- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Jezdíte na ryby na motorce?
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
6x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
Nkaprus - Profil | Čt 26.9.2019 8:15:35
NEbri - Profil | St 25.9.2019 16:11:07
Nsven - Profil | St 25.9.2019 14:02:45
Reakci po deseti letech jsem fakt nečekal......jako by to bylo včera :-))
NSa(l)micka - Profil | Ne 22.9.2019 14:32:24
NLadináč - Profil | Ne 22.9.2019 13:12:15
Nkaprus - Profil | Pá 20.9.2019 12:09:18
NMarianos - Profil | So 7.9.2019 17:09:13
Elektrický skútr E-BABETA, dojezd 35 km, nosnost 120kg, motor 250W(max.450W), maximální rychlost 25 km/h. Díky svým parametrům spadá do kategorie elektro kol a to znamená, že k provozu není nutný řidičský průkaz.
Nebo : Elektroskútr Worker
NWalleye - Profil | Ne 23.5.2010 5:14:18
Npelikan aliaz STOP SKRUFF...!! - Profil | So 22.5.2010 12:30:23
NMrKos - Profil | Ne 20.12.2009 12:25:46
jak jsem pochopil tak u každého tlačiče do 50ccm jde vždy o chodce a babetotlačič navíc může tlačit i po chodníku protože má mopeda :-)
do Líšně jak dělaný a pokud Tě nechytí na tom sedět tak to vlastně můžeš mít i nakopnuté protože to zákon neřeší
Ndosec - Profil | Ne 20.12.2009 12:01:42
Nbrach - Profil | Ne 20.12.2009 9:52:58
Od anonyma se dá čekat cokoliv a nezachrání to ani nějaké velké D s dvěma tečkama a pomlčkou....
Nfarevelak - Profil | So 19.12.2009 21:09:40
Ndosec - Profil | So 19.12.2009 14:09:55
Ndosec - Profil | So 19.12.2009 13:58:34
Když ti něco nevoní tak to nečti a nemusíš na to ani reagovat.Od toho je tady zadavatel otázky,aby to zarazil,nebo nechal.
Nbrach - Profil | So 19.12.2009 13:23:43
Vpravo nahoře vedle nicku máte R v kroužku a vedle modré SZ ve žlutém poli, orámovaném modrým oválem.
Zkluste na to kliknout!
(Sakra, to jsem se zapotil!)
Nfarevelak - Profil | So 19.12.2009 13:03:55
Ndosec - Profil | So 19.12.2009 9:45:48
NMrKos - Profil | So 19.12.2009 8:42:06
Ndosec - Profil | Pá 18.12.2009 18:53:16
http://www.rozhlas.cz/motozurnal/primalinka/_zprava/396568
Nfarevelak - Profil | Pá 18.12.2009 17:49:20
Ndosec - Profil | Pá 18.12.2009 16:46:13
NJozka - Profil | Pá 18.12.2009 16:39:38
Nfarevelak - Profil | Pá 18.12.2009 16:36:14
Ndosec - Profil | Pá 18.12.2009 16:10:14
Už jsem to vysvětloval i vavrovi26 taky čte jen něco.Takže pro tebe ještě jednou třeba ti to dojde,byla to reakce na maldu512 a jeho příspěvek níže.Nemusíš mít papíry bylo myšleno TP a RZ.
Takže prvně pořádně číst(pokud možno celé) potom to nechat zpracovat,můžeš i delší dobu a potom až psát.
NRváč - Profil | Pá 18.12.2009 14:40:00
NVapi - Profil | Pá 18.12.2009 14:08:47
Nfarevelak - Profil | Pá 18.12.2009 13:59:17
Malda512 >> ano máš pravdu,na babetu už v dnešní době mít papíry nemusíš,ale pokutu od porybnýho bych si v žádným případě nenechal dát jak jsi psal,jedině,že by přivolal policii.Jinak jestli jsem tě urazil tak se ti omlouvám,to jsem neměl v úmyslu.
