:38
Nvokounek - Profil | Čt 22.3.2012 18:46:13
Nlobotomie (fanik) - Profil | Čt 22.3.2012 18:22:00
ať to prostě řekne na plná ústa.
Pokud jde o ty náhradní díly, tak člověk který se podepsal na tomto je už pryč... budu se opakovat, ale já už vůbec neřeším francii a řeším to všechno přes anglii, jelikož to mám jistější a rychlejší než od výrobce, kdyby dovozce udělal totéž tak na tom bude také lépe
NMira Kolínek - Profil | Čt 22.3.2012 17:33:47
Nlobotomie (fanik) - Profil | Čt 22.3.2012 14:18:31
Prostě vyklop v čem je problém, s kým a proč...
Nlobotomie (fanik) - Profil | Čt 22.3.2012 13:29:08
NPavouk - Profil | Čt 22.3.2012 10:11:00
v dnesni době neni problem dostat za sve penize to co chci v kvalite jakou chci, ale nestaci si precist časopis plny reklam a ukázat prstem, bude tam totiz napsano shimano catana :)
Nplavan - Profil | Čt 22.3.2012 10:00:21
Zastoupení tady asi Garbolino má, ale.......
Nmeteor - Profil | Čt 22.3.2012 9:55:18
PS: vidím, že "jedeš" značku "Garbolino", přičemž dotyčná firma tu nemá tuším ani oficiální zastoupení, o jejích produktech se toho na webu moc nedozvíš a na servis a dostupnost ND se raději ani neptám :-)
Nplavan - Profil | Čt 22.3.2012 9:45:43
Na svých stránkách mají jasně vyznačené kontakty na servis nebo na požadované info. Já už jejich pruty nechytám, ale kdykoliv se na Normarku na něco okolo šímo výrobků poptávám, do tří dnů mi na mail odpoví. Takových značek u nás moc není.
Kam by jsi se obrátil, kdybys potřeboval něco od Daiwy ? Víš to ? I když u té Daiwy se blýská v tomto směru určitě na lepší časy.
A taky si na výrobky šíma nikdo u vody neztěžuje. Kromě takových výjimek, jako byla Catana BX medium feeder nebo prvních feederových Speed Masterů medium, s nimi nebývají problémy.
Jasně, že pro potřeby závodního rybáře nemusí jejich výrobky stačit, ale hrstka závodních rybářů trh neurčuje.
NPavouk - Profil | Čt 22.3.2012 9:29:18
Nmeteor - Profil | Čt 22.3.2012 9:05:34
Nmeteor - Profil | Čt 22.3.2012 9:04:33
Samozřejmě, že jednotlivé řady prutů jsou odstupňovány nejen finančně, ale i kvalitou (nebo by to tak alespoň mělo být :-))
PS: tak nějak nesouhlasím s tvým posledním odstavcem: marketing je mocná zbraň, kterou má Shimano IMHO velice dobře zvládnutou - ono koneckonců není problém vyrobit, ale prodat :-) Trošku mi to připomíná situaci na trhou s koulemi: třeba koule od K.Nikla jsou docela drahé a přitom mi nepřijdou ničím výjimečné oproti konkurenci (zejména jeho poslední "pecky" :-)), nicméně lidé je kupují jako blázniví - čím to? Kvalita tam předpokládám bude, ale je opravdu nutné platit třetinu až polovinu ceny navíc, když mi substitut (= koule od jiného výrobce) udělají stejnou službu? A za co vlastně tu cenu navíc platím? Je to za značku a nějakou garanci kvality? A oplatí se to? :-)
Nlobotomie (fanik) - Profil | Čt 22.3.2012 8:47:29
Po pravdě by se u nás dali prodávat i daleko horší pruty, když na nich bude to správné logo a značka =)
Tohle neplatí jen o shimano, ale třeba i o daiwa a teď nemyslím jen plavačku. Problém je v tom, že jsou k mání za cenu, která neodpovídá tomu co ty pruty nabízí.
Pokud jde o zdolávání kapitálních ryb, tak já viděl vytažené velké kapry i na paskvily z tržnice za 300 kč =)
Tyhle pruty prodává marketing - prodává je to jak vypadají a jejich značka, ne jejich užitné vlastnosti. Znám moc lidí co mají catanu nebo alivio, ale od doby co si koupili jiný prut na ně prostě nechytají.
Kdyby to byli skvělé nebo aspoń dobré pruty, tak na ně chytáme všichni - ty i já.
Nepíšu to z důvodu, abych ti za každou cenu oponoval... myslím že vokounek a další tím prostě chtějí říct jedno:
zbytečná nevhodná investice, je dost stejně drahých nebo dokonce levnějších prutů s kterými je lepší požitek z chytání.
Nsodík82 - Profil | Čt 22.3.2012 8:38:53
Nhraji - Profil | Čt 22.3.2012 8:23:38
Ale je celá řada rybářů, kteří si kupují svůj první prut, nebo druhý prut a prostě buď nemají peníza na prut za 5000 a nebo takové peníze nechtějí investovat. Potom je jejich volba nižší řada prutů Shimano. Tvrdit, že jsou to špatné pruty je chyba. Nejsou to špatné pruty. Jsou to pruty, jejichž vlastnosti odpovídají tomu, co od nich konstruktér očekává. Je laciné gesto tvrdit, že pruty Catana jsou špatné, protože jsou levné. Vím o trofejních úlovcích kapra na tento prut.
