- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Levný rybářský deštník
Zde mátě na výběr několik ,které bych si zhruba představoval :
Jaxon
http://www.fish-pro.cz/productdetail.aspx?id=AK-KZS0016
Sensas
http://www.tropicliberec.cz/s-bocnici/destnik-s-bocnici-sensas-220
Mivardi
http://www.fish-pro.cz/productdetail.aspx?id=M-AUSC220N
V obchodě braunstar.cz
"Deštník Fisherman - 220cm s bočnicemi a kloubem"
či Capture
http://www.tomi-korda.cz/rybarske/bivaky-lehatka-kresla-spacaky-destniky-bedny/destniky/capture-slunecnik-s-bocnicemi-capture-220cm/?page=shop/flypage&product_id=6967&category_id=00705&PHPSESSID=24a5892187848228e884c90fd3fb6a8c
Děkuji za jakékoli příspěvky a připomínky...šlapeto
Jaký podle Vás? :))
A) JAxon8%
B) Sensas62%
C) Mivardi20%
D) Fisherman4%
E) Capture6%
Od 25.2.2010 hlasovalo 84 čtenářů.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
5x v oblíbených a 3x v ignorovaných.
Nbojkasojka - Profil | So 1.10.2011 18:18:52
NMike1977 - Profil | Pá 9.9.2011 12:14:53
http://www.fish-pro.cz/%28S%28sfzq0crdggeeq2b2e3dzns45%29%29/productdetail.aspx?id=M-AUSC250
Přežil toho hodně, jak bouřky tak i delší deště. Dobře se zvrchu ukotvuje (klidně lanka), má 2 polohy, na zemi kolíky uchycení bočnic. Ale je celkem problém je sehnat, jelikož si myslím že cena/výkon je vynikající. Mám už druhý, ten první nepřežil když na něj spadl strom....:-)
NJaK_NB - Profil | Pá 9.9.2011 12:01:42
to Slavík - > další na SZ
NJaK_NB - Profil | Čt 8.9.2011 13:57:10
Ahoj, muzu poprosit o nejake blizsi info ohledne destniku Mosella? Prave to resim a na MRKu jsem nasel Tvuj. prispevek. Diky Honza
Ndraveček - Profil | Pá 19.8.2011 9:41:29
Ndraveček - Profil | Pá 19.8.2011 9:34:20
Nbojkasojka - Profil | Čt 18.8.2011 22:32:18
Nretrívr - Profil | Pá 10.12.2010 16:21:07
Nstandas - Profil | Pá 10.12.2010 16:16:40
NSlavík - Profil | Pá 10.12.2010 13:05:25
NTom - Tuk - Profil | Pá 10.12.2010 12:56:59
NSAHIB - Profil | Pá 10.12.2010 12:42:52
- 2.5 m průměr se zástěnou,pogumovanej,bez problémů,vydržel toho hodně..za ty prašule dobrej kup...990kč.. + šňurky na připadné "přikotvení " do většího větru,ale nemusel jsem je ještě použít..spokojennost..
NKasura - Profil | Čt 9.12.2010 21:49:47
NSumik1 - Profil | Čt 9.12.2010 19:46:15
NMates carp - Profil | Čt 9.12.2010 19:43:13
NKejml - Profil | Ne 7.3.2010 12:35:04
NROLL007 - Profil | Ne 7.3.2010 12:07:35
NŠlapeto - Profil | So 6.3.2010 17:14:48
Nladikxxx - Profil | So 6.3.2010 8:07:05
Šlapeto-do litru nic nekupuj jsou to šunty!!budeš to mít na 3-5 vycházek a zkončí to v koši!měl by ses rozmyslet co vlastně chceš a potřebuješ,a za jakým účelem to budeš používat!
Dá se přežít i takhle:
Nloda30 - Profil | So 6.3.2010 6:29:27
no hlavně že slouží, to se o tom kolegovým říct nedalo. Ale zřejmě máš jiný než měl kolega, ten jeho stoprocentně pogumovaný nebyl a tyče se přidělat nedaly.