----------------------
...to ti řekl kdo,že na Babetu nemusíš mít papíry ?? Nesplet sis to s elektrokolem ? :-D
NPalcat - Profil | Pá 18.12.2009 11:57:37
NIMIČAŘ alias PELIKAN aliaz STOP QWERTY - Profil | Pá 18.12.2009 11:32:29
Nbrach - Profil | Pá 18.12.2009 7:09:08
Na zádech pořádný batoh a v něm všechno, co jsem potřeboval na 2-3 dny rybařiny. Batoh jsem povolil tak, že seděl na místě spolujezdce. No, kdybych se někdy vyflákal, byl by to zřejmě nezapomenutelnej zážitek.
NNeBeroun alias Qwerty81 - Profil | Pá 18.12.2009 1:10:10
NNeBeroun alias Qwerty81 - Profil | Pá 18.12.2009 1:05:06
NIMIČAŘ alias PELIKAN aliaz STOP QWERTY - Profil | Pá 18.12.2009 1:04:10
NNeBeroun alias Qwerty81 - Profil | Pá 18.12.2009 1:01:01
by me zajimalo, jak se tam vejdes s tim báglem?? :-))
NIMIČAŘ alias PELIKAN aliaz STOP QWERTY - Profil | Pá 18.12.2009 0:59:35
NNeBeroun alias Qwerty81 - Profil | Pá 18.12.2009 0:53:09
NIMIČAŘ alias PELIKAN aliaz STOP QWERTY - Profil | Pá 18.12.2009 0:45:34 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Npavel68 - Profil | Čt 17.12.2009 22:58:48
fousy a panděro už bych na to měl o)))
NKáceč - Profil | Čt 17.12.2009 22:55:21
NKáceč - Profil | Čt 17.12.2009 22:54:26
Nsven - Profil | Čt 17.12.2009 22:50:46
Nsven - Profil | Čt 17.12.2009 22:49:07
Npavel68 - Profil | Čt 17.12.2009 22:47:35
NMiky26 - Profil | Čt 17.12.2009 22:45:14 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Jinak myslím,že je úplně jedno jestli jedu k vodě na babetě ,nebo 4kolce výsledek je stejný.Porušil jsem zákaz.
Nsven - Profil | Čt 17.12.2009 22:44:11
NKáceč - Profil | Čt 17.12.2009 22:40:10
Nsven - Profil | Čt 17.12.2009 22:36:27
NKáceč - Profil | Čt 17.12.2009 22:30:52
Nsven - Profil | Čt 17.12.2009 22:29:11
NBady - Profil | Čt 17.12.2009 22:20:21
Nsven - Profil | Čt 17.12.2009 22:12:40
NMalda512 - Profil | Čt 17.12.2009 21:21:38
A to trapný přirovnání s couváním si strč za klobouk. Znám lidi co mají řidičák 40 let a v autě neseděli od zkoušek. Takže meleš nesmyly. Vesral jsi se do této debaty ty sám. Nikdo se tě neprosil o tvé komentáře.
Kde to žije - feeder
16:12NFeederařina na řece 64350
12:27NPickermánia-ultra light fishing 49077
StNGURU - vše kolem téhle značky 6270
StNMethod feeder a vše kolem něj 40292
PoNFeeder v okolí Zlína 4581
NeNKlub fanoušků SPRO+Döme Gábor 5730
NeNS feederem na kapry 96912
. . . NDrennan - zkušenosti, rady, tipy 1367
. . . NKlub Fanoušků Feederů Daiwa. 10512
. . . NKorum - vše kolem téhle značky 9590
. . . NPreston - vše kolem této značky. 4055
. . . NRohlikove boilie - vyroba 107
Co je nového - feeder + obecné
20:15NBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - feeder
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - feeder
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Zámecký pohár Opočno - dospělí
28.6.Zámecký pohár Opočno - děti
4.7.Feeder Talian 2
4.7.Malovidy - jednotlivci (feeder)
4.7.IV. hnanický feeder cup 2026...
11.7.Feeder 1×1 Talian
17.7.1 místo 60000 2×20 hodin Talian
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
Doporučujeme prodejnu
Rybářské potřeby JESETER
Karlovy Vary - Dvory, Kpt. Jaroše 198/17
























