- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Kde je má aura?
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
3x v oblíbených a 3x v ignorovaných.
Narnošt - Profil | Čt 8.11.2012 1:11:55
Nmeteor - Profil | Út 17.4.2012 20:04:58
Nmeteor - Profil | Út 17.4.2012 19:50:47
NS&F - pescador - Profil | Čt 12.4.2012 13:44:42
"Já se ptám, ne kam zmizela aura, ale kam zmizel mlíkař " ?
edit: Vlastimil Brodský - Skřivánci na niti (copyright)
NStarc55 - Profil | Čt 12.4.2012 13:30:53
Nmeteor - Profil | Čt 12.4.2012 12:13:59
Nu.x.a - Profil | Ne 18.4.2010 12:12:05
NGRUPA - Profil | Ne 18.4.2010 2:22:54
NXXXXXL - Profil | Pá 16.4.2010 17:44:20
NWalleye - Profil | Pá 16.4.2010 15:39:34
Nantony - Profil | Čt 15.4.2010 20:51:53
hola
antony
NŘízek 29,76 - Profil | St 3.3.2010 13:26:28
NLe Big Mac - Profil | St 3.3.2010 13:06:44
NMichal - Profil | St 3.3.2010 12:54:29
NŘízek 29,76 - Profil | St 3.3.2010 12:51:39
NŘízek 29,76 - Profil | St 3.3.2010 12:50:35
to pak jo.
mrtva ta reka rozhodne neni, ty ryby nastesti nejsou blby.
NLSD - Profil | St 3.3.2010 12:48:15
soráč, já myslel večerní sběr ještě v povolené době lovu. Bylo to od 21.15 do 21.45
NŘízek 29,76 - Profil | St 3.3.2010 12:48:14
i velky ryby se po chrostikach muzou zvednout, ale proc jak a kdy to nevim, sice sem si jeden cas myslel, ze sem na to prisel, ale ted vim, ze zadnou logiku to nema:-))
Nu-x-a - Profil | St 3.3.2010 12:46:23
NLe Big Mac - Profil | St 3.3.2010 12:46:02
NŘízek 29,76 - Profil | St 3.3.2010 12:45:16
NŘízek 29,76 - Profil | St 3.3.2010 12:44:18
jinak velky ryby zerou v noci, vo tom nic.
NŘízek 29,76 - Profil | St 3.3.2010 12:42:38
NLSD - Profil | St 3.3.2010 12:40:22
není to tak dlouho. Asi 2001 max 2002. Byl jsem s kámošem = mám svědka. On to samé. Vylezli jsme ven, byl tam kluk z Chomutova a bedákal, že nic nechytil, že přestavuje barák a že by se mu nějaká ryba hodila pro zedníky. My mu dali každej tři kusy. Nechápal
:-)
NLe Big Mac - Profil | St 3.3.2010 12:39:47
NLe Big Mac - Profil | St 3.3.2010 12:39:04
NPike zminimalizovaný - Profil | St 3.3.2010 12:38:18
NMatesPB - Profil | St 3.3.2010 12:35:07
NŘízek 29,76 - Profil | St 3.3.2010 12:33:31
stejna nepravdepodobnost je, ze se duhaci za 32 kubiku a prikaleny vody zvednou po jepickach a pakosich a presto sem to taky jednou videl a i nakyho chytil.
jetse k tem casum-jednou sem zazil na mp v srpnu, ze ryby sbirali do 22:15+-, to se uz zacalo stmivat okolo devaty...tedy to bylo do hluboke tmy.ale ope jen jednou, pravidlo to rozhodne nebylo:-))
Npepa-č - Profil | St 3.3.2010 12:30:41
N Poušťák - ® St 3.3.2010 12:28:01
Já si myslím,že za1. v noci má ryba spát a my ji nemáme co otravovat.za2.každý hodný chlap má být doma nejpozději do půl osmé večer,za3.ten kdo není hodný sedí v knajpě,za4.v noci můžou k vodě jen PČR,RS a pytláci,pokud se nebojí
toliko k nočnímu chytání :-))
NLSD - Profil | St 3.3.2010 12:26:10
já to zažil jednou. Nevěřil jsem, kolik je tam ryb. Za půl hodiny asi třicet kusů. A pak jako když zatáhneš oponu, a NIC !!!. Stál jsem tam s hubou otevřenou a nechápal
NŘízek 29,76 - Profil | St 3.3.2010 12:24:19
NMatesPB - Profil | St 3.3.2010 12:23:18
NŘízek 29,76 - Profil | St 3.3.2010 12:21:04
chrostikova sezona pro me zacala v roce 2003,od ty doby sem od kvetna do srpna na caddisu 3x tejdne-minimalne:-))
a furt verim v pozdni sbery, lec se to nikdy nekonalo..., i kdyz loni ryby sbirali az do pul 11, ale to sem zazil fakt jen jednou za dobu chrostikovych sezon......
na brehu reky sem se v pozdich hodinach taky povaloval, nic podobneho jsem nezazil...
je to divne:-))
NLe Big Mac - Profil | St 3.3.2010 12:19:59
NSalmo1 - Profil | St 3.3.2010 12:16:36
Změnily,ale ryby také,mají hlubší kořeny než dvounožci.
NLe Big Mac - Profil | St 3.3.2010 12:12:49
NLSD - Profil | St 3.3.2010 12:11:43
Stačila mi jedna probdělá noc na Libočanským jezu, když tam ještě nebyl ani přechod, natož MVE. To byl rachot !!!
NŘízek 29,76 - Profil | St 3.3.2010 12:11:10
NLe Big Mac - Profil | St 3.3.2010 12:08:47
NŘízek 29,76 - Profil | St 3.3.2010 12:03:52
NSalmo1 - Profil | St 3.3.2010 11:56:30
RS nikdy nespí:-)
Máme tady pstruhaře,co pozoruje ryby a vodu i v noci,ale je to tedy pan PSTRUHAŘ.Loni chytil(samo legálně) mj.PO 61,63,63,65 vše CaR ,50+ nepočítá,naštěstí ryby nejí.To byla prý jeho slabší sezona.Občas si dojdu k němu v noci sednout a pokecáme.
NŘízek 29,76 - Profil | St 3.3.2010 11:43:52
NLSD - Profil | Út 2.3.2010 22:16:55
to je ten Ješita, jak vystavoval na Konopišti miniatury?
se pak nedivím
:-)
Kde to žije - muškaření
PáNO muškách, umělých 34449
PáNGastronomicky koutek pro lopaty a nemehla 53136
ČtNPovídání JEN o vázání a muškách 22022
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
. . . NPoradna: Muškaření 3850
. . . NGalerie muškařských navijáků 602
. . . NKdo více škodí pstruhové vodě?? Muškaří nebo Vláčkaří?? 153
. . . NBambusák a vyroba 797
. . . NKúp si svojho kormorána 2007
. . . NMuška splávek - Dry dropper rig 22
. . . NMuškaři a bigbít 7854
. . . NMuskareni v Gronsku 2
. . . Nrevír Hořima 68
. . . NMuškaření začátečnické vybavení 39
. . . NMuškaření v západní Austrálii (Video) 9
Co je nového - muškaření + obecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - muškaření
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Doporučujeme e-shop
PÁRYSŮV RYBÁŘSKÝ RÁJ
Rybářské potřeby pro všechny, kteří propadli kouzlu rybařiny. Díky unikátnímu věrnostnímu systému nakupujete neustále se...