NSAHIB - Profil | Pá 5.3.2010 23:24:04 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
nazdar,
já od Miwardi mám deštník + bočnice,tedka pojedu druhou sezónu a nemožu mu nic vytjknout..Je taky pogumovanej,švy drží dobře,nepropouští,..úchyt na šňůrky na ukotvení v poho,tyče se daj přidělat taky,ležus se vleze bez problémů..jsem s ním spokojenej,stálo mi cca 1200,-kč...opravdu spokojennost..
Nlalu - Profil | Pá 5.3.2010 10:08:27
NDan.J - Profil | St 3.3.2010 23:19:32
Nosobak - Profil | St 3.3.2010 7:44:58
NŠlapeto - Profil | Po 1.3.2010 16:25:37
Nloda30 - Profil | Po 1.3.2010 16:22:10 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Nrams - Profil | Po 1.3.2010 10:04:07
Nosobak - Profil | Po 1.3.2010 7:25:16
NLauri - Profil | Po 1.3.2010 7:10:05 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Nvokounek - Profil | Ne 28.2.2010 7:46:27
NSihanuk - Profil | So 27.2.2010 10:04:47
NSlavík - Profil | Pá 26.2.2010 23:17:11 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
NŠlapeto - Profil | Pá 26.2.2010 23:12:50
NSlavík - Profil | Pá 26.2.2010 23:08:24
NŠlapeto - Profil | Pá 26.2.2010 23:04:47
NSlavík - Profil | Pá 26.2.2010 23:02:51
NHoumrP - Profil | Pá 26.2.2010 22:37:37
http://www.tropicliberec.cz/pristresky-a-bivaky/rychlostan-zico-fastman-1-prepravni-taska
Nfoxxx - Profil | Pá 26.2.2010 21:50:43
Jinak dobrý a kvalitní slunečník je od rybářských firem opravdu těžké vybrat...
NŠlapeto - Profil | Pá 26.2.2010 21:48:23
Nluft - Profil | Pá 26.2.2010 17:24:41
NBomber76 - Profil | Pá 26.2.2010 14:01:57
NDan.J - Profil | Pá 26.2.2010 13:56:41
Nkapr000 - Profil | Pá 26.2.2010 13:54:38
NBomber76 - Profil | Pá 26.2.2010 13:52:59
http://www.naryby.eu/_pro083091.htm
Nkapr000 - Profil | Pá 26.2.2010 13:38:44
Nuzjejasno - Profil | Pá 26.2.2010 13:30:56
NBomber76 - Profil | Pá 26.2.2010 13:25:47
Kde to žije - feeder
11:31NPickermánia-ultra light fishing 49043
11:12NGURU - vše kolem téhle značky 6269
10:30NFeederařina na řece 64300
NeNKlub fanoušků SPRO+Döme Gábor 5730
NeNS feederem na kapry 96912
ÚtNDrennan - zkušenosti, rady, tipy 1367
. . . NKlub Fanoušků Feederů Daiwa. 10512
. . . NFeeder v okolí Zlína 4580
. . . NKorum - vše kolem téhle značky 9590
. . . NPreston - vše kolem této značky. 4055
. . . NRohlikove boilie - vyroba 107
. . . NJihočeská Feederliga . 9457
Co je nového - feeder + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - feeder
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - feeder
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
4.7.Feeder Talian 2
4.7.Malovidy - jednotlivci (feeder)
4.7.IV. hnanický feeder cup 2026...
11.7.Feeder 1×1 Talian
17.7.1 místo 60000 2×20 hodin Talian
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
15.8.Method Feeder Talian první.misto...
22.8.Feeder Talian 3
Doporučujeme e-shop
www.chytil.cz
Firma Chytil byla založena v roce 2000 a od té doby vyrábí nejrůznější návnady a nástrahy pro lov nejen kaprovitých ryb....