Hodnocení prutu je věc navýsost osobní.
A ještě jedna otázka. Opravdu věříš tomu, že firma světového jména by riskovala svoji pověst tím, že by vyráběla špatné pruty? Není to s těmi špatnými Shimany v reálu trochu jinak? Podívej se do katalogu Shimana na rok 2012. Kdyby ty pruty byly špatné, asi by je nikdo nekupoval a firma by je asi stáhla z trhu a ona místo toho dává na trh další a další nové verze.
NBernard - Profil | Čt 22.3.2012 8:02:55
Nvokounek - Profil | Čt 22.3.2012 6:30:46
Nsodík82 - Profil | Čt 22.3.2012 6:17:05
NRadim K. - Profil | So 17.3.2012 23:12:49
NHP - Profil | Pá 16.3.2012 19:15:40
NRIKA - Profil | Pá 16.3.2012 19:11:01
NRIKA - Profil | Pá 16.3.2012 18:46:47
NHP - Profil | Pá 16.3.2012 15:11:40
NRIKA - Profil | Pá 16.3.2012 10:40:34
NSoulfish - Profil | Čt 15.3.2012 14:33:00
sežene snad všecko co zákazník chce a ještě něco navíc.. Jsou to kluci šikovní.
NHP - Profil | Čt 15.3.2012 13:23:37
Nlobotomie (fanik) - Profil | Út 13.3.2012 22:44:16
NHP - Profil | Út 13.3.2012 22:22:43
NSoulfish - Profil | Út 13.3.2012 22:11:30
Pěkně se s tím nahazuje, je to takové pružné a zdá se i celkem silné..
Až na to pověsím něco většího než cejna o 35 číslech, tak budu vědět víc.
Do sedla jsem pořídil twinpower s přední brzdou.
NKlepi - Profil | Út 13.3.2012 21:28:54
stala mě tenkrát cca 1500-1600 tuším že cenově se ted pohybuje skoro stejne..a jsem s nim spokojeny..vydržel už hodně ran a výtáhl jsem s nim i kapra 80cm..ta eva rukojet se da celkem snadno očistit jediný co je možná mínus je zaslepení spojek ale nemyslím si že by to nejak brutálně ovlivnilo dojem z prutu při zdolávání se chová skvěle skrátka na to kolik stojí je výborny http://www.potreby-rybarske.cz/Rybarske-pruty-Matchove-pruty-Prut-Ambition-Match-Browning-420.html,det,8828
Nsodík82 - Profil | Ne 11.3.2012 11:41:59
NBernard - Profil | Ne 11.3.2012 9:42:09
Nsodík82 - Profil | Ne 11.3.2012 0:46:26
NBernard - Profil | So 10.3.2012 22:25:24
NŠplíchy - Profil | So 10.3.2012 19:22:57
Nlobotomie (fanik) - Profil | Po 27.2.2012 12:14:43
//oprava tak se koukám že má
NHomer - Profil | Po 27.2.2012 11:01:36
Nlobotomie (fanik) - Profil | Po 27.2.2012 10:54:41
triana fishing div. už nefunguje asi 2 roky
NHomer - Profil | Po 27.2.2012 10:41:21
NBernard - Profil | Pá 24.2.2012 20:19:20
Nhraji - Profil | Pá 24.2.2012 19:22:03
NRK - Profil | Pá 24.2.2012 14:35:51
Kde to žije - plavaná
SoNRybnik bez povolenky (klidne soukrome) pro chytani s detma? 5
PáNNaviják Centrepin 5883
PáNSamo domo splávky 1923
StNKlub přátel Bolognese 1759
. . . NPrak na krmení 243
. . . NBoloňka a předpřipravené sestavy 19
. . . NBolognese 5/6 m 5
. . . NColmic nebo Sportex? 3
. . . Nvlastnosti prutu 7
. . . NCo je to za rybu? 37
Co je nového - plavaná + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
SPRO kufřík Power Catcher Lure TowerZa 598 Kč
Díky kompaktním přepravním rozměrům a integrovanému madlu se snadno přenáší a je ideální na cesty. Věž obsahuje 4 průhledné plastové krabičky na nástrahy a navíc velký horní úložný prostor, který je ideální pro uložení nářadí nebo většího příslušenství.
Prologic Boty Bank Bound Trek MH Camo | SLEVA 44%Za 1.199 Kč
Podšívka ze síťoviny. Bota je zesílena v oblasti paty a špičky pro větší výdrž. Protiskluzná gumová podrážka z EVA materiálu. Vyjímatelná vnitřní vložka. Velikosti 42 - 47. Akce pouze do vyprodání zásob.
Oznámení - plavaná
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Doporučujeme e-shop
www.chytil.cz
Firma Chytil byla založena v roce 2000 a od té doby vyrábí nejrůznější návnady a nástrahy pro lov nejen kaprovitých ryb....









